Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, LukeSpidey napisał:

Daj spokój. Gier na wyłączność dla PS5 jak na lekarstwo, a historia pokazuje, że jeszcze 1,5 roku i swój debiut będzie miała wersja Slim. Ja chyba poczekam. Szczególnie patrząc na dostępność obecnej konsoli. 

Zapomnij, chyba przespałes ostatnie dwa lata co się dzieje na świecie. To będzie najdłuższa crossgenowa generacja i pewnie tak długa jak nie dłuższą generacja od ps360.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LukeSpidey napisał:

Daj spokój. Gier na wyłączność dla PS5 jak na lekarstwo


Takie naciągane to przekonywanie samego siebie.
Jasne, że póki co "tylko" Demon's Souls, Returnal, Ratchet & Clank, Deathloop, kilka remasterów i parę średniaków (Godfall, Destruction AllStars), a za chwilę Ghostwire Tokyo, ale kupowanie crossgenów na PS4 i wmawianie sobie, że dobrze chodzą/wyglądają, mając jednocześnie możliwość grania w nie z lepszą grafiką, płynniejszą animacją i szybszymi loadingami jest trochę słabe.
Już kupując KENĘ na PS4 martwiłem się i wiedziałem, że gram w upośledzoną wersję, a Horizon ostatecznie mnie zmusił do przesiadki, bo o ile jeszcze małą, w miarę liniową gierkę ember lab mogłem przeboleć, tak w przypadku takiego molocha jak HFW po prostu nie mogłem się pogodzić z ilością kompromisów, które byłbym zmuszony brać na klatę w przypadku ogrywania na starej generacji.

Można sobie wmawiać, że przecież nadal jest ładnie i spoko działa (bo w sumie tak jest), ale na PS5 jest zwyczajnie fhooy lepiej.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Zapomnijcie o Slimie czy PROsiaku kolejnym, maja problem z komponentami do obecnej konsoli i będą się bawić w jakieś wersje pośrednie, tak yhym.

 

Wszyscy się śmiali ze słabszego Xboxa, a tu proszę, łatwiej o komponenty, prostsza konstrukcja i opychają tego w chuj i pierwszy raz od w chuj wie kiedy w Europie sprzedali więcej konsol niż Sony. Sony słabszego sprzetu nie wypuści bo ciężko by było o kompatybilność z tym co już wyszło na PS5, taki sprzęt musiałby być równolegle projektowany z mocniejszym sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że słabszego sprzętu nie wypuści ale spodziewał bym się PS5 Slim w przyszłym roku właśnie ze względu na koszty produkcji, bo jak przejdą na niższy proces technologiczny i obniżą temperatury to wtedy będą mogli wpakować ten sam sprzęt w mniejszą obudowę i zaoszczędzić na np. chłodzeniu, tak jak to było z poprzednimi konsolami.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2022 o 18:18, łom napisał:

Wiadomo że słabszego sprzętu nie wypuści ale spodziewał bym się PS5 Slim w przyszłym roku właśnie ze względu na koszty produkcji, bo jak przejdą na niższy proces technologiczny i obniżą temperatury to wtedy będą mogli wpakować ten sam sprzęt w mniejszą obudowę i zaoszczędzić na np. chłodzeniu, tak jak to było z poprzednimi konsolami.

 

Slimki z reguły były wypuszczane żeby dać ponownego kopa hamującej dynamice sprzedaży. W przypadku PS5  nie będzie takiej sytuacji jeszcze długo, więc ja bym nie liczył na nowy model. A serio, chętnie bym tę kobyłe zamienił na coś bardziej zwartego i kompaktowego.

Odnośnik do komentarza

Slimki (i kolejne rewizje) były wypuszczane głownie po to żeby zmniejszyć koszty produkcji, wyeliminować problemy techniczne i ewentualnie obniżyć cenę (co dawało kopa sprzedaży). Jeśli Sony będzie miało możliwość wyprodukowania sprzętu za mniejszą kwotę przy sprzedaży nadal za 500$ to to zrobi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Orientuje się ktoś, czy koniecznie trzeba to rozbijać na raty i wpłacać co miesiąc, czy można sobie od razu wpłacić całość za 24 miesiące?

Pewnie możesz sobie od razu nadpłacić całość i samo będzie się rozliczać co miesiąc, ale warto dopytać na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...