Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to powalone, według tego artykułu zwykłe 7 bez dopisków nie działają z obiema konsolami, jak to w końcu jest?

image.jpeg.916207f26fabc195ee6e11e5a495f7b7.jpeg

 

Razer Barracuda X 2022 Black

Z kodem bts-akcesoria 349zł i darmowa dostawa, już więcej się z tym nie babram i je po prostu zamówiłem :potter:

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Przytrafiła mi się ta sama usterka, co na początku roku, tj. odkleił się materiał od nausznika. Dla odmiany z prawej strony. Czekam na odbiór towaru przez kuriera i wymianę "na wolny od wad" ;) (Euro)

20221016_100055.thumb.jpg.109afd7c81e0d5e043061bb0addf9643.jpg

To tak jeszcze w kontekście jakości Sony :sonkassie:


heh, mi się siateczka, ta w środku, odkleiła. Super Glue załatwił jednak sprawę. Za 400 zł złego słowa na Pulsy nie powiem. O wiele lepsze niż ta padlina Goldy do PS4

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Zresztą nie o to chodzi przecież, żeby klient sam sobie naprawiał wadliwy towar :D

 

No czytając temat jak wymienić paste na procku w PS4 i te poradniki odnośnie tego, oraz inne problemy które ludzie tam poruszali i rozwiązywali sami, nie zgodzę się z Tobą. :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.10.2022 o 00:20, Symeon_88 napisał:

Ja odrazu wymieniłem te badziewne i niewygodne gąbki na większe i bardziej mięsiste (misodiko z ali). Odrazu mega wygoniej, a i brzmienie się poprawiło. Polecam każdemu, na yt jest instrukcja jak ktoś ciekawy szczegółów ;)

Witam,  a w jakich słuchawkach? jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2022 o 11:53, Jachu napisał:

Jeszcze co do słuchawek do PS5 - wiem, dużo już tutaj o tym napisano - ale ja z konsolą na razie używam starych: PS4 Wireless Stereo Headset 2.0. Miał ktoś porównanie do Pulse 3D? Jest różnica? Warto zmienić? 

 

Pulse to śmietnik. Wykonanie, dźwięk - wszystko. Serio - zamówcie sobie nawet Audeze Penrose na testy (2 tygodnie macie na zwrot bez podania przyczyny wysyłkowo). To jest totalnie inny wymiar dźwięku - zakres wszystkich fal, natężenie dźwięku - nigdy nie wrócę do budżetówek juz. 

Odnośnik do komentarza

Typ kupuje gumowe mamuty. Czego oczekujecie, że racjonalnie podchodzi do kwestii pieniędzy? xD Juz pomijając fakt, że te Penrose nie są jakimiś wybitnymi słuchawkami jak na swoją cenę bo nie oferują nawet swojego VSS.

Królem cały czas Astro A50 i Steelseries Pro / Nova Pro

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/steelseries-arctis-pro-wireless-vs-audeze-penrose-wireless/751/19746?usage=19&threshold=0.10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...