Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 26.10.2023 o 12:31, darkos napisał:

Byłem wczoraj w media markt i media expert. PS5 Fat golasów stoii na półkach w cenie 2799 całe stosy. Faktycznie chcą wyprzątnąć magazyny przed wprowadzeniem Slimów. 

 

Stacjonarnie to te ceny z reguły mają jakieś z dupy. Wczoraj też byłem w media markt i tam Days Gone w pudełku było za 249 zł. W Euro te ceny bardziej adekwatne do rzeczywistości ale i tak drożej niż w necie. Podejrzewam, że te ceny które widziałeś trzymają taki poziom aby przy nadchodzących promocjach móc ładnie pokazać, że najniższa cena w ciągu 30 dni to 2799 zł, a na promce np. 2299 zł.

 

Sam widzę promocje, gdzie golasa można kupić za 2088 zł, z dodatkowym padem za 2349 zł, a ostatnio w cenie zbliżonej do 2799 zł był zestaw  grami w Empiku (TLoU, Spider Morales + jakaś fifa).

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, mitra napisał:

Jakby chcieli wyprzątać magazyny to na pewno nie za tę cenę golasa.

 

Pewnie to fundament pod POTĘŻNE obniżki na BF, żeby ładnie wyglądało przekreślone 2,8k przy docelowym, powiedzmy, 2,3k (czyli nadal dużo i praktycznie standardowa cena od paru miesięcy).

 

Sam nastawiłem się na kupno konsoli w okresie BF/koniec roku i liczę (może naiwnie), że więcej niż 2100 zł nie będę musiał wydać bez dziwnych kombinacji. Tu już nawet nie chodzi o moje możliwości finansowe, tu chodzi o zasadę, bo jak widzę, że biedni Niemcy czy inne kraje zachodu mają sprzęt tańszy, niż my, to mnie to po prostu wkurwia . "Slim" ze swoją ceną i "usprawnieniami" to śmiech na sali więc przynajmniej odpada dylemat w tym temacie.

 

 

  • This 3
Odnośnik do komentarza

To jest niesamowite jak Sony tragicznie zaprojektowało PS5. Do tego cięcie kosztów gdzie się da. Ja wiem ,że tą są detale i te ślady po formie czy krzywo osadzone porty szarego masowego odbiorcę nie interesują ale smutno się robi na serduszku. Xbox i Nintendo nie mają z tym problemu. I ten plastik jak z terminatora z bazaru :reggie:

 

image.thumb.png.9552d06d2ceb61b24c5e33e16865312a.png

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Ukukuki said:

To jest niesamowite jak Sony tragicznie zaprojektowało PS5. Do tego cięcie kosztów gdzie się da. Ja wiem ,że tą są detale i te ślady po formie czy krzywo osadzone porty szarego masowego odbiorcę nie interesują ale smutno się robi na serduszku. Xbox i Nintendo nie mają z tym problemu. I ten plastik jak z terminatora z bazaru :reggie:

 

image.thumb.png.9552d06d2ceb61b24c5e33e16865312a.png

 

 

Dziwi mnie ten zjazd jakości, poprzednie konsole były dobrze wykonane, z nielicznymi wyjątkami typu PS3 Superslim.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Dziwi mnie ten zjazd jakości, poprzednie konsole były dobrze wykonane, z nielicznymi wyjątkami typu PS3 Superslim.

jezu, co wy chcecie od tej ps3 superslim xd przecież ona była ok wykonana, nic nie odpadało, z mechaniczną klapką napędu włącznie. miałem ją i serio nie mam jej nic do zarzucenia, a biała to był kosmos, jaka ona ładniutka była

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, misterthep napisał:

Drodzy Państwo chce zakupić PS5. W ofercie Orange jest i otrzymałem od operatora, że to model EAN 5908265550108, ale nie wiem tak naprawdę jaka to generacja/wersja, jak to ustalić?

 

Czekałem na to kiedy dostawcy internetu/telefonów zaczną oferować PS5 w ramach swojego abonamentu. To co ma na swojej stronie Orange to konsola aktualnej generacji. Na oko jest to jeden z pierwszych wypustów - jeszcze nie najnowsza wersja potocznie nazywana "slim", która dopiero ma mieć premierę. Jednak to będzie to samo PS5 tylko, że mniejsze i z większym dyskiem twardym.

Nie rozumiem jednak skąd taka cena?! 3702 zł za pakiet z grą, to zdecydowanie zbyt duża cena. Tyle potrafiła kosztować konsola w okolicach swojej premiery kupowana z drugiej ręki przy ograniczonej podaży. Nawet cena o 1000 zł mniejsza byłaby ciężka do przyjęcia przy obecnych cenach na rynku.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...