Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu argument, że gierki są tylko dodatkiem do możliwości gry online jest nietrafiony. Mam wrażenie, że powstał tylko po to by usprawiedliwić dodawanie słabych gier. Nie spotkałem się z tym, żeby nawet samo Sony kiedykolwiek go użyło w jakikolwiek sposób.  W reklamach PS Plus rzadko spotkasz hasło w stylu „Dołącz teraz i graj online!”, o ile w ogóle. Zawsze ukazywane są gry, które do niej trafiają.

Odnośnik do komentarza

Możemy się tak licytować, ze strony o PlayStation Plus:

Cytat

Wzbogać swoje wrażenia z gry na PlayStation, korzystając z dostępu do wieloosobowej gry online, gier co miesiąc, rabatów na wyłączność i nie tylko.

Co na pierwszym miejscu? Dostęp do wieloosobowej gry online. Sam kupuję Plusa tylko dla online. A że gry są słabe w tym miesiącu (a może są jakieś perełki w nich?), trudno - nie zawsze będą hity, graczom nigdy się nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za cytat.

 

Dla Ciebie Plus jest tylko do gry online(dla mnie zresztą też, ale niestety nie mam już z kim grać, pozdro Kamil :) ), jest jednak spora część osób, która kupije Plusa dla samych gier i mają prawo być w jakiś sposób zawiedzione. Choć według mnie takie osoby muszą się kierować niezłą naiwnością, licząc, że trafią na kozackie gry każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Rozi napisał:

A że gry są słabe w tym miesiącu (a może są jakieś perełki w nich?), trudno - nie zawsze będą hity, graczom nigdy się nie dogodzi.

O, dobry cytat do tych Twoich narzekań na słabsze miesiące Game Passa, który sumarycznie oferta z reguły miażdży te gówna z Plusa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

No to dostajecie gry, są hity, perełki, gry VR, indyki, gry multi, no kurwa :pawel: Plus nie jest odpowiednikiem Game Passa, po prostu.

Startował jako usługa dająca  fajne gry za fryla i obniżki w sklepie więc czemu po dodaniu płatnego Multi główne założenia tego abonamentu poszły się yebać? Gracze? Stworzeni do golenia  :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może kogoś zainteresuje:

 

https://m.euro.com.pl/playstation-network/sony-subskrypcja-playstation-plus-12-m-ce-kod-aktywacyjny-promocja.bhtml?utm_source=3138681&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F&fbclid=IwAR0SOzVWNtRXV4Zdd1GD9KUY_6TXZdTr9ZaKSKIKYQXUX_aXfkhpYUHZ5N0

 

12 miesiecy za 159 zł

Pytanie takie.

Jeśli masz PS plus do marca 2022 i doładuje kolejnym kodem (tym powyżej) to bede mial automatycznie ps plus do marca 2023 ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2021 o 00:07, Paolo de Vesir napisał:

 

No mnie Soulsy najzwyczajniej męczą przez swoją formułę, dodatkowo przemieloną do porzygu przez praktycznie dziesiątki/setki klonów stąd z przyjemnością przyjąłbym bardziej slasherowe wydanie gier From niż kolejne soulsy. ;/ 

 

41 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Byłby najlepszy miesiąc od dłuższego czasu - chociażby dla samego Mortal Shell które ma łatkę pod PS5. :lapka: 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...