Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze PS Plus było pod koniec życia PS3. Dwa mega hity co miesiąc - RDR, Crysis, Bioshocki, Far Cry 2, Ratchet, Infamous, Demons Souls, Sleeping Dogs, Hitman i wiele innych. Potem z przyjściem PS4 wszystko się posypało i usługa już nigdy nie była w tak dobrej kondycji (choć dobre miesiące były, a trzeba też nadmienić, że ogólnie gier singlowych AAA teraz o wiele mniej wychodzi). Nie żebym narzekał, bo czasu na granie już tyle nie ma i kupuje co mnie interesuje na dwie platformy. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mario10 napisał:

Panowie, a black ops i BF mają też singla czy tylko multi?

 

Oczywiście te co były wcześniej dane w plusie.

 

BO4 nie ma singla. W Plusie był też BO3, który to już ma singla. Ciekawostka, singiel jest tylko w wersji na PS4, wersja na PS3 została go pozbawiona. W Plusie była właśnie ta wersja z singlem, czyli na PS4 ;)

Edytowane przez BEBZ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra to wygląda i rusza sie jak playstation home, a nawet na PS3 bym tego nie odpalił.

 

Mam nadzieje że resztę wymienią, VR nie mam, Kindoms of Amalur już było w plusie w swoim czasie i nawet nie ściągnąłem, więc tym odpuszczam remaster, a tego KonckoutCity nawet nie skomentuje bo gra wygląda na dead on arrival więc próbują ją ratować wrzucając do plusa.

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Jak masz abo które oferuje - granie online, zniżki oraz gierki to jednak gdzieś w środeczku liczysz, że każdy z komponentów dostarczy. Zwłaszcza, że różni ludzie płacą z różnych powodów i dla mnie te giereczki to jednak ważna część wydatku. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Wy kiedyś zrozumiecie, że te gry są DODATKIEM do płacenia za możliwość grania online?

 

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/

 

Załóżmy, ze jestem normikiem czytajacym u Sony czym jest ten plus, zanim wydam na subskrypcję:

 

Naglowek 1:

rozbuduj kolekcje gier co miesiac o hity, perełki etc. 

 

Nagłówek 2:

wieloosobowa gra online

 

Naglowek 3:

rabaty dla subskrybentow

 

Sony promuje zatem gry jako top 1 feature. Skąd zatem subiektywny pogląd, ze gry to wyłącznie gówniany drugoligowy dodatek do trybu online? Mnie np. pkt 2 czyli online w ogole nie interesi i może pare meczy w Fife zagrałem, wiec kierowałbym się pkt 1. 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Rozi, jesteś pierwszy do ciśnięcia beki gdy jakieś śmieciowe gierki wchodzą Game Passa, a teraz bulwersujesz się, że ktoś śmie skrytykować listę gier, które wchodzą do PlayStation Plus (które od początku istnienia tej usługi są głównym elementem promocji, o czym zresztą pisze @_Red_), bo przecież to tylko dodatek do gry online. Przypomnę Ci, że Playstation Plus debiutował na PS3, gdzie online był darmowy, a założeniem tej usługi od początku były darmowe gry i inne zniżki, a nie bycie usługą konieczną do grania online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I dostają gry, tak jak w Game Passie nie w każdy miesiąc są hity, tak i tutaj co miesiąc nie ma gier AAA. Założenia były inne, na PS4 zmieniły się i tak pozostało.

 

Na nic się nie bulwersuję, bo wystarczy że odpowiem gdziekolwiek w temacie i jest OLABOGA ROZI SIĘ BULWERSUJE I BRONI GIER BEKA Z NIEGO OMG LMAO. Jeśli ktoś oczekuje, że co miesiąc będzie dostawał Far Cry 6 i Returnal, to tylko sam sobie jest winny.

 

A jak ja się śmieję ze śmieciowych gier w Game Passie, to zaraz jest CO TY GADASZ PATRZ JAKIE PEREŁKI DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO ZESRAŁEŚ SIĘ AYYY - no to w Plusie też tak jest, może ktoś spędzi setki gier w Knockout City, może?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...