Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Premiera tego modelu dodatkowo umacnia Hendersona, jako wiarygodnego leakera i doniesienia o nadchodzącym w listopadzie przyszłego roku PS5 PRO.

 

120 euro za Blu Ray Drive? Ktoś tutaj chyba pragnie delikatnie zniechęcać konsumentów do fizycznych nośników;)

 

Also, vertical stand sold separatly xD Kochane Sony...

 

Ogólnie, to jeśli ktoś nie posiada jeszcze PS5, a rozważa zakup, równie dobrze może zaczekać jeszcze ten dodatkowy rok na model PRO. Do jego premiery powinno się nazbierać nieco więcej tytułów ekskluzywnych, uzasadniający zakup nowego sprzętu, a i sama konsola będzie znacznie mocniejsza od obecnego modelu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jest beka. Podstawka do pionu osbno, do tego drogo. Napęd drogo, że się nie opłaca brać wersji digital jak ktoś planuje w przyszłości płytki. Jedno USB-C z przodu wolniejsze niż dwa A z tyłu (ciekawe czy będzie kabel C-C). Ceny w EU ogólnie wyjebane w kosmos.

I tylko minimalnie mniejsza, i brzydsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hal Emmerich napisał:

Premiera tego modelu dodatkowo umacnia Hendersona, jako wiarygodnego leakera i doniesienia o nadchodzącym w listopadzie przyszłego roku PS5 PRO.

Jeśli takie coś by było prawdą to dla mnie to jest ruchanie klientów total. Możnaby spokojnie wypuścić w przyszłym roku pro z odświeżonym designem 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hal Emmerich napisał:

 

Ogólnie, to jeśli ktoś nie posiada jeszcze PS5, a rozważa zakup, równie dobrze może zaczekać jeszcze ten dodatkowy rok na model PRO. Do jego premiery powinno się nazbierać nieco więcej tytułów ekskluzywnych, uzasadniający zakup nowego sprzętu, a i sama konsola będzie znacznie mocniejsza od obecnego modelu.

 

Chyba mnie przekonałeś. Pojawi się więcej tytułów ekskluzywnych, może pójdą drogą M$ i zaczną oferować darmowy (albo tani) upgrade do nowej wersji więc, jakieś ciekawe zestawy albo spadnie cena zwykłej wersji więc dla kogoś kto ma już zestaw xsx+ps4 spokojnie można poczekać. PS4 Slim kupiłem w zestawie z RDR2 więc teraz może zakupię z GTAVI ;)

 

2 godziny temu, messer88 napisał:

ciekawi mnie czy ten napęd da się podłączyć do obecnego digitala?

 

Nie. Wcześniej pojawiały się informacje, że nie będzie takiej możliwości. Chyba, że wymyślą jakieś przejściówki do tego aby to jakoś podpiąć pod USB (?). Tylko tutaj nie wiem czy transfer przez USB nie będzie za wolny do tego.

 

1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Kiedyś jak wychodziła nowa rewizja/slim, to cena spadała. 

Dziękujemy Sony, że została ta sama cena. Oh wait, postawię w pionie jak dokupię podstawkę. 

TRAGEDIA. 

Patrzę na zdjęcie i już słyszę jak to wszystko trzeszczy przy chwyceniu....

1 godzinę temu, nero2082 napisał:

to jest zwyczajne brzydactwo, lepiej trzymać "fata" i się cieszyć że ma takie ficzery jak podstawka do pionu...

 

A to nie było jakiegoś problemu że konsole, które stoją pionowo to się szybciej psują? W sensie ten płynny metal czy coś miało spływać w takiej pozycji. Ja i tak bym konsoli nie stawiał w pionie, bo już widzę jak mi ją koty wywrócą i spada na ziemie... Ważne jeszcze będzie jaka kultura pracy tego nowego wypustu. Jeżeli plastik nie będzie łamał się w rękach to mi nie przeszkadza ;) Jeżeli chodzi o cenę, to za taki sam pieniądz dostaniemy odrobinę większy dysk. Natomiast co do ceny starszych wypustów, to pewnie dużo będzie zależało jeszcze od sklepów, które będą mogły schodzić trochę z marży i oferować promocje. Ja dopóki nie zobaczę jakiegoś porówniania, to wstrzymuję się z zakupem. A może poczekam nawet do tej zapowiadanej wersji PRO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...