Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Może ktoś mi wyjaśnić o jaki uj chodzi w tych ograniczeniach? Wziąłem audi do S2 998, zrobiłem i wywaliło, że złe auto aby zaliczyć. W tym nad audi wziąłem identyczną furę co na grafice i to samo. Wtf? 3c0e7f8f143348a6b667eb7e326a16f7.jpg

A wykręciłeś właściwy czas? Jest wyższy o kilka km niż trzy gwiazdki. 

Odnośnik do komentarza

O samej grze się jeszcze nie wypowiem, bo grałem zbyt krótko, natomiast oprawą graficzną jestem troszkę rozczarowany. To jest w zasadzie to samo co czwórka odpalana na XSX, tylko mamy inne krajobrazy. Roślinność jest bardziej szczegółowa, ale tym się można zachwycać tylko na statycznych zdjęciach... w samej grze tak ładne drzewa wskakują nam w zasadzie dopiero przed nosem i strasznie psuje to ogólny odbiór.

Trybu 30 fps nie sprawdzałem i nie mam nawet takiego zamiaru, bo po prostu nie trawię wyścigów w takim klatkarzu. 

 

Duży plus za poprawę audio, tutaj się postarali :) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Eliminator czasami łapie śmiesznego buga. W pewnym momencie nie da się rzucić wyzwania innemu graczowi (ani inny gracz nie może nas wyzwać do wyścigu 1vs1) Kończy się to tym że do ostatniego etapu dochodzą wszyscy którzy nie wyszli z gry albo ich nie wyrzuciło za bezczynność. Można w sumie przy dobrym farcie nawet wygrać bo ostatni etap jest w sumie gwarantowany. Ostatnich kilka eliminatorów tak miałem zbugowanych

Odnośnik do komentarza

Gra na lapku z 1660ti działa wspaniale, wszystko na wysokie, betonowe 60 fps.  Pierwsze 20 minut same filmiki, wciskałem w sumie gaz z 3 minuty jadąc po niebiesko-czerwonym sznurku, a już usłyszałem że jestem najlepszy, wszyscy o mnie na festiwalu gadają, a w garażu już 2 fury na mnie czekają. No nie wiem czy długo można będzie z tym wytrzymać. Musze poszukać czy w ustawieniach jest opcja by mną pomiatano i nie dawano fur za byle co.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

 

5 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Może ktoś mi wyjaśnić o jaki uj chodzi w tych ograniczeniach? Wziąłem audi do S2 998, zrobiłem i wywaliło, że złe auto aby zaliczyć. W tym nad audi wziąłem identyczną furę co na grafice i to samo. Wtf? 3c0e7f8f143348a6b667eb7e326a16f7.jpg

Strefę pomiarowa zrobiłem fordem Puma Racing 1990 FE i zaliczyło. Z fotoradarem też był problem. Myślałem że te sezonowe wyzwania trochę zbugowane. 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ryo-San napisał:

Jak ktoś się lubi bawić w pkt wyróżnień za te różne challenge to polecam te wyróżnia za PvP (zakładka rywale) Dostaje się za każdy 1500pkt i furkę. Trzeba być na danej trasie w rankingu w pierwszych 5% najlepszych graczy w danej klasie furki. Póki jeszcze dużo osób nie gra jest to banalne do wbicia. Dosłownie 2-3 dobre okrążenia i wpada. Z każdym dniem będzie coraz trudniej a pewnie za kilka miechów już będzie niemożliwe do wbicia bo psychole tak wyżyłują czasy

b2870af37a28e.png

 

 

 

Jak dla mnie to one już są nie do zdobycia, bo wczoraj wieczorem spróbowałem po zobaczeniu Twojego posta i dupa.

Chyba, że są jakieś konkretne trasy, gdzie wpada to na lajcie.

 

6 godzin temu, Mustang napisał:

Podobnie, ten tytułowy motyw najlepszy i właśnie brakuje mi jakiejś wybitnie meksykańskiej stacji.

 

Ścieżka ogólnie jest tu nijaka i przypomina mi się FH2 z masą bezjajecznej muzy w tle.

FH4 ledwo liznąłem, więc nie zdążyłem posłuchać radia, ale na pewno jest gorzej niż w FH3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

 

Ścieżka ogólnie jest tu nijaka i przypomina mi się FH2 z masą bezjajecznej muzy w tle.

FH4 ledwo liznąłem, więc nie zdążyłem posłuchać radia, ale na pewno jest gorzej niż w FH3

Zgadzam się w 100 %. Pierwsza rysa na tym diamencie to po kilku dniach grania właśnie była i jest dla mnie muzyka. Nie wpada w ucho i jest właśnie nijaka. Może poza kilkoma kawałkami... 

Odnośnik do komentarza

nie dałem rady się powstrzymać i dzisiaj przed pracą włączyłem na chwilę by zagrać chociaż w intro. Model jazdy wydaje się być mniej arkejdowy niż w czwórce, muzyka na razie bez wyrazu, klimat meksykańskiego festiwalu cudowny, grafika piękna, włączyłem tryb jakości ale był to chyba błąd bo 30 fps kłuje troche w oczy. Nie mogę się doczekać aż wróce z pracy i przysiądę na dlużej

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Wredny said:

 

Jak dla mnie to one już są nie do zdobycia, bo wczoraj wieczorem spróbowałem po zobaczeniu Twojego posta i dupa.

Chyba, że są jakieś konkretne trasy, gdzie wpada to na lajcie.

 

 

Ścieżka ogólnie jest tu nijaka i przypomina mi się FH2 z masą bezjajecznej muzy w tle.

FH4 ledwo liznąłem, więc nie zdążyłem posłuchać radia, ale na pewno jest gorzej niż w FH3.

Ja wczoraj tez pomyslalem ze zrobie je na szybkosci i w sumie tylko w klasie D musialem sie napracowac. Reszta wpadla za pierwszym, drugim przejazdem. Z tym ze jezdzilem Los Jardines (po prawej stronie mapy). Trasa na doslownie 1.00-1.20 max. Dodam ze nie jestem wybitnym graczem xd

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

 Klimatu festiwalu nie ma już. 

 

Godzinę temu, ASX napisał:

 klimat meksykańskiego festiwalu cudowny

 

#teamASX

Choć z tym cudowny to przesada, ale chyba pierwszy raz od czasów jedynki czuję tu właśnie ten klimat festiwalu.

A może to po prostu te słoneczne klimaty i meksykańska fiesta :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Tak. Ostatnio twórcy wysłali wiadomość, że cośtam przy tym grzebali i jeżeli problemy dalej występują to do ich pomocy technicznej. Do tej pory nie mogłem wejść na sklep forzathlon i zdarzało sie dziwne bugi jak przerywanie połączenia po wyścigu co skutkowało zatrzymanie się na tablicy wyników i reset gry.

Odnośnik do komentarza

Pograne chwile na PC (RX580, 16GB RAM) no i nie jestem zaskoczony dla czego w trybie 60 fps na konsolach draw distance/LOD jest ustawiony bliżej, kroi to masakrycznie dużo zasobów (i pamięci i mocy GPU, procek nie jest obciążony nawet w 35%), a żeby odpalić grę muszę wyłączyć antywirus... Sama jazda wydaje się mniej arcade'owa niż w FH4 i chyba menusy podczas pauzy zostały trochę lepiej ogarnięte. Mam też nadzieję że zanim skończę Psychonauts 2 to wyjdzie jakiś patch dodający opcję pomijania cutscenek.

Odnośnik do komentarza

@Plackus te auta można zdobyć w inne sposoby więc nie ma dramatu. poza tym to jest tylko taka zapchajdziura, prawdziwe sezony i playlisty ruszają w czwartek, to jest tylko na przeczekanie.

NSX wpada za wszystkie strefy pomiarowe na 3*, Alpine w sklepie i losowaniach. to nie są jednorożce jak w poprzednich częściach.  kolejne auta już będą wyjątkowe i limitowane.

 

2 minuty temu, Aleks napisał:

Zrzut prezentu nie można konkretnej osobie wysłać?

nie, tylko do grupy osób (doświadczeni, świeżaki itd). nie masz wpływu do kogo to trafi, ja ostatnio 1M od jakiegoś azjaty dostałem :D

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...