Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ukukuki napisał:

Jest cichy niestety :/ Nie wiem czy nie lepiej podpiąć to pod TV ale się tak jeszcze nie bawiłem. Pad z kolei nie jest w stanie odpowiednio zasilić moich słuchawek. 
 

 

Raczej to nic nie da. No ja kupiłem za niecałe 600 przewodowe gamingowe i dla mnie to był maks pod gierki. Wzmacniacz i tak już miałem, korzystałem pod PS4, PC czy laptopa. 
 

Wcześniej miałem goldy i SS bezprzewodowe.

Może to tylko moje wrażenie, ale do ps4 miałem też dedykowane suchawki Sony i jakby miały lepszy dźwięk. Zobaczę jeszcze w innych grach bo póki co tylko w tym Returnalu sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@HiS kupiłeś w końcu te Corsair HS70 ? Jestem ciekaw co o nich powiesz, choć biorąc pod uwagę, że jesteś zadwolony z Krakenów, które nie mają nic wspólnego z odwzorowaniem dźwięku i wykresy mają rozjechane jak tirówka przy drodze kuciape, to i tak czekam na opinie.

 

Na święta dostałem Audio Technica M50x. Pięknie grają. PIerwsze co sobie pomyślałem, to że tu nie ma bassu (bo jestem przyzwyczajony do Siberii, które jak to gamingowe słuchawki mają bass pod sufit wykręcony) ale z czasem gdy się do tego przyzwyczaiłem to jestem na tak. Bassu jest nawet dużo - te słuchawki uchodzą za mocno "bassowe" tylko on nie dudni, a jest bardzo ładnie odwzorowany. Ogólnie słuchanie muzyki to sama przyjemność.

 

Nie miałem okazji jeszcze sprawdzać ich z PS5 podłączonych po kablu do pada, ale wczoraj kupiłem adapter jack combo i mam osobno podłączony zewnętrzny mikrofon, więc niedługo będę testować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ölschmitz napisał:

zostac przy tych goldach (ta nowsza wersja)

 

4 godziny temu, Ölschmitz napisał:

jakosc dzwieku jest dla mnie ważna

 

Jeżeli ci nie przeszkadzała jakość tych Goldów i byłeś z nich zadowolony to

 

4 godziny temu, Ölschmitz napisał:

kupic te pulse 3d

 

i tez będziesz zadowolony bo są lepsze od tych goldów, chyba że masz więcej tantiemów na przejebanie to ostatnie trzy strony do przeczytania powinny wystarczyć

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki @Figuś !

a jesli nie potrzebuje headseta? w sensie chcialbym po prostu dobre sluchawki (jak juz bede gral po sieci to moge mowic do mikrofonu w padzie) - to jak najlepiej? to podlaczanie kablem do pada ma sens? czy jakosc leci na leb na szyje? jesli nie do pada to jak to podlaczyc zeby korzystac z tego 3d audio?

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2021 o 07:05, WisnieR napisał:

No to potrzebujesz adapter HDMI z wyjściem optycznym. Tylko on jest HDMI 2.0 więc tracisz 4k120hz o ile w ogóle tego potrzebujesz. Wtedy normalnie podłączysz sobie optyka do bazy i czat przez USB. Będziesz miał 5.1 do słuchawek i do tego działający chat-mix.

https://www.morele.net/astro-adapter-hdmi-do-ps5-7676671/?gclid=CjwKCAiA-9uNBhBTEiwAN3IlNNmioZuH_IoJ0k1c-Qyyqm9FnE2uazzgp6VXf8GGRT7nrnIkh_sS2xoC26oQAvD_BwE


Teraz dopiero kliknąłem w link i zobaczyłem, że to wersja dla PS5.
Czy jest osobna dla XBOX Series X? Albo czy ta będzie działać? Bo chętnie bym sobie sprawdził to na "klocuchu".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...