Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

26 minut temu, krzysiek923 napisał:

Faktycznie. Ja mam wrażenie, że wy nigdy jej w rękach nie mieliście. Od pierwszych wycieków były teksty o bazarowym looku, ale w rzeczywistości wcale taka nie była.

 

PS. Czarna też była ładna. Wiem, bo miałem.

 

Ja mam do dzisiaj i zdania nie zmienię, wygląda jakby zrobiła ją Manta, a w dotyku jeszcze gorzej. 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Nie psuje się, nie łamie, nie pęka, materiały są odpowiedniej jakości. No plastikowy plastik, a co ma być. To nie jest SPRZĘCIOR entuzjasty za kilka ładnych tysięcy tylko konsola, no ludzie. Jak ktoś pisze o niej, że jest brzydka, to ma chyba na myśli design, któremu też nie mam nic do zarzucenia. Błyszczący plastik może być dyskusyjny i tyle, ale imo tutaj nawet pasował.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Figuś napisał:

te które miały to mają dalej taką możliwość

@Paliodor tak nie do końca, bo od momentu wydania Edycji Kompletnej Horizon FW, opcja ulepszenia nie jest dostępna. Nie wiem czy support to ogarnia, a i też jest to chyba jedyny przypadek na chwilę obecną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

@Paliodor tak nie do końca, bo od momentu wydania Edycji Kompletnej Horizon FW, opcja ulepszenia nie jest dostępna. Nie wiem czy support to ogarnia, a i też jest to chyba jedyny przypadek na chwilę obecną.

yyy czyli jak kupi używkę premierowego horizona PS4 to nie będzie miał upgradu do PS5 podstawki?

 

to kurwy z malymi pierdkami

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, pattro napisał:

Niby od 01.12 model Slim będzie już dostępny w naszym kraju. Zobaczymy ile w tym prawdy ;)

Juz mozna zamawiac:

https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/sony-playstation-5-slim-dostepne-w-polsce-cena-premierowa-jest-dosc-wysoka/

 

2699zl. W niemczech taniej o jakies 250zl. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...