Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, markas2343 napisał:

Wszystko jest z konsoli nic z otoczenia 

 

Tzn te pukanie tylko z otoczenia :) 

 

Głównie chodzi mi o to piszczenie jeczenie niewiem jak to nazwać jakby łożysko wentylatora . Linka do filmu wysłałem do Sony zobaczymy co powiedzą . 
 

to z zasilacza, cewki / tranzystory i takie tam.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś takie sytuacje, że konsola wyłączona, płyta z grą jest w napędzie i po uruchomieniu konsoli, nie jest w stanie odczytać płyty?

Prawie za każdym razem jak odpalam konsolę, to gry nie widzi i jest ikonka ze znakiem zapytania, że nie rozpoznaje dysku, muszy płyty wyciągnąć i włożyć z powrotem i odczyta.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Moldar napisał:

Ma ktoś takie sytuacje, że konsola wyłączona, płyta z grą jest w napędzie i po uruchomieniu konsoli, nie jest w stanie odczytać płyty?

Prawie za każdym razem jak odpalam konsolę, to gry nie widzi i jest ikonka ze znakiem zapytania, że nie rozpoznaje dysku, muszy płyty wyciągnąć i włożyć z powrotem i odczyta.

Nie, za to kręci jak pojebana tą płytą po starcie z 30sekund :pawel:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Moldar napisał:

Ma ktoś takie sytuacje, że konsola wyłączona, płyta z grą jest w napędzie i po uruchomieniu konsoli, nie jest w stanie odczytać płyty?

Prawie za każdym razem jak odpalam konsolę, to gry nie widzi i jest ikonka ze znakiem zapytania, że nie rozpoznaje dysku, muszy płyty wyciągnąć i włożyć z powrotem i odczyta.

Ślij na serwis, pewnie napęd zaczyna padać. 

Chyba że jakiś "paproch" czy jakiś inny syf usiadł Ci na soczewce stąd problem z odczytem. 

 

PS. Odnośnie mojego problemu z grą Demon's Souls że po włączeniu konsoli gra zaczynała się uruchamiać i nie wczytywała się dalej. 

Zrobiłem tak jak pisałem, czyli odinstalowałem ja z dysku. Ponownie zainstalowałem ale jak gra zaczynała się zgrywać zzlatrzymalem aktualizację która jednocześnie się pobierała i instalowała. 

Dopiero po całkowitym zainstalowaniu gry na dysku uruchomiłem aktualizację. 

Jak do tej pory, to od wczoraj 4 razy uruchamiałem grę i za każdym razem wszystko było OK, także możliwe że nie trzeba podczas instalacji jednocześnie pobierać patcza... 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, markas2343 napisał:

Według Sony teraz dostałem odpowiedz konsola chodzi normalnie 

Polskie serwisy i polskie realia... 

Odbijają piłeczkę bo nie chce im się za robotę zabrać... 

Szczerze mówiąc to tak myślałem, że tak będzie i powiedzą że wszystko przecież w normie. 

Wezmą się dopiero za naprawę jak łożysko czy inny dźwięk będzie słychać np. w drugim pokoju. 

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, maxoffe napisał:

Polskie serwisy i polskie realia... 

Odbijają piłeczkę bo nie chce im się za robotę zabrać... 

Szczerze mówiąc to tak myślałem, że tak będzie i powiedzą że wszystko przecież w normie. 

Wezmą się dopiero za naprawę jak łożysko czy inny dźwięk będzie słychać np. w drugim pokoju. 

 

No raczej nie polskie serwisy i polskie realia.

 

Europejski serwis Sony znajduje się we Francji. I podejrzewam, że też wszelkie kwestie techniczne są bezpośrednio z nimi konsultowane. Polski oddział PlayStation służy w tym wypadku jedynie za komunikację między serwisem a użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, BEBZ napisał:

No raczej nie polskie serwisy i polskie realia.

 

Europejski serwis Sony znajduje się we Francji. I podejrzewam, że też wszelkie kwestie techniczne są bezpośrednio z nimi konsultowane. Polski oddział PlayStation służy w tym wypadku jedynie za komunikację między serwisem a użytkownikiem.

Skoro tak mówisz i serwis jest we Francji to pewnie z taką blachostka, bo dla nich lekko głośniej działający wentylator tym jest nie chcą bawić się w wysyłki... 

A mówię odnośnie polskich reali bo kiedyś dawno, dawno temu kupiłem kartę GTX1080 do PC i miałem problem z naprawdę głośno piszczącymi cewkami. 

Nie to że przystawiałem ucho do kompa tylko w pewnych rozdzielczościach wyły niemiłosiernie jak bym w pokoju miał jakiegoś świerszcza.... No i co, kartę oddałem do serwisu Asusa i serwis mnie olał, wydając oświadczenie że to norma i przy cewkach i pewnych rozdzielczościach i częstotliwościach jest to do przyjęcia... 

A natomiast mój znajomy, kupił podobna kartę ale w niemieckim sklepie, nasz serwis od ręki mu ja odrzucił z adnotacja że sprzęt nie pochodzi z dostaw na Polskę. 

I tu koleś odesłał kartę do niemieckiego oddziału i tam bez problemu wymienili mu kartę na drugą która nie piszczała jak świerszcz w trawie... 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2021 o 07:47, blantman napisał:

Dawno nie byłem w temacie i widzę że każdy temat awaryjności ma swojego Wrednego :D.


Ty no ale nie porównuj autentycznie spierdolonego XBOXa, który wyłącza się podczas grania do wady konstrukcyjnej PS5, która nie uniemożliwia grania, a jedynie wkurwia niektóre bardziej wrażliwe jednostki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Ty no ale nie porównuj autentycznie spierdolonego XBOXa, który wyłącza się podczas grania do wady konstrukcyjnej PS5, która nie uniemożliwia grania, a jedynie wkurwia niektóre bardziej wrażliwe jednostki.

Ty wiesz nie chodziło mi o to CO się działo z konsola ale o ilość postów. W temacie Xboxa awaryjnosci twoja telenowela opanowała kilkanaście stron tematu. W tym jeden użytkownik w ten sam sposób przejął temat. Ja nie porównuje usterek ale ilość postów Jednego użytkownika ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli w ten sposób rozumujesz to jesteś głupszy, niż do tej pory myślałem :reggie:
Ten jeden raz Ci wyjaśnię, żeby uniknąć kolejnego debilnego posta z Twojej strony.
Mój XBOX był zepsuty OBIEKTYWNIE - kto by nie odpalił na nim tych gier, które wymieniłem, otrzymałby ten sam rezultat - awaria była oczywista.
W przypadku Twoich PS5 nie ma żadnego obiektywizmu - jest jedynie subiektywne przeczulenie na częstotliwości dźwięków, które ta konsola po prostu generuje - wk#rwia Cię to, co większości nie przeszkadza.
Jest pewna różnica, nie? Więc proszę, nie porównuj tych dwóch przypadków, bo i tak opinię na forum masz nienajlepszą :dafuq:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wiesz typie, może dla Ciebie istotna w życiu jest opinia o Tobie nonameów z forumka, dla mnie nie bardzo W ogóle robisz jakieś osobiste podjazdy, a to z Ciebie była beka z tego co pamiętam, bo jak panienka się zastanawiałeś X czasu co zrobić z konsolą zamiast działać. No ale rozumiem, musiałeś poznać co myślą ziomeczki z forum

Wyżej jest X osób i filmików gdzie inni słyszą to samo w PS5 i ich to wku*, więc Twój argument jest solidny jak cała reszta.

Odnośnik do komentarza

Wredny zadziałał jak panienka - finał jest taki, że ma nową konsolę i szczęśliwy sobie gra. 
Pipolino zadziałał jak prawdziwy mężczyzna - dalej tu siedzi i płacze. 
 

No i pisze o logice !

Bo jakże to może być nielogiczne, że im bardziej psioczy na Sony tym więcej konsol kupuje ?
Albo im mniej go interesuje opinia nas - nonameów z forumka - tym więcej się tu udziela ?

PURE LOGIC. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Wredny zadziałał jak panienka - finał jest taki, że ma nową konsolę i szczęśliwy sobie gra. 
Pipolino zadziałał jak prawdziwy mężczyzna - dalej tu siedzi i płacze. 
 
No i pisze o logice !
Bo jakże to może być nielogiczne, że im bardziej psioczy na Sony tym więcej konsol kupuje ?
Albo im mniej go interesuje opinia nas - nonameów z forumka - tym więcej się tu udziela ?
PURE LOGIC. 
Jaki jest związek pisania o problemie, z opinią o Tobie innych? WTF

Ludzie, dla Was ten je bany kawałek plastiku widzę, jest jak członek rodziny. Nie można źle o nim powiedzieć, bo od razu podjazdy.

Konsola jest totalnym gównem w kwestii wykonania, ale ma fajne gry i tyle. A Wy jej bronicie jak kur wa młodeszej siostry, której ziomek z osiedla chce włożyć kutafona do mordy
  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie broni, że jest super wykonany. Też twierdzę, że XSX jest lepiej zrobiony, spasowany. No ale typie robiesz tu jakiś giga problemem jakby to był globalny problem, każdy z tym się borykał i umożliwiałoby to granie, bo jest tak źle.

 

Aaaa i jeszcze jakieś pykanie cewek przy vol off i przykładając głowę do konsoli porównujesz z problemem Wrednego gdzie mu się gry i konsola wieszała non stop...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...