Skocz do zawartości

Mass Effect: Legendary Edition


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem trylogię zarówno na X360 jak i PS3 Shepardem w wersji męskiej. Postanowiłem, że w remasterze będzie femshep. 

 

Ustawiłem sobie taką Jane:

 

RZg9NWH.jpg

 

Da ktoś linka z najlepszymi facjatami?

Ledwo co odpaliłem więc zanim wsiąknie jest jeszcze szansa na zmianę ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ins napisał:

Przechodziłem trylogię zarówno na X360 jak i PS3 Shepardem w wersji męskiej. Postanowiłem, że w remasterze będzie femshep. 

 

Ustawiłem sobie taką Jane:

 

RZg9NWH.jpg

 

Da ktoś linka z najlepszymi facjatami?

Ledwo co odpaliłem więc zanim wsiąknie jest jeszcze szansa na zmianę ;)

 

Gość na reddicie zrobił elegancką Karen Shepard

 

hto20fnubyy61.jpg

Face code w spoilerze

 

Spoiler

7Q1.D9H.M66.F87.JDQ.96M.1D9.141.R46.44A.FG6.1CF.5

 

Jak coś, to nie wiem jak to się wpisuje bo jeszcze nie mam gry .:frog:

Tu jest więcej:

https://www.reddit.com/r/ShareYourSheps/

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

Nie, W menu kolekcji zmieniasz na ang i tyle.

 

Gram sobie, nic lepszego w tym roku nie wyjdzie niż najlepsza trylogia ever. Każde słowo chłone jak ambrozje. Ciarki przy openingu nawet na skórce od fjóta miałem.

ty szanuje mass effect ale nie przesadzaj z tą najlepszą grą w tym roku :D To jednak odgrzewany kotlet a nie nowa gra. Sam ograłem me 1,2 i 3 oraz zakupiłem wszystkie dodatki premierowo i też ograłem więc mam prawo to powiedzieć. Odgrzewany kotlet to odgrzewany kotlet nie ważne jak dobrej czy złej gry. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MYSZa7 napisał:

Wiesz, XM ma tylko Xboxa.

Tydzień temu wyszedł resident. Nowa gra bardzo fajna nie remaster. 

 

Ja nie mówię że mass effect to zła gra to jedna z moich ukochanych gier. Ale to kurwa remaster i to w dotatku taki se. 

 

Już w kategorii nowych wersji starych gier dwa tygodnie temu wyszedł nier. Tam naprawdę się postarali. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Sedrak napisał:

No gdyby to było takie proste. W nocy jak gram to ona z drugiego pokoju krzyczy, że głośno gram na padzie... ona ma słuch jak nietoperz. Do niej nie da się zakraść ;)

Nie. Nie ma. Ma problem kiedy wydaję 250 zł na giereczki 

Drop dat bjacz rajtnał bo będziesz żałował. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

14 lat minęło od pierwszego odpalenia przeze mnie pierwszej części, a ile razy ogralem każdą część nie jestem w stanie spamiętać... W każdej mam zrobione calaki na X360, a i tak kupiłem Legendary Edition na premierę i wycisnę gierki jak cytryny jeszcze raz <3 Szybka instalka na PS5, odpala się intro jedynki i już mam ciary na plecach. 

 

PS. Potwierdzam, że jedynka ma zbyt mocno rozjaśnione japy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W jedynce albo wszystko ang albo wszystko pl. Nie ma innej opcji. Bez sensu, ale ok.

 

Ogólnie gierka sztos. Chodzę rozmawiam z każdym. Wkrętka na maksa. Trochę drewno jeśli chodzi o strzelanie i używanie umiejętności, ale zapowiada się wybiera gra.

Grajcie tylko po angielsku. Polsku dubbing to jaka żenada

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Jedyneczka prezentuje się lepiej niż myślałem. Zakupiłem cyfrę ale pewnie pudełeczko wyląduje jak troszkę zejdzie z ceny :)

 

Dwa bugi na XSX do poprawy:

 

1. Jeżeli ma się włączony Auto HDR w opcjach systemowych to gra odpala się właśnie w taki sposób. Jest to spowodowane tym, że menu wyboru danej części trylogii jest w SDR i dopiero jak się włącza konkretny tytuł to odpala się właściwy HDR. Nie chciało mi się sprawdzać czy jest różnica (pewnie jest). Niestety po odpaleniu przykładowo ME1 nadal jest Auto HDR, a nie przeskakuje na normalny tryb. Trzeba wyłączyć to w opcjach systemowych by poszło tak jak trzeba.

 

2. Jeżeli ktoś ma oficjalny wireless headset Microsoftu to zaraz po odpaleniu gry wywala z powrotem do dasha. Trzeba włączyć headset dopiero po włączeniu gry.

 

Oba przypadki opisane również na innych forach więc nie jest tak tylko u mnie ;)

 

A to jest już moja ostateczna Shepardówna:

 

nOsnVke.jpg

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, areka napisał:

Nie grałem nigdy w tę grę. Ale z tego co piszecie, to jednak poczekam na remake. Nie ma co tracić kasy na to gówno skoro tyle zajebistych gier ostatnio wyszło. 

To sobie poczekasz. Dla fanów jest to spełnienie mokrych snów. Podrasowane wszystkie części z wszystkimi DLC, szczerze dałbym i 3,5 bomby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GSPdibbler napisał:

To sobie poczekasz. Dla fanów jest to spełnienie mokrych snów. Podrasowane wszystkie części z wszystkimi DLC, szczerze dałbym i 3,5 bomby.

Nie dla każdego fana. Dawać za to 250 zł to żart i kpina. Sprawdzić w ea Play czy game pass jak wpadnie tam jak najbardziej ;) doją nas a my się jeszcze cieszymy ehhh gracze

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@[InSaNe]widzę boli jak ktoś nie chce zostać wydojony przez EA. Mass effect 1, 2 i 3 przeszedłem że dwa razy drugi jakieś 2 lata temu na Xbox one. Widziałem na YouTube recenzję tego remastera i naprawdę się nie postarali. Skoro mam kopie każdej gry ze wszystkimi dlc na Xbox one nie będę płacić 250 zł. Ale nadal uważam że nowi gracze powinni się tym remasterem zainteresować ja po prostu mam w co grać nie muszę rzucać się na kotleta odgrzewanego niezbyt dobrze i po taniości. Szczególnie że znam fabułę na pamięć 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, blantman napisał:

@[InSaNe]widzę boli jak ktoś nie chce zostać wydojony przez EA. Mass effect 1, 2 i 3 przeszedłem że dwa razy drugi jakieś 2 lata temu na Xbox one. Widziałem na YouTube recenzję tego remastera i naprawdę się nie postarali. Skoro mam kopie każdej gry ze wszystkimi dlc na Xbox one nie będę płacić 250 zł. Ale nadal uważam że nowi gracze powinni się tym remasterem zainteresować ja po prostu mam w co grać nie muszę rzucać się na kotleta odgrzewanego niezbyt dobrze i po taniości. Szczególnie że znam fabułę na pamięć 

To samo z drugiej strony boli jak ktoś z checia przytula 3 części najlepszej space opery (jeśli chodzi o gry) z wszystkimi dlc na konsole za 250 ziko. Na kompie też mam wszystkie części, ale odkąd kupiłem pierwsze PS3 to gram głównie na konsoli. I bardzo się cieszę że wydają takie gry, kolekcje Baldurs Gate i Planescape też mam w kolekcji. Poproszę o więcej odgrzewancow.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.