Skocz do zawartości

Mass Effect: Legendary Edition


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz gram w ME3

Spoiler

smierć Legiona pozostanie na zawsze w mej pamięci. Cały wątek jego i Gethow to majstersztyk. Poświęcenie godne prawdziwego bohatera, nie to co przereklamowany Pasterz.



Bioware co się z wami stało? Jak mogliście spaść z takiego piedestału, na którym potrafiliście wykreować taka postać z tak świetnym backgroundem.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, XM. napisał:

Zacząłem trojeczke - moment inwazji Zniwiarzy na ziemię jest FCHUJ mocny. Znowu miałem ciary.

Ja właśnie skończyłem 3.

 

Eh to nadal jest jedna z najlepszych trylogii w historii gier wideo (o ile nie najlepsza). 
 

Nadal nie wiem co się odjebalo w bioware, ze nie mogą stworzyć przynajmniej takiej części jak jedynka :/ 

Odnośnik do komentarza

 

 

We've made the following fixes and improvements across all platforms in this update.

General

  • English spoken dialogue can now be selected separately from subtitle language
  • Resolved issues with unlocking some achievements/trophies, such as the Paramours or kill count trackers
  • Corrected pre-rendered cutscenes that were darker than intended after the previous update
  • Wireless headsets/devices no longer cause issues with the Xbox launcher
  • Improved PC performance across various hardware configurations, including on Virmire
  • Fixed an issue on PC where non-standard characters in the operating system’s username would prevent the game from launching
    • Removed the dependency on the AVX instruction set in the launcher
  • Other minor calibrations and fixes, including some instances of crashing

Mass Effect

  • Fixed an issue that prevented players from reaching the max level 
  • Fixed an issue where tier VII Spectre - Master Gear was inaccessible
  • Various collision improvements
  • Fixed an issue that would prevent the ability to interact with objects
  • Lowered audio volume on Mass Relay load screens
  • Improved eye animations for male characters in some scenes

Mass Effect 2

  • Toned down the intensity of fog on Illium
  • Fixed an issue where a character’s eyes at the end of the Overlord DLC were unintentionally red
  • Reduced the max credits that can be carried from Mass Effect to Mass Effect 2 down to 100k for more balanced early-game progression
    • Credit carryover maximum now matches carryover from the original release
    • Posthumous banking fees are a lot! It’s a great way to dodge taxes.

Mass Effect 3

  • Resolved an issue where English dialogue no longer played during the Citadel DLC for German and Italian localizations
  • Fixed an issue where some key characters weren’t appearing as intended during the Citadel DLC

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Citadel DLC to cymesik. Cudownie siadło jako ostatni dodatek i jednocześnie ostatnie spotkanie z całą ekipą (fakt, fabularnie wciśnięty przed końcówkę wątku, ale to szczegół). Oczywiście grunt to podejść do niego z dystansem i nie wczuwać się w sens tej mini historyjki, bo chodzi tu o masę easter eggów, cameo, pogawędki z każdym z bohaterów i bekowe teksty na imprezie. O ile po samej trójce nie miałem takiego "growego kaca" jak po skończeniu ME2, tak zaliczając Cytadelę poczułem przez chwilę ten klimacik, jakkolwiek śmiesznie to może brzmieć, pożegnania ze starymi znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Nie no dodatki do ME2 są już naprawdę dobre, zarówno ilościowo, jak i jakościowo (abstrahując od tego, że niektóre to chamsko wycięty content z podstawki, wepchnięty ludziom do preorderów). Dwie dodatkowe postacie (w tym potężny Zaeed) ze swoimi lojalnościówkami (u Kasumi fajna odmiana od kosmicznych scenerii i odwiedziny ziemskiej kolonii), do tego rewelacyjny epizod z Shadow Brokerem i mniej emocjonujące, ale mające swoje momenty Arrival i Overload. Jak dla mnie mocny pakiet.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Nie no dodatki do ME2 są już naprawdę dobre, zarówno ilościowo, jak i jakościowo (abstrahując od tego, że niektóre to chamsko wycięty content z podstawki, wepchnięty ludziom do preorderów). Dwie dodatkowe postacie (w tym potężny Zaeed) ze swoimi lojalnościówkami (u Kasumi fajna odmiana od kosmicznych scenerii i odwiedziny ziemskiej kolonii), do tego rewelacyjny epizod z Shadow Brokerem i mniej emocjonujące, ale mające swoje momenty Arrival i Overload. Jak dla mnie mocny pakiet.

A widzisz, jak grałem na PS3 to myślałem że Zaeed, Kasumi i właśnie Shadow Broker to podstawka. (ps+ wersja) Dlatego napisałem że mehh. Ogólnie to w ME2 szkoda że Legiona mało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...