Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 - Bugi, błędy, glitche...


Dud.ek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę od jakiegoś czasu przełączać broni przy użyciu Y grając na padzie mimo zapełnionych wszystkich slotów.Muszę przytrzymać i wybrać z menu kołowego.Strasznie wkurwiające.

 

Do tego jak zaczyna deszcz padać to na ekranie wyskakują mi artefakty w postaci czarnych placeholderów drzew znajdujących się na mapie. Zazwyczaj szybki wczyt rozwiazuje problem ale raz to się trochę dlużej utrzymywało.

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Observer said:

 

On w tej misji potem idzie pod drzwi do magazynu po drugiej stronie drogi i każe ci zadzwonić domofonem, zobacz czy tam już nie stoi ;)

Dzięki za tipa - niestety o ile udało mi sie znaleźć to miejsce, to stoi tam tylko motor bez właściciela, przy wejściu do budynku gdzie normalnie powinniśmy pójśc razem Jackiego tez nie ma, tak samo "dzwonek" przy wejściu też nic nie triggeruje dalej. Próbowałem dzwonic do Jackiego zeby się moze zespawnował na oczach ale też nic to nie daje. Olałem wersję konsolową póki co (było grane na PROsiaku), wrócę kiedyś jak spatchują i wyjdzie ta obiecana łatka pod next geny, a na razie jadę na PC bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Dzięki za tipa - niestety o ile udało mi sie znaleźć to miejsce, to stoi tam tylko motor bez właściciela, przy wejściu do budynku gdzie normalnie powinniśmy pójśc razem Jackiego tez nie ma, tak samo "dzwonek" przy wejściu też nic nie triggeruje dalej. Próbowałem dzwonic do Jackiego zeby się moze zespawnował na oczach ale też nic to nie daje. Olałem wersję konsolową póki co (było grane na PROsiaku), wrócę kiedyś jak spat(pipi)ą i wyjdzie ta obiecana łatka pod next geny, a na razie jadę na PC bez problemów.
Mam ten sam bug, a robiłem od cholery aktywności pobocznych i teraz co, mam wracać do wcześniejszych zapisów co wcale nie gwarantuje że się naprawi sytuacja albo zacząć grę w ogóle od nowa xD
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, easye napisał:

No właśnie Panowie, na PC jest mniej problemów niż na konsolach? Z chęcią bym zagrał, ale nie mam az tyle czasu by misje restartować po 2-3 razy...

Po 13 godzinach gry nie miałem jeszcze żadnego problemu z restartowaniem misji za to bugi graficzne/artefakty i problemy z interfejsem non stop.

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi to, póki co (to co pamiętam):

-crashy miałem cztery

-dwa razy nie załadował się skrypt 

-fajka Silverhanda lewitowała mi przed ryjem, do tego w postaci czterech sztuk, bo została tak po animacji

-Judy miała pozę pół stojąco-siedzacą przez całą rozmowę

-po dachowaniu autem nie mogłem wyjść i zgon w wyniku wybuchu 

-dwa razy postać mi się zaklinowała i musiałem zrobić load

-hud mi migotał po wyjściu z braindancu- pomógł load

-npc wszedł mi w auto, które po chwili zaczęło podskakiwać

-gra nie reagowała na przycisk pauzy i podnoszenie przedmiotów 

-ustawienia się nie zapisywały 

-broń się nie pojawiła, więc strzelałem z rąk niewidzialnym nabojami

-gps kazał mi jechać w ścianę 

-wróg wlazł w skrzynki i strzelał do mnie, choć wystawało mu tylko czoło 

-synchronizacja ust się zepsuła 

-postać usiadła nie w tym miejscu w którym powinna

-lewitujące przedmioty jak zwykle są 

cdn. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, qraq_pk napisał:
5 godzin temu, genjuro napisał:
Gram na zwykłym ps4, quest ze znajdowaniem taksówek Dolemaina jest zepsuty. Pierwsza udało się znaleźć, reszty już nie... 

Też zwykle ps4. Ja znalazłem wczoraj wszystkie. Czasem trzeba się pokręcić by dolemain zadzwonił.

Ale on do mnie dzwoni, potem jadę w ustalone miejsce. Zwykle pojawia się pole po którym mam poszukać zbuntowanej taksówki, ale jej tam nie ma. Albo jedna znalazłem jak jeździła po rondzie ale na skan nie reagowala. Co trzeba dokladnie zrobic żeby ją aktywowac?

 

Odnośnik do komentarza

Ja takich dziur kilka uświadczyłem i nie byłem pewien, czy to wina mojej gry, czy GPU nawala. ;) W piwnicy Judy miałem taki przypadek - ściana naprzeciwko niej w pewnym momencie stała się oświetlona światłem dziennym, i tak już zostało. Wcześniej piwnica wyglądała normalnie.

 

Ode mnie taki tam:

Przeciwnik wolał kanapę od podłogi...

 

Ogólnie z takich błędów, których doświadczyłem najwięcej, i które trochę mnie drażnią, to brak dźwięku przy niektórych akcjach. Przede wszystkim przy lądowaniu na przeciwniku i jego obezwładnieniu - cios twarzą po betonie w ogóle nie ma dźwięku, a wygląda boleśnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2020 o 19:12, _Red_ napisał:

Darmowy experience za crafting probujac rozmontowac założone ubranie :( Na szczęście składniki się nie dodaja, tylko doświadczenie do drzewka wytwarzania.

 

Prosty fix na jeden IF w kodzie, to nawet nie błąd silnika, ale zwykły fakap logiki, jak appka w PHP.

Ten crafting w ogóle jest podatny na exploitowanie - mam schemat do jakiegoś ulepszenia pancerza +106 - wytwarzam je, wrzucam do kurtki i nagle mam +126 (poza bazowym pancerzem). Wytwarzam kolejne, podmieniam te wcześniejsze... I mam +146 xd Dalsza podmianka już nic nie zmieniała ale i tak przy 4 slotach na ulepszenia to ejst + 160 pancerza za free.

No chyba że tu zadziałał jakiś współczynnik, którego nie rozumiem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...