Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, balon napisał:

Nigdy nie grałem w tego kuchcika. Rozumiem, że do coopa z juniorem się nada?

Jedna z lepszych gier kanapowych poprzedniej generacji. Do tego jest możliwość włączenia ułatwień, więc z dzieckiem spokojnie pograsz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Nigdy nie grałem w tego kuchcika. Rozumiem, że do coopa z juniorem się nada?

 

Od czasow ciśniecia z młodym w Sackboya to zaczalem polować na jakis egzemplarz Overcooked All You Can Eat na OLX, a tu niespodzianka, tym bardziej, ze uzywki po stówce jeszcze latały niedawno. Właśnie pod coopa z dzieckiem to chcę.

Odnośnik do komentarza

Cos się stało z Uncharted 4 i wyleciało z kolekcji na PS5? Z poziomu konsoli mam niedostępne z powodu "konflikt z Uncharted 4 Digital PC1020 Tracker" a na wersji przeglądarkowej mogę tylko kupić w rabatowej cenie. A przecież miałem już w bibliotece i nie kupowałem żadnej innej wersji, chciałem wlasnie z ziomkiem online popykać, wtf.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, _Red_ napisał:

Cos się stało z Uncharted 4 i wyleciało z kolekcji na PS5? Z poziomu konsoli mam niedostępne z powodu "konflikt z Uncharted 4 Digital PC1020 Tracker" a na wersji przeglądarkowej mogę tylko kupić w rabatowej cenie. A przecież miałem już w bibliotece i nie kupowałem żadnej innej wersji, chciałem wlasnie z ziomkiem online popykać, wtf.

Mam ten sam problem :/

Odnośnik do komentarza

No to mam właśnie z Plusa. Dodałem to H3 starter i mogę zassać zarówno wersji wersję PS4 i PS5. To po prostu odpalam to i tam mam dostęp do H1 i H2? H2 dodawałem osobno do trójki, ale jedynki nie widzę, żeby dodać.

E: H1 widzę jako access pass do trójki, ale wersja GOTY za 62,50, a w Plusie była zwykła.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, piesek045 napisał:

czy ktoś może mi pomóc, bo sprzedałem ps5 i miałem na swoim koncie psn plusa ważnego jeszcze prawie rok i aktywowane ps plus collection, czy jak teraz kupię sobie używke ps4 slim to będe mógl grac w gry z ps plus collection, będa one aktywne na ps4 slim?

Tak, powinno być dostępne w twojej bibliotece 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...