Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie rozjaśnijcie mi trochę, potrzebuję na szybko kupić headset mam zamówiony ten

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-sluchawki-bezprzew-arctis-1-do-xbox.bhtml

Na stronie SteelSeries jest info że będzie działał z xboxsx ale kusi też 7x czy różnica w dźwięku będzie aż tak duża że warto dopłacić do 7? Czy jedynki mają też system dźwięku przestrzennego? Czy ktoś z Was używa jedynek do nowego xboxa? Czy wszystko działa?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, eskopado napisał:

Ma ktoś Arctisy 9x i może napisać coś więcej o tych problemach z łączeniem/rozłączaniem/cokolwiek? Ma to jakiś wpływ na łączność pada z konsolą (w końcu to i to korzysta z Xbox Wireless)? 

 

Ja mam 9x, u mnie zdarzają się takie mikro przycięcia dźwięku, nie wiem o co chodzi czasem jest okej, czasem się pojawiają. Jakoś strasznie to nie przeszkadza, ale wiadomo fajnie jakby tego nie było. Muszę w ogóle obadać czy nie wyszedł jakiś update do słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, michu86- napisał:

A gdzie ja mam latac? Jak gram to siedze na dupie i nie latam :D

Jak lubisz tak to spoko, ale jak zaczniesz grać na bezprzewodowych słuchawkach to potem powrót w drugą stronę nie jest już możliwy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Absolem napisał:

Panowie rozjaśnijcie mi trochę, potrzebuję na szybko kupić headset mam zamówiony ten

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-sluchawki-bezprzew-arctis-1-do-xbox.bhtml

Na stronie SteelSeries jest info że będzie działał z xboxsx ale kusi też 7x czy różnica w dźwięku będzie aż tak duża że warto dopłacić do 7? Czy jedynki mają też system dźwięku przestrzennego? Czy ktoś z Was używa jedynek do nowego xboxa? Czy wszystko działa?

Pierwszy post. Arctisy 1 brzmią tak samo jak 7X czy 9X.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wooyek napisał:

 

Ja mam 9x, u mnie zdarzają się takie mikro przycięcia dźwięku, nie wiem o co chodzi czasem jest okej, czasem się pojawiają. Jakoś strasznie to nie przeszkadza, ale wiadomo fajnie jakby tego nie było. Muszę w ogóle obadać czy nie wyszedł jakiś update do słuchawek. 

Chyba w nowym Xbox Insiderowym patchu coś poprawiano z połączeniem - jak obadasz to daj znać czy pomogło. Czaiłem się na te 9x, ale skłaniam się jednak powoli ku 7x mimo, że łączenie dongla za pomocą kabla średnio mi pasuje (taki mój wymysł - chciałbym uniknąć jakichkolwiek kabelków, nawet jeśli mogę je schować za konsolą xd)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lpcl napisał:

Jak lubisz tak to spoko, ale jak zaczniesz grać na bezprzewodowych słuchawkach to potem powrót w drugą stronę nie jest już możliwy. 

Mialem bezprzewodowe do ps4 ;) ja jestem niewymagajacy- chodzi tylko zebym cos slyszal i nie budzil dziecka za ścianą ;) zamowilem przewodowe a1 z rtv agd i tak to lepsze niz dzwiek z przyciszonego tv :D

Odnośnik do komentarza

Przyszły 7X, czyściutki i głęboki dźwięk, szczególnie z Dolby Atmos, który mocno daje radę przy takim BFV czy Forzie. DTS już nie nie zrobił na mnie takiego wrażenia, choć to może kwestia ustawień? 
 

Sama słuchawki wygodne i rzeczywiście po czasie można zapomnieć, że ma się coś na głowie. Na razie zapowiada się udany zakup.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Ma ktoś Arctisy 9x i może napisać coś więcej o tych problemach z łączeniem/rozłączaniem/cokolwiek? Ma to jakiś wpływ na łączność pada z konsolą (w końcu to i to korzysta z Xbox Wireless)? 

Ja miałem te problemy. Gdy były włączone słuchawki zawsze przy próbie wyłączenia konsoli, rozłączało ją z padem. Trzeba było odłączyć konsole od prądu i dopiero wtedy było OK. Raz mi się te słuchawki zawiesiły, że na nic nie reagowały, tylko szum było słuchać. Oddałem je na gwarancji i uznali ją. Nie mieli już na stanie ( RTV euro AGD ) i zwrócili mi pieniądze. Pomijając tą sytuacje, to byłem ze słuchawek zadowolony, grają bardzo solidnie i są super wygodne. Zamówiłem sobie odrazu takie same.
Odnośnik do komentarza

tez już mam 7x i mam dość mieszane uczucia na chwile obecna wydają się wygodniejsze od HyperX Alpha, ale grają trochę gorzej, mikrofon działa elegancko i głowa szybciej się w nich grzeje, 

 

ogólnie słuchawki bdb ale nie wiem czy warte 7 stow imo tym bardziej ze nie da się wymieniac baterii 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pecha z zakupem słuchawek,co sobie upatrze jakis model to w 5s jest wyprzedany. Kupie je sobie chyba za rok XD

Chciałem TB 700 gen 2 wyprzedane,Steelseries7x/9 wyprzedane a jak sie pojawiły to karty mi niechciało przyjać i niekupiłem,w czarny piątek zdecydowałem sie na kabelkowe cooler master mh 630 bo były dostepne w miejscowym ME,ide a ktoś je już kupił to szybko wezme przez net.... wyprzedane.:whyyy:

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Te Cooler Master mh630 to własny projekt i jest niższej klasy niż poprzedni mh751. Mh751 to rebrand takstar pro82 (które sam posiadam).

Takstar wydał własną wersję gamingową pro82 z odpinanym mikrofonem i nazywa się takstar gm200, do kupienia u nas za około 250 zł vs 400 wersja Cooler Master.

Pady w tych słuchawkach to mistrzostwo, polecam.

Za cenę tych odpustowych steelseries polecam kupić u chińczyka wzmacniacz Sabaj D4 i te takstary. 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kubson napisał:

tez już mam 7x i mam dość mieszane uczucia na chwile obecna wydają się wygodniejsze od HyperX Alpha, ale grają trochę gorzej, mikrofon działa elegancko i głowa szybciej się w nich grzeje, 

 

ogólnie słuchawki bdb ale nie wiem czy warte 7 stow imo tym bardziej ze nie da się wymieniac baterii 

A testowałeś je z Dolby Atmos? Moim zdaniem wtedy brzmią zdecydowanie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, Hubert249 said:

A testowałeś je z Dolby Atmos? Moim zdaniem wtedy brzmią zdecydowanie lepiej. 

tak testowałem razem z DA i na chwile obecna Cloud Alpha grają lepiej i wydaje mi się ze lepiej pozycjonuja dźwięk, ale to pewnie przez to ze od lat używam słuchawek HyperX i jestem przyzwyczajony do ich brzmienia. Z drugiej strony słuchawki potrzebują x godzin żeby się rozhulały. No nic 14 dni na zwrot mam jak coś xd 

 

najgorsze jest to ze po paru godzinach w SS ciężko wrócić do kabla xD

Odnośnik do komentarza

A moje jeszcze nie doszły, miało być na 3 grudnia a utknęły gdzieś w Niemczech :/ no trudno. Weekend polecę jeszcze na JBL po kablu. Ale liczę że już od poniedziałki uwolnię się od kabla. 

 

Z ciekawości dziś testowałem w MExpert Arctis 1x, tyle że drogie są bo za 259, w innych marketach znalazłem taniej bo za 199, ale nikogo :) Sam model nawet przystępny, rzep do regulacji długości pałąku to ciekawe rozwiązanie. A podłączone do telefonu kablem grały poprawnie, moc głośności wg mnie była zadowalająca. Pozytywny model. Aż nie mogę się już doczekać swojej Siódemki X

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...