Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ciekawe jest to co piszecie o tragicznym mikrofonie. Gram regularnie ze znajomkami w Warzone na Pulsach i słyszą mnie bardzo dobrze. Nawet było lekkie zaskoczenie, gdy usłyszeli mnie pierwszy raz na nowych słuchawkach. Pewnie dlatego, że zastąpiłem jakieś marketówki za 5 dyszek :gayos:

 

No więc u mnie z mikrofonem jest okej. A co do słuchawek - po podbiciu w EQ jest zauważalna poprawa. Generalnie to jestem zadowolony, ale głównie ze względu na komfort użytkowania, bezprzewodowość, no i te kilka przycisków, które się przydają (m.in szybkie dopasowanie głośności czatu względem gry). Jakość dźwięku jest zadowalająca. 

 

Zgodzę się do co do ceny. Nie są warte 449 zł, ale świadomie wskoczyłem do hypetrainu, bo miałem taki kaprys. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

w ogóle mi się przypomniało, że micro ma lepszą jakość (i bas?) gdy podłączy się bezprzewodowe słuchawki pod dualsensy. Tutaj całe porównanie od 4:06:

 

 

 

Ale te pulsy z tym micro to dalej jakbyś miał właśnie wiadro na głowie (gdzie dzisiaj się siedzi większość czasu online z kumplami, sony nie dba o taką ważną rzecz jaką jest jakość mikrofonu.

 

MASAKRA

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, HiS napisał:

Możesz kupić np Arctis 7 bez p. Obecnie są do wychaczenia za 500zl i czarne w dodatku. Po podpięciu do usb normalnie są wykrywane jako A7, i mają nadajnik na kablu, dzięki temu możesz podpiąć z tyłu i sobie ułożyć go w dogodnym miejscu. 

 

Własnie były przecenki za koło 600zł na 7p, ale już zniknęły.

Odnośnik do komentarza

No dobra ale masz słuchawki BEZPRZEWODOWE. Chybs
o tym piszemy już od kilku stron, że słuchawki bezprzewodowe za 500zl dadzą taką samą lub gorszą jakość dźwięku niż słuchawki przewodowe za pół ceny. Kup Arctisy Pro Wireless i poczujesz różnicę ;) Najwidoczniej wolisz niskie tony i brak sceny i bardziej ci podchodzą ostre V-ki. Mnie np. to co napisałeś wręcz zachęciło do sprawdzenia Cloudów, bo właśnie szerokiej sceny brakuje mi w Siberiach.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, HiS napisał:

Trudno, żeby słuchawki za 1200/1400zl dały ciała ;)

Trzeba tylko przez kompa zaktualizować stację bazową jeśli ma stare oprogramowanie,by przez USB rozpoznawało ps5. 

Fakt słuchawki niczego sobie, ale dla mnie to jednak już za dużo. Zazdroszczę zakupu :nosacz2:

Do mnie mają trafić jeszcze TURTLE BEACH Stealth 600 Gen 2, obecnie tańsze o 200zl od HyperX, ale parametrowo źle nie wyglądają. Ważne, żeby ten dźwięk był coś pomiędzy Razer a HyperX, ktore obecnie sprawdzałem. 

 

Ja już mam dość zmian słuchawek co półtora roku średnio. Trzeba kupić raz i na lata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja lecę na Astro A50 już długie lata i te słuchawki się nie nudzą. Problem powstał przy PS5, bo nie ma optyka. Można to obejść korzystając z optyka w TV, no ale jakoś mi się nie chce, a po usb leci stereo i też daje mocno radę. Jednak już poczekam na jakiś nowy model, który będzie wspierał wszystkie nowe technologie, mam nadzieję że Astro się w końcu ogarnie, bo na razie jedyne co reklamują to nakładki na A40...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja w końcu skusiłem się na te pulsy 3d od Sony. Cóż mogę powiedzieć, wygodne są, niby wszystko ok, ale jak za słuchawki za prawie 500 zł liczyłem na coś więcej jeśli chodzi o dźwięk. Wszystko zeszło się z pożyczeniem od kumpla Returnala, więc był to idealny moment na test. I jest po prostu ok i tyle.

Odnośnik do komentarza

Żeby bezprzewodowe słuchawki grały dobrze to niestety trzeba wywalić kupę kasy dlatego wróciłem do grania na kablu i wzmacniacza słuchawkowego do konsoli. 
 

Tylko PS5 dalej wspiera tylko i wyłącznie UAC1 xD no trochę kiepsko jak na firmę z dobrymi sprzętami audio. A na rynku są już chyba DAC z UAC3. A UAC2 to ma już chyba z 10 lat. Optycznego też już nie ma, ciągłe cięcie kosztów :( 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

Żeby bezprzewodowe słuchawki grały dobrze to niestety trzeba wywalić kupę kasy dlatego wróciłem do grania na kablu i wzmacniacza słuchawkowego do konsoli. 
 

Tylko PS5 dalej wspiera tylko i wyłącznie UAC1 xD no trochę kiepsko jak na firmę z dobrymi sprzętami audio. A na rynku są już chyba DAC z UAC3. A UAC2 to ma już chyba z 10 lat. Optycznego też już nie ma, ciągłe cięcie kosztów :( 

Cóż to za wzmacniacz posiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Żeby bezprzewodowe słuchawki grały dobrze to niestety trzeba wywalić kupę kasy dlatego wróciłem do grania na kablu i wzmacniacza słuchawkowego do konsoli. 
 

Tylko PS5 dalej wspiera tylko i wyłącznie UAC1 xD no trochę kiepsko jak na firmę z dobrymi sprzętami audio. A na rynku są już chyba DAC z UAC3. A UAC2 to ma już chyba z 10 lat. Optycznego też już nie ma, ciągłe cięcie kosztów :( 

Zależy ile to kupa kasy? Dla mnie te 499 jak za sluchawki to już było dużo. Zastanawia mnie jeszcze to połączenie przez kabel do pada? Ale pewnie jakość sie nie zmieni?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

 Nic specjalnego, G6 pod gierki i laptopa a do muzyki Fiio M11. Wcześniej byłem fanem telefonów z dedykowanym DAC, dzisiaj już niestety z tym bardzo kiepsko.  

Powiedz proszę jak ten SbX g6 się sprawuje z ps5? 
Jest głośny ? Mam hyoerx cloud alpha i prodigy cube nie daje rady na USB w ps5. Na PC bez problemu za to. 
 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Aruuus77 napisał:

Powiedz proszę jak ten SbX g6 się sprawuje z ps5? 
Jest głośny ? Mam hyoerx cloud alpha i prodigy cube nie daje rady na USB w ps5. Na PC bez problemu za to. 
 

 

Jest cichy niestety :/ Nie wiem czy nie lepiej podpiąć to pod TV ale się tak jeszcze nie bawiłem. Pad z kolei nie jest w stanie odpowiednio zasilić moich słuchawek. 
 

1 godzinę temu, czarek250885 napisał:

Zależy ile to kupa kasy? Dla mnie te 499 jak za sluchawki to już było dużo. Zastanawia mnie jeszcze to połączenie przez kabel do pada? Ale pewnie jakość sie nie zmieni?

 

Raczej to nic nie da. No ja kupiłem za niecałe 600 przewodowe gamingowe i dla mnie to był maks pod gierki. Wzmacniacz i tak już miałem, korzystałem pod PS4, PC czy laptopa. 
 

Wcześniej miałem goldy i SS bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2021 o 13:41, WisnieR napisał:

mam nadzieję, że VSS jednak będzie conajmniej na takim poziomie jak w Goldach, bo te wszystkie 3rd party słuchawki to mają VSS mocno przeciętny - nie stoi to nawet obok tego co oferują produkty Sony natywnie.

 

Gdzieś Ty był całe moje życie? :fsg:

A przynajmniej w czasie, gdy w dziale XBOXa próbowałem wytłumaczyć, że Sony ma zajebisty dźwięk przestrzenny, a teraz mam niby cudowne Astro A50 i ch#j - PUBG mam w stereo.

Wiem, że już nie masz tych PULSEów, ale czy pamiętasz może jak to z tym VSS było?

Działał? Dało się odczuć?

Skoro ch#jowe Goldy z poprzedniej generacji mają to te chyba też, nie?

 

W dniu 25.11.2021 o 10:18, WisnieR napisał:

Niestety ale po wyrzuceniu optyka wszystkie słuchawki ze stacjami jak Astro A50, SS Wireless Pro, Siberia 800, TB 800 można o kant dupy rozbić, bo cała idea polegała na tym, że do tych stacji trafiał wielokanałowy dźwiek wysokiej jakości, a one go konwertowały na dźwięk przestrzenny i do tego robiły to dobrze. Do tego nie ma już chat-mixu, bo wymagał dwóch źródeł dźwięku - audio po optyku a chat po USB. Teraz można liczyć tylko na USB, które jest ograniczone do kiepskiego 2.0 i te wszystkie PRO słuchawki po prostu grają średnio i straciły swoje najważniejsze funkcje.

 

No i teraz kumam, czemu takie niby zajebiste a50 grają mi w stereo, jak odpalam PUBG na XBOXie.

W sumie dobrze wiedzieć, bo ktoś ostatnio wrzucał w zakupach a50 gen4 i się zastanawiałem nad nimi, bo jak sobie wyobraziłem, że znów mam gnieść łeb w tych tandetnych plastikach od Sony (plus ten mikrofon z kibla)...

Ale z drugiej strony właśnie ten dźwięk przestrzenny jest mi niezbędny wręcz, gdy gram w PUBG (a mam zamiar wciąż w niego grać, jak wreszcie zdobędę PS5).

Odnośnik do komentarza

No to potrzebujesz adapter HDMI z wyjściem optycznym. Tylko on jest HDMI 2.0 więc tracisz 4k120hz o ile w ogóle tego potrzebujesz. Wtedy normalnie podłączysz sobie optyka do bazy i czat przez USB. Będziesz miał 5.1 do słuchawek i do tego działający chat-mix.

https://www.morele.net/astro-adapter-hdmi-do-ps5-7676671/?gclid=CjwKCAiA-9uNBhBTEiwAN3IlNNmioZuH_IoJ0k1c-Qyyqm9FnE2uazzgp6VXf8GGRT7nrnIkh_sS2xoC26oQAvD_BwE

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...