Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 29.03.2022 o 18:05, MichAelis napisał:

Jak jakies oferty to dajcie znac. Mimo ze obserwuje to roznie bywa :nosacz2:

Jak to pisałem to podjąłem decyzje o zakupie a dwie godziny później konsola już była opłacona i od wczoraj u mnie. Łatwo poszło :xboss:

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2022 o 22:32, MichAelis napisał:

Jak MM dorzuca gry do zestawu? Obok?

Bo na necie imba, ze Media ekspert rozcina plomby i tłumaczy to wrzucaniem gier do zestawów. Dość dziwna praktyka.

ktos co zamawiał w ME potwierdzi?

 

Już zamówiłeś, więc musztarda po obiedzie, ale to niestety nie była tylko legenda miejska o tym rozcinaniu kartonów i wrzucaniu gier do środka przez ME. :D Ja zamawiałem początkiem 2021 i dostałem takie pudło (plomby rozcięte, karton zaklejony tym pięknym kawałkiem taśmy pośrodku, gry w środku). 

Wkvrwiłem się wtedy na maxa i napisałem do nich, to odpisali, że sprzęt jest nowy, a otwarty został tylko po to, żeby wsadzić gry. Może i tak, ale niesmak pozostaje. :/ Tak czy owak maszynka niezawodna do dziś, wiec nie narzekam. 

 

image.png.3b40d3bd7b13b3c77a89db1fb3575204.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Mogę odsprzedać zestaw z MM (PS5+GT7+Horizon) po oryginalnej cenie (3039; j**** scalperów), tylko odbiór osobisty w Warszawie (Ochota).

 

Sprzedaję, bo zanim potwierdzili mi zamówienie, udało mi się dostać podobny zestaw w kraju gdzie mieszkam, i łatwiej mi odebrać stamtąd niż przetransportować ten zestaw.

 

Oczywiście mogę tez go po prostu zwrócić, ale jeśli ktoś miał problem z dorwaniem PS5 to lepiej zeby od razu trafiło do tej osoby, sam się trochę namęczyłem żeby to znaleźć

 

Edit: nieaktualne

Edytowane przez aburb
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, aburb napisał:

Mogę odsprzedać zestaw z MM (PS5+GT7+Horizon) po oryginalnej cenie (3039; j**** scalperów), tylko odbiór osobisty w Warszawie (Ochota).

 

Sprzedaję, bo zanim potwierdzili mi zamówienie, udało mi się dostać podobny zestaw w Szwajcarii gdzie mieszkam, i łatwiej mi odebrać stamtąd niż przetransportować ten zestaw.

 

Oczywiście mogę tez go po prostu zwrócić, ale jeśli ktoś miał problem z dorwaniem PS5 to lepiej zeby od razu trafiło do tej osoby, sam się trochę namęczyłem żeby to znaleźć

Wystaw na olx za 3100, znajdziesz w mig klienta, w pełni zadowolonego a i na flaszkę zostanie

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2022 o 13:37, Majkel19 napisał:

Również dorwałem zestaw z MM tydzień temu i w sumie nadal tej karty do PSNa w zamian za drugiego pada nie dostałem. Jestem jedyny? Mieli do końca zeszłego tygodnia wysyłać maila z kodem.

Ja także dzisiaj dopiero dostał kod na maila, także polecam sprawdzić 

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

Tiaaaa.... Sklep znany z wystawiania tego, czego nie posiada i późniejszego anulowania zamówień - co może pójść nie tak? :philosoraptor:

No ja zamówiłem i mam taki status zamowienia: 

Oczekiwanie na potwierdzenie terminu realizacji

 

;)

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...