Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

W plejaku napęd słychać nawet, jak nie ma w nim płyty(?) Upewnialiśmy się wiele razy i to jest jakieś zdupione na maxa :wallbash:
Albo to zależy od sztuki, albo naprawili to w update. Bo w pierwszej sztuce odpalał się z dupy gdy grałem w cyfry, a w kolejnych 2 już nie. Ale w sumie w te 2 nie wkładałem nawet płyt, więc równie dobrze może napędy nie działają w ogóle, pasowałoby to jakościowo do reszty
Odnośnik do komentarza

Ja miałem 3 ps pro i dostawałem kurwwicy jak to wyło podczas grania w mocniejsze tytuły.

Dopiero ostatni zrzut z Red dedem jakościowo był lepszy i już nie włączał się odrzutowiec.

Oglądając te wasze filmy dotyczące cewek to wydaje się ,że to chyba trzeba łeb w konsole wsadzić,sciszyc na maxa TV i się nasłuchiwać i obracać kamerę w grze jak jakiś cyrkowiec xd 

Czy to można w ogóle porównać do problemu odrzutowca z prosiaka który zagłuszał grę? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, iluck85 napisał:

Coś buczy, oprócz napędu coś ewidentnie buczy. Podchodzę, dotykam obudowy i przestało. Wróciłem do biurka, dalej buczy. 

Napęd wprowadza w rezonans obudowę. 

 

 

U mnie też obudowa wpada w rezonans. Ale wydaje mi się, że nie tyle od napędu, co od wentylatora chłodzenia, bo rezonuje cały czas. To jest o tyle irytujący dźwięk, że nawet w słuchawkach się trochę przebija, więc jak ktoś wyczulony, to może być niefajnie. Ja już ogarnąłem taki patent, że jak postawię ją na podłodze, to jest znacznie lepiej, także polecam spróbować. :D 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

U mnie też obudowa wpada w rezonans. Ale wydaje mi się, że nie tyle od napędu, co od wentylatora chłodzenia, bo rezonuje cały czas. To jest o tyle irytujący dźwięk, że nawet w słuchawkach się trochę przebija, więc jak ktoś wyczulony, to może być niefajnie. Ja już ogarnąłem taki patent, że jak postawię ją na podłodze, to jest znacznie lepiej, także polecam spróbować. :D


 

rezonans się przenosi na obudowę gdzie nie ma żadnego styku. Jak stoi w pionie, to górne elementy maja luz, bo nie maja żadnego zaczepi- wystają luźno ponad resztę konsoli. Jak tam dotkniesz, to obudowa przestaje buczeć.

Odnośnik do komentarza

Witam , 

mam problem z ps5 chodzi dokładnie o jego prace słychać takie terkotanie które nie dochodzi z wentylatora bo po wyjęciu wentylatora nadal jest to samo , z napędu tez nie bo cyfrówki to samo. 
prosze o pomoc co może być przyczyna i czy jest się czym przejmować 

link do filmu : https://youtube.com/shorts/XbM4728zWhg

Odnośnik do komentarza

PiPoLiNiO

 

Jedynym rozwiazaniem jakie u ciebie widze to wywalenie konsoli do innego pokoju. Dlugi markowy kabel hdmi i po problemie. A o polaczenie z padami sie nie martw. U mnie nawet na balkonie 2 pokoje dalej maja lacznosc. 

 

Szybciej zaadoptujesz takie pomieszczenie (sciane za tv) i będziesz zadowolony. Jakies miejsce dla konsoli znajdziesz w drugim pokoju - na szafie, za szafa itp

 

Chyba ze zaczna ci przeszkadzac dzwieki przyciskow pada :)

 

Ps

W xboxie konsola cicha ale za to dzwieki przyciskow na padzie to masakra jakas - plastik fantastk i jakies blaszki :)Wole piszczace cewki. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
Witam , 
mam problem z ps5 chodzi dokładnie o jego prace słychać takie terkotanie które nie dochodzi z wentylatora bo po wyjęciu wentylatora nadal jest to samo , z napędu tez nie bo cyfrówki to samo. 
prosze o pomoc co może być przyczyna i czy jest się czym przejmować 
link do filmu : https://youtube.com/shorts/XbM4728zWhg

No dobra ale na tym filmiku konsola grubo chrobocze.
I teraz całkiem serio. Udało mi się dosłyszeć cewki w moim pleju.
Słyszę je tylko mając ucho w konsoli. Odsuwając się 20cm od konsoli, słyszę już tylko wentylator. Jeżeli komukolwiek cewki grają głośniej niż wentylator to informuje ze mój egzemplarz jest cichszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...