Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba po większym namyślę wybiorę AUDEZE Penrose. Potrzebuje do pracy i konsolki, a dużo poradników jednak poleca Penrose zamist Arctis pro wireless tym bardziej, że aktualnie już nie mozna ich dostać w ludzkiej cenie od kiedy weszły te nowe dziwadła od steelseries Arctis Nova Pro Wireless.

 

Do tego wywalam pewnie tą ekoskórę i wezme bardziej wygodne earpady:

 

https://www.brainwavzaudio.com/products/ath-m50x-velour-earpads?variant=4827390085&currency=EUR&utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=EU Feed&utm_content=Velour Oval Replacement Earpads - Suitable for many Headphones&gclid=CjwKCAjwtcCVBhA0EiwAT1fY7wX8QU3SV4lwti9dsVwhKo-jv1ineTlVwvRzxVjFu58AD7iLY2UmdxoCx38QAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, madhunt3r napisał:

Tylko wiesz ze takie słuchawki rozwiajają skrzydła dopiero na PC podłączone do zew karty dźwiękowej? Na ps5 to taka podstawa podstawy zmarnowany potencjał.

 

Ogólnie potrzebuje tego do pracy i konsoli - w przyszłości do gitary jak się sprawdzą do PC + karta dźwiękowa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ta cena to trochę odlecieli. Wyglądają jak nieco lepsze Pulse, w dodatku chyba bardziej nastawione pod PC, gdzie można znacznie więcej konfigurować (no chyba, że preset można zapisać i działa na konsoli to spoko). Jest już kilka recek na YT i w sumie większość jest zgodna, że dźwięk za tą cenę mógłby być znacznie lepszy (nie zdziwiłbym się, gdyby to były minimalnie ulepszone Pulse).

Caly czas czekam na jakiegoś godnego przeciwnika/następcę Astro A50, ale jakoś nie widzę tych H9, żeby miały im w czymkolwiek zagrozić.

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie techniczne do słuchawek. Ziomek ma do sprzedania bezprzewodowe słuchawki gamingowe i zastanawiam się czy nie wziąć do ps5, jest faktycznie różnica w dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych niż w takich podpinanych do pada?

W sumie ze swoich jestem zadowolony, ale może bezprzewodówki podłączone do ps5 będą dawać lepsze efekty dźwiękowe. Chodzi mi czy,  pomijając wygodę bezprzewodowych, jakość będzie lepsza niż z tych wpinanych do pada.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Nie mam nic przeciwko zapłaceniu za dobre słuchawki, wydałem 500$ na Airpods Max z których jestem megazadowolony, ale tutaj chyba po prostu nie warto. Noise cancelling w warunkach domowego grania nie wydaje się specjalnie przydatny, a jakość dźwięku nie jest przełomowa (wg recek na tubie), wręcz przeciwnie. Gdybym nie miał wcale słuchawek to rzecz to rozważenia. Ale wyrzucanie Pulsów lub czegoś porównywalnego mija się z celem

Odnośnik do komentarza

Czyli sprzęt który sprzedać ma marka a nie wydajność. Nie wiem zaś co mieli w głowie projektanci, bo ten design przypomina raczej budżetowe HSy wrzucane do marketowych zestawów z akcesoriami niż produkt premium.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Panowie pytanie techniczne do słuchawek. Ziomek ma do sprzedania bezprzewodowe słuchawki gamingowe i zastanawiam się czy nie wziąć do ps5, jest faktycznie różnica w dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych niż w takich podpinanych do pada?

W sumie ze swoich jestem zadowolony, ale może bezprzewodówki podłączone do ps5 będą dawać lepsze efekty dźwiękowe. Chodzi mi czy,  pomijając wygodę bezprzewodowych, jakość będzie lepsza niż z tych wpinanych do pada.

 

no ale jakie te słuchawki ma konkretnie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...