Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Paolo1986 napisał:

Mam to samo, kupowałem w Euro i zgłosiłem z tytułu rękojmi, żądając wymiany.

Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Dopiero co złożyłem reklamację przez swoje konto na ich stronie, teraz muszę się pofatygować do najbliższego sklepu. Ale nie spodziewam się problemów.

 

:reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Odniosłem się raczej do fragmentu o tym, że w Euro nie spodziewasz się problemów :D

A słuchawki Sony?

Zawsze szajs, więc nie dziwi mnie Twoja usterka.

Pulsów nie mam, ale mam ostatnie i poprzednie Goldy - wykonanie, wygoda, bateria - straszny badziew.

Gdyby nie ten VSS, na którym zależy mi w PUBG to bym nawet nie rozważał słuchawek tej firmy.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

Odniosłem się raczej do fragmentu o tym, że w Euro nie spodziewasz się problemów :D

 

Trochę już tych reklamacji u nich robiłem ;)

Natomiast faktem jest, że same słuchawki bardzo wygodne i można grać godzinami bez bólu uszu, ale wykonanie, zgadzam się, badziew.

Odnośnik do komentarza

Z tą wygodą to tak średnio bym powiedział.

To nadal dokładnie te same, gówniane nauszniki co w ostatnich Goldach - płytkie, ciasne i z chujowym tworzywem, które po jakimś czasie zaczyna się łuszczyć i ozdabiać okolice uszu czarnym łupieżem.

Jedynie pałąk poprawili i ta taśma sprawia, że tak nie cisną w łeb od góry.

Odnośnik do komentarza

Coo, płytkie były ale w tych drugich goldach z nieskładanym pałąkiem przez który dodatkowo uciskały.

 

2000

ta wersja pod względem wygody była zdecydowanie najgorsza i zakładanie na dłużej niż pół godz ich stosowałbym jako torturę

 

Pierwsze goldy aka 2.0 i pulsy mają właśnie bardzo wygodne i dobrze wyprofilowane nauszniki. Zaznaczam że nie mam małych kapli, ale ty to musisz być w takim razie jakiś pociotek Urbana że są niewygodne dla ciebie

5RhzsCkUcPiWEhHv.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No ja o tych z Twojego zdjęcia właśnie piszę - takie same nauszniki chyba PULSY mają właśnie.
O tamtych składanych to mi nawet nie wspominaj - owszem, wygodniejsze, ale za to straszne gówno jeśli chodzi o wykonanie - obchodziłem się jak z jajkiem a i tak się połamały w kilku miejscach, odchodziło tworzywo i ogólnie nie polecam.

153531306_suchawki2019.JPG.ede5c5c72349d427a8e5056ddaa570c6.JPG

 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jedynie słuchawki jakie mogę polecić od Sony to Platinum.

Miałem goldy z początku ps4, po paru godzinach grania uszy do wymiany XD

Miałem goldy 2.0 nie były złe w sumie,ale połamały się jak koledze wyżej.

Następnie zrezygnowałem z słuchawek Sony i kupiłem jakieś steelseries Arctic 7 no najgorsze słuchawki w historii jakie miałem.

Teraz mam Platinum od dwóch lat i  mogę powiedzieć śmiało,że mogę grać parę godzin i nic nie czuję.

Bateria spoko,uszy nie bolą , dźwięk super.

Do 3 razy sztuka :kaz:

 

Odnośnik do komentarza

U mnie z Gold 2.0 było podobnie jak u Wrednego po dobrym z półtora roku używania byly całe w rozsypce.

Za to Platinum po roku reklamowałem bo zaczęły dziwnie grać jakby mono na szczęście kase zwrócili ale byly też niewygodne, czułem ucisk gumy potrzymujacej pałąk na głowie no i jakość nie powalała i irytowało "pudełkowe" brzmienie.Do Ps5 kupiłem 3DPulse, które leżą od dnia zakupu i się kurzą bo odkąd dopadłem SteelSeries Siberia 800 nie rozstaje się z nimi po dzień.Przede wszystkim jakość, miękki bassik i wygoda plus dwie wymienne baterię, które pozwalają korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

to były goldy na premierę w 2014, po jakimś czasie przemianowane na 2.0

fabf42c64a7eaf4bd62a32ab5a8f

 

te co ty masz to po prostu Gold headset nowa rewizja i to one właśnie dla mnie były w chuj niewygodne, płytsze nauszniki i uciskały mocno tak że ich prawie nie używałem i sprzedałem w pizdu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
U mnie z Gold 2.0 było podobnie jak u Wrednego po dobrym z półtora roku używania byly całe w rozsypce.
Za to Platinum po roku reklamowałem bo zaczęły dziwnie grać jakby mono na szczęście kase zwrócili ale byly też niewygodne, czułem ucisk gumy potrzymujacej pałąk na głowie no i jakość nie powalała i irytowało "pudełkowe" brzmienie.Do Ps5 kupiłem 3DPulse, które leżą od dnia zakupu i się kurzą bo odkąd dopadłem SteelSeries Siberia 800 nie rozstaje się z nimi po dzień.Przede wszystkim jakość, miękki bassik i wygoda plus dwie wymienne baterię, które pozwalają korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń.
Oj tak Siberia 800 to świetny headset. Te baterie to sztos rozwiązanie. Szkoda tylko że mają tak małą scenę. Cała reszta idealna do grania. No i jak usunęli optyka w nowych konsolach to lipa bo nie ma VSS :(
Odnośnik do komentarza

Jadę na tych niebieskich Goldach 2.0 od 6 lat i chcę przesiąść się na coś lepszego skoro PS5 wspiera 3d audio.

Rozważam Sony Pulse 3D czarne do PS5, ale może warto wydać z 1000zł na jakiś kozacki sprzęt? Zależy mi żeby te 3d w PS5 było jak najlepiej wykorzystane i żeby muzyka w grach ładnie grała, to dla mnie równie ważne. 

Jak czytałem opinie o jakichś drogich słuchawkach konsolowych to było spuszczanie się nad słyszeniem kroków w multi strzelaninach, a ja w sieci nie gram. Szukam sprzętu do single player gierek.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, aset napisał:

Mam słuchawki whxm4, jest jakiś sposób żeby podłączyć je za pomocą BT pod samo PS5? Jak podłącze pod tv LG OLED to tryb gry jest wtedy wyłączony i jest opóźnienie w dźwięku a po jacku do pada średnio mi wygodnie się gra.

Jest jakiś adapter do tego?

 

https://decortweaks.com/how-to-connect-sony-wh-1000xm4-wh-1000xm3-headphones-to-ps5/

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2022 o 13:00, ginn napisał:

Dzisiaj odkładam słuchawki, patrzę, i widzę takie coś:

 

IMG20220126125727.jpg

 

Wygląda, jakby materiał się wyciągnął i zaczął powoli odchodzić. Myślicie, że przyjmą na reklamację, czy odprawią z kwitkiem 'wina użytkownika'? 

 

Oho, zapowiada się przepychanka z oleole. Dzisiaj dostałem odpowiedź w sprawie reklamacji:

 

Cytat

Weryfikacja reklamowanego towaru wykazała, że zgłoszona wada nie wynika z niezgodności towaru z umowa. Uszkodzenie ma charakter zewnętrzny, spowodowane jest niewłaściwym użytkowaniem, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności. W takiej sytuacji odpowiedzialność Sprzedawcy jest wyłączona.
 

 

Cyrk, niewłaściwe użytkowanie :yao: Serwis Sony faktycznie stwierdził wadę, ale uznał też, że nie ma możliwości naprawy. Na to wszystko Oleole postanowiło zrzucić wadę na niewłaściwie użytkowanie bądź mechaniczne uszkodzenie.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...