Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

33 minutes ago, 20inchDT said:

Kurde nie mogę wbic do top 5% klasą d, bo moje samochody ruszają się jak mucha w smole ;/ kupilem mazde mx5 i golfa, probowalem tuning od innych osob i autotuning, ale po starcie widzę drivatara rivala, ktory leci jak rakieta ;/

Leci jak rakieta bo to jego najlepszy czas, po co najmniej jednym okrazeniu. Ja zrobilem golfem, ale musialem go lekko podrasowac i grac na manualu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem godzinkę, dzisiaj znacznie dłużej. Cóż mogę powiedzieć? Gra się fenomenalnie. Wszystko u mnie zatrybiło. Począwszy od niesamowitej miejscówki, feelingu jazdy, ilości wyścigów i wyzwań. Ciężko mi się w ogóle oderwać od gry. Dawno już nie miałem takiego uczucia. Gram na Xbox Series S i to, jak ta gra wygląda na tej maszynce za 1300 zł i trzyma stabilne, betonowe 60 klatek to nie mam pytań. Owszem, czasem się doczyta jakiś krzak przed samochodem, jednak ogólny wygląd gry, to jest dla mnie takie małe cudo świata. Ciekawe, co goście z PlayGround pokażą, gdy nie będzie ich już ograniczać balast w postaci poprzedniej generacji. Czapki z głów:hi:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Panowie, jak chcecie mieć ruch uliczny to grajcie offline. Będziecie mieć tego od zajebania, w przypadku gry online ruch uliczny stanowią w głównej mierze pozostali gracze.

Dokładnie.

 

wg. dobre to ostatnie posty, teraz marudzą że za dużo cutscenek i fabuły w piątek za to dwóch chciało jeszcze większego nacisku na ten aspekt, imo jest w sam raz.

Tak samo ten rodzyn że nie ma klimatu festiwalu xD klimat Meksyku/festiwalu wylewa się z ekranu. 

 

Po 15h to jest pod każdym względem najlepsza FH z wyjątkiem soundtracku, FH1 już chyba nic nie przebije.

 

:wub:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Daddy napisał:

klimat Meksyku/festiwalu wylewa się z ekranu. 

Dokładnie. Zewsząd dostaje się sygnały ze uczestniczymy w festiwalu, czy to przez spikera w radiu, balony na niebie, pędzace fury. No sam Meskyk to zdecydowanie najlepsza miejscówka. Te narzekania na klimat festiwalu to chyba biorą się stąd że co trzy wyścigi nie stawiamy nowych komórek czy toi toi dla ludzi po scena. 

Ogólnie bardzo podobał mi się singiel. Grasz jak chcesz czym chcesz. Co do muzy to chyba jestem jedyny ktoremu się podoba. A jak jeszcze wleci Lets Ride lub Sunshine czy jakoś tak nic tylko opuszczać dach i chillowac. 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Szymek said:

Dokładnie. Zewsząd dostaje się sygnały ze uczestniczymy w festiwalu, czy to przez spikera w radiu, balony na niebie, pędzace fury.

 

No wlasnie, niestety dla mnie to minus. Sama gra wyglada super, samochody bardzo ladnie brzmia ale, no wlasnie ale.. ten festiwal. Ja rozumiem, ze to znak rozpoznawczy FH ale mam wrazenie, ze jestem juz za stary na to "(pipi)enie festiwalowe". Pewnie wiekszosci sie to podoba i w pewien sposob sprawia, ze rozgrywka staje sie lepsza ale ja chcialbym miec mozliwosc calkowitego pozbycia sie tego klimatu festiwalowego. Gdyby tak sie dalo - 10/10.

 

 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Daddy napisał:

 

Po 15h to jest pod każdym względem najlepsza FH z wyjątkiem soundtracku, FH1 już chyba nic nie przebije.

 

:wub:

  
 

Odesza zawsze. Polecam ich inne piosenki. Mam 2 albumy na winylu i cd :sir:

„A moment apart” z 4 np.

 

6 godzin temu, Wredny napisał:

 

#teamASX

Choć z tym cudowny to przesada, ale chyba pierwszy raz od czasów jedynki czuję tu właśnie ten klimat festiwalu.

A może to po prostu te słoneczne klimaty i meksykańska fiesta :philosoraptor:


klimat festiwalu to:

 

 

I to:

 

 

A nie to:

Desant powietrzny jak w dennej serii filmów „ za szybcy za wściekli” 

 

 

 

 

 

F3AD09CC-D4D3-4750-9159-2BB4433C9B95.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Emet napisał:

@wojtas011 A w profilu masz region PL czy jakiś inny?

U mnie było tak, wczoraj poleciałem do Nowej Zelandii, żeby zobaczyć jak lapek to ciągnie, rano wróciłem do Polski i odpaliłem apkę xbox, miałem kafelek z grą, ale była informacja, że gra niedostępna w moim regionie(forza 4, football manager też to miał więc zapaliła mi się kontrolna lampka).

W przeglądarce gra działa, więc odinstalowałem apkę xboxa, potem nie chciała się zainstalować więc pełny restart kompa przez uruchom ponownie, instalacja poszła i gra odpala się z apki też.

 

Możesz spróbować trik odpalenia forzy 5 z przeglądarki, wtedy powinna być widoczna w ostatnio uruchamianych w apce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

30 fps, bo nie chcę nic tracić na graficę, a takie rzeczy jak doczytujące się drzewa przed oczami są nieackeptowalne dla mnie. Po pierwszych 15 minutach już nawet nie czułem, że to 30fps. 

XDDDD 

 

Panowie szanujmy się, grajcie w 60, bo grafika w tym trybie jest po prostu ładniejsza. Nie ma blura, no i to jest wyścig  na Boga.  Podobnie jak w FPSach 60 klatek, to powinien być standard. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem z tymi zadaniami z playlisty dotyczącymi fotoradarów i strefy pomiarowej. Czytałem Wasze posty, brałem dokładnie te same furki o których pisaliście i cały czas ten sam komunikat że niewłaściwy samochód do trybu.

242727873c353.jpg

Ale też jak wchodzę na mapę to widzę że mam to zaliczone. Zapewne musiałem to zrobić kiedyś, przypadkiem bo wcześniej w ogóle się tym nie interesowałem. No ale skoro mam to zaliczone to czemu mi tego nie odfajkowało na playliście festiwalowej? O co tu biega? To jakiś bug czy robię coś źle?

94a3dea059adb.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...