Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby tak zebrać do kupy te wszystkie choroby wieku dziecięcego w PS5 to wychodzi, że ma ich więcej niż miała PS4 na starcie. 

 

Niech beta testerzy przetestują i myślę, że za pół roku lub trochę dłużej wyjdzie poprawiona rewizja, wtedy się kupi. I tak na razie nie ma żadnych wartych uwagi exów. Demons Souls przeszedłem niedawno na RPCS3, zero bugów/gliczy/artefaktów i chociaż miałem prawdziwe 4k/60 fps, nie to co na konsoli. A dodatek do pająka ogram na ps4 pro. Kupowanie nowej konsoli, żeby grać w gry z poprzedniej generacji w trochę lepszej oprawie uważam za nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś przy ustawianiu konsoli tez zauważył / usłyszał takie specyficzne stukanie w konsoli na poziomie wiatraka, podczas przechylania jej spodem do góry? :) Nie wiem, tak jakby głowica wiatraka miała jakiś luz... tak, to głupie, nie próbujcie tego :D

 

Żaden to problem bo wszystko śmiga. Tylko się zastanawiam co to... :D ps3 FAT tez tak chyba miało.

Edytowane przez tomek27
Odnośnik do komentarza

Z tym takim hmm "brzęczeniem" u mnie jest tak, że jak odpalam Spider-Mana to się załącza, a w momencie jak tylko przechodzę do przyciskiem PS do menu konsoli, nie wyłączając gry jest od razu cicho. Jeżeli to wentylator to już chyba wolałem duże obroty w PS4 Pro niż to głupie brzęczenie (swoją drogą moje PS4 pro nie działa jak odkurzacz).

Odnośnik do komentarza
Z tym takim hmm "brzęczeniem" u mnie jest tak, że jak odpalam Spider-Mana to się załącza, a w momencie jak tylko przechodzę do przyciskiem PS do menu konsoli, nie wyłączając gry jest od razu cicho. Jeżeli to wentylator to już chyba wolałem duże obroty w PS4 Pro niż to głupie brzęczenie (swoją drogą moje PS4 pro nie działa jak odkurzacz).
Cokolwiek odpalisz to tak się robi. Na plus jest jedynie to, że konsola działa w dwóch trybach, właśnie tym w menu i tym który się załącza jak tylko klikniemy ikonę z grą. Nie ma żadnych zmian w trakcie grania. W prosiaku to było mega irytujące, spokojnie, odrzutowiec, odkurzacz, odrzutowiec, spokojnie, odrzutowiec... I tak co chwilę. Tu jest terkot w menu i głośniejszy terkot w grze.
Odnośnik do komentarza
Cokolwiek odpalisz to tak się robi. Na plus jest jedynie to, że konsola działa w dwóch trybach, właśnie tym w menu i tym który się załącza jak tylko klikniemy ikonę z grą. Nie ma żadnych zmian w trakcie grania. W prosiaku to było mega irytujące, spokojnie, odrzutowiec, odkurzacz, odrzutowiec, spokojnie, odrzutowiec... I tak co chwilę. Tu jest terkot w menu i głośniejszy terkot w grze.

Z ciekawości w każdej tak grze jest? Na razie grałem tylko w Astro i Bloodborne na ps5 i konsola chodzi na razie tak samo cicho w menu jak w tych grach, dlatego sie zastanawiam czy to zależne od gry jest?
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości w każdej tak grze jest? Na razie grałem tylko w Astro i Bloodborne na ps5 i konsola chodzi na razie tak samo cicho w menu jak w tych grach, dlatego sie zastanawiam czy to zależne od gry jest?
Testuj bez dźwięku to usłyszysz różnice. Od razu po wejściu do jakiejkolwiek gry, zmienia się natężenie hałasu i utrzymuje się dopóki nie wyłączysz gry. Bynajmniej u mnie tak jest. Sprawdzane na Astro, Spiderman, Wipeout, Ethan Carter i kilka innych.
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Testuj bez dźwięku to usłyszysz różnice. Od razu po wejściu do jakiejkolwiek gry, zmienia się natężenie hałasu i utrzymuje się dopóki nie wyłączysz gry. Bynajmniej u mnie tak jest. Sprawdzane na Astro, Spiderman, Wipeout, Ethan Carter i kilka innych.

U mnie cholerka to samo. Mało tego, zauważyłem że ostatnio krowa wyje jeszcze głośniej...dochodzę do wniosku że to na pewno nie żadne cewki ino wentylator? Po głowie chodzi mi zdjęcie bocznych paneli. Może to coś wyjaśni jeśli chodzi o źródło problemu... A właśnie jak jest z tą gwarancja? W sensie panele spokojnie ściągnąć można ale nic pozatym tak? 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Rash napisał:

U mnie cholerka to samo. Mało tego, zauważyłem że ostatnio krowa wyje jeszcze głośniej...dochodzę do wniosku że to na pewno nie żadne cewki ino wentylator? Po głowie chodzi mi zdjęcie bocznych paneli. Może to coś wyjaśni jeśli chodzi o źródło problemu... A właśnie jak jest z tą gwarancja? W sensie panele spokojnie ściągnąć można ale nic pozatym tak? 

Panele zdejmuj bez obaw. Są wymienne czyli gwarancji nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Może jesteś wybrańcem. A może ja jestem emoji16.png Może niech ktoś jeszcze sprawdzi.

U mnie też brzęczy jak przyłożysz ucho pomiędzy skrzydła anioła. W nocy gdy cicho jest wszędzie to słysze to z odległości max 0,5m. Gdybym nie miał Xboxa nowego to pewnie było by to normalne. A tak to jest tyko normalne:)

 

58 minut temu, Rash napisał:

U mnie cholerka to samo. Mało tego, zauważyłem że ostatnio krowa wyje jeszcze głośniej...dochodzę do wniosku że to na pewno nie żadne cewki ino wentylator? Po głowie chodzi mi zdjęcie bocznych paneli. Może to coś wyjaśni jeśli chodzi o źródło problemu... A właśnie jak jest z tą gwarancja? W sensie panele spokojnie ściągnąć można ale nic pozatym tak? 

Panele możesz zdjąc bez problemów - zresztą banalnie wychodzą tylko trzeba w dobrym miejscy podważyć palcem i super cały oddchodzi. Możesz też spokojnie odkręcić wiatrak i wyjąc jak chcesz. Nie traci się gwarancji bo plomby nie naruszasz. Wygląda to tak jakby specjalnie pozwolili otwierać wiatrak w celu wyczyszczenia np. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rash napisał:

U mnie cholerka to samo. Mało tego, zauważyłem że ostatnio krowa wyje jeszcze głośniej...dochodzę do wniosku że to na pewno nie żadne cewki ino wentylator? Po głowie chodzi mi zdjęcie bocznych paneli. Może to coś wyjaśni jeśli chodzi o źródło problemu... A właśnie jak jest z tą gwarancja? W sensie panele spokojnie ściągnąć można ale nic pozatym tak? 

Daj znać jak coś Ci się uda ustalic. Ja panele ściąłem i to jakby wentylator, ale tego nie wykręcałem. 

Odnośnik do komentarza

U mnie jakby tego było mało po dobrym tygodniu bez zwiechy od wczoraj przy 3h gry zwiesiła się trzykrotnie... Podczas gry w demon soulsa w pewnym momencie obraz freezuje na parę sekund po czym konsola sie wyłącza i nie reaguje na power on. Po odłączeniu kabla zasilającego konsola startuje normalnie wywalając błąd bez nazwy przy starcie systemu. Tydzień temu rebuild dysku pomógł...teraz nie za bardzo.Orientuje się ktoś wogole czy da się na ps5 zrzucić savy z gry np na usb zastanawiam się nad zrestartowaniem systemu do fabrycznych... 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Rash napisał:

U mnie jakby tego było mało po dobrym tygodniu bez zwiechy od wczoraj przy 3h gry zwiesiła się trzykrotnie... Podczas gry w demon soulsa w pewnym momencie obraz freezuje na parę sekund po czym konsola sie wyłącza i nie reaguje na power on. Po odłączeniu kabla zasilającego konsola startuje normalnie wywalając błąd bez nazwy przy starcie systemu. Tydzień temu rebuild dysku pomógł...teraz nie za bardzo.Orientuje się ktoś wogole czy da się na ps5 zrzucić savy z gry np na usb zastanawiam się nad zrestartowaniem systemu do fabrycznych... 

Wyślij save do chmury

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...