Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

https://blog.playstation.com/2021/05/18/days-of-play-2021-activities-start-today-with-playstation-player-celebration-sale-kicks-off-may-26/

Wpis sprzed 10 dni, no ale sami obiecali:

 

Cytat

What’s more, additional deals on PlayStation Store as well as PlayStation Plus and PlayStation Now subscriptions will also be available during Days of Play. Stay tuned for more info here on the PlayStation Blog and over on the Days of Play site.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Inna sprawa że konkurencja poza Game Pass nie ma prawie nic do zaoferowania. Wyobrażacie sobie Xboxa bez GP xD kto by to w ogóle kupił? Sony ma wyjebane na taką konkurencję, bo konsol do dzisiaj brakuje na rynku, a każda ich gra to z reguły hit, więc sprzedaje się nawet za 3 i pół bomby!

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gdyby Sony miało coś takiego fajnego w coopie (i crossplay'u) jak SOT i jakieś sensowne semi arcadowe brum brum to bym się w 200% zgodził aczkolwiek nawet takie małe pierdolety jak możliwość zwrotu cyfrowego zakupu czy piękna kultura pracy tego sprzętu cieszą. No ale nie chcę tu zaczynać cw kończę eot.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No, nadal nie zmienia to faktu, że Sony ze swoimi konsolami od 2 generacji to kopalnia złota, a MS nawet ze swoim growym Netflixem nie stanowi dla nich większej konkurencji.

 

Dopóki ta sytuacja się utrzyma to nic się nie zmieni w ramach PlayStation Plus.

Odnośnik do komentarza

Tzn chyba same firmy nieraz przyznały publicznie że nie toczą wojen, a tylko ludzie toczą pianę. Sony i MS mają kompletnie inny biznesowy model i ci pierwsi raczej nie mogliby sobie pozwolić na frywolne rzucanie gierek do jakiegoś netflixa dlatego ich polityką zawsze było agresywne robienie wszystkiego ekskluzywnym (włącznie z grami multi odciętymi od crossplay, za co trochę mnie już zmęczyli w poprzedniej generacji). Sony robi exy za 3 stówy a ms swoje przyszłe produkcje wrzuca w dzień premiery do GP myślę, że obie firmy mają swoje atuty dla klientów.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...