Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 5.03.2022 o 11:33, grabipl napisał:

Ok, potrzebuje kupic 2x ps5, pobrałem apke peppera i ustawiłem powiadomienia. Są jeszcze jakieś dobre apki/strony z powiadomieniami?

lowcygier.pl tylko nie wiem czy mają powiadomienia ale promocje są non stop aktualizowane.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2022 o 10:08, Snake_Plissken napisał:

O 10:02 dostałem powiadomienie o dostępności tego zestawu, o 10:03 już jest niedostępny - było kilka i wszystkie tak szybko poszły, czy o co chodzi? Jakie ogólnie szanse są obecnie na kupno PS5 poza Allegro?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5.bhtml

 

Możesz zadzwonić i zapytać. :)

Tak jak Plissken pisze. Ja swoją wziąłem z euro jakieś 2 tygodnie temu z Uncharted, drugim padem i plusem na 3 miesiące. W czwartek zamówiłem a w poniedziałek już była. Tylko tam były w ogóle konsole a teraz widzę, że z konsol to nic tam nie ma więc jak wrzuca na stronę, zamawiasz telefonicznie i czekasz na kuriera.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Czyli znów oczekiwanie na kolejny rzut.

Miałem farta, że się wstrzeliłem, bo znowu pustki jak w rosyjskich sklepach :pawel:

Wczoraj w ME zestaw z kolekcja Uncharted i drugim padem za 3200zl. Zestaw z tego co czytałem w necie dostępny około 10 minut, próbowałem dodać do koszyka, to już wyskakiwał błąd. Dziś była wersja bez napędu, również dostępne przez moment. Ogólnie, to chyba zaraz wpadnie xbox z hejlo, bo to co się dzieje wokół dostępności ps5, to jest jakiś niesmaczny żart. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2022 o 21:00, Figuś napisał:

Poczeka, aż się wyprzeda i napisze, że akurat wrócił do domu i już nie ma/zeszła w dwie minuty/siedzieć 24h przed kompem nie będzie/inna wymówka, byle tylko nie kupić. Żeby nie było, nie obchodzi mnie, co @YETI robi ze swoją kasą i co chce/czego nie chce kupić, ale ta szopka z mitycznie niedostępną konsolą (chyba, że podłączysz się do matrixa z kroplówką) trwa już deczko za długo, a okazji do kupna było sporo. To nawet mój ziomek co mu gry sprzedawałem kupił za ten hajs od ręki nówkę w bundlu, ile? Miesiąc temu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...