Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Basior said:

Nie wiem czy kogoś, ale jak wam brakuje dróg do odkrycia (mi jednej brakowało) to idealna opcja to narzędzie lupa w xboxie. Znalazłem dziada w końcu.

Mi tez wlasnie brakuje jednej drogi. Przeczesalem wszystko, wzdluz i wszerz. Sprobuje tego sposobu w takim razie.

 

Lol, od razu znalazlem :D

 

Z kolei moja rada, jesli ktos robi foto wszystkich aut. Jak sie zaczyna wyscig, przejsc szybko do trybu zdjec. Zlapac w obiektywie wszystkie auta i wcisnac RB czy co tam kto ma przypisane pod promo i cyk. Kilka aut za jednym zamachem.

 

image.thumb.png.b68d4e409616db389d1c6b01d64af066.png

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Z innej beczki - nie radzę sobie z tym Speedzonem na górze mapy (do Forzathonu w tym tygodniu).

Za kręta trasa i albo wylecę na trawnik, albo na pomiarowej brakuje mi 3 MPH.

Spróbuj Chevroletem corvette z openingu gry. Mi tym pykło po obejrzeniu jakiegoś guide na YouTube, ale nie było łatwo... 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, 20inchDT napisał:

Mi w pierwszych dniach w wheelspinie wpadło lambo sesto elemento forza edition wrzuciłem tuning od Don Joewon Song na klasę X i nim robię wszystkie speed trapy/zone, bo jedzie jak przyklejony do podloza

No tak, ale zadania w playliście mają ograniczenia co do wózków, więc nie zawsze można posłużyć się jakąś bestia z garażu. 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Padał Wam w tej grze kiedyś deszcz? Zmienne warunki atmosferyczne wydają mi się w piątce mocno zdowngorodowane. Czasem wjeżdżam tylko w obszar gdzie wcześniej padało i droga jest mokra, ale z nieba kapie na kamerę raptem kilka kropelek. 

Oczywiście nie liczę oskryptowanych "misji" czy wyścigów z odgórnie ustaloną pogodą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Padał Wam w tej grze kiedyś deszcz? Zmienne warunki atmosferyczne wydają mi się w piątce mocno zdowngorodowane. Czasem wjeżdżam tylko w obszar gdzie wcześniej padało i droga jest mokra, ale z nieba kapie na kamerę raptem kilka kropelek. 
Oczywiście nie liczę oskryptowanych "misji" czy wyścigów z odgórnie ustaloną pogodą. 

To samo zauważyłem. Lipa pod tym względem.
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Aleks napisał:

A ktoś ukończył ekspedycję z forzathon? Jedną przegrałem (Guanajuato), drugą wygrałem (Baja) i tak nie zaliczyło :facepalm:

 

Ja wczoraj to zaliczyłem zupełnie niechcący.

Zwyczajnie chciałem pchnąć "fabułę" do przodu i pojechałem na wulkan, odblokować Baja.

Wygrałem i dostałem powiadomienie o zaliczeniu zadania.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko z tymi tygodniowymi zadaniami są problemy. Po wygraniu "wszystkiego" z mapy, zabrałem się za dodatkowe wyzwania (accolades). W znakach ostrzegawczych są m.in. zadania "Get over <50feet>" - tak zapisane. Dalej jest konkretne miejsce i auto. I nie mogę tego zrobić. Czytam, że inni też mają problemy. Po polsku jest, że 50 metrów. Co już jest dziwne bo gra w innych przypadkach normalnie te odległości skaluje. 

Odnośnik do komentarza

No sporo tych zadan jest do poprawienia. Mozliwe ze to dlatego iz devi za bardzo sie skupili na banowaniu ludzi. Na reddicie coraz wiecej postow wyplywa od ludzi ktorzy wylapali bany. Glownie ze podobno obrazoburcze designy. Tutaj koles dostal bana do 9999 roku xd

spacer.png

 

Z jego postu  wynikalo ze nic takiego strasznego tam nie wrzucil. Pozniej wyplynely jeszcze inne itd ze ludzie zaczeli krecic beke z tego i wrzucas wstawki tego typu:

 spacer.png

 

W kazdym badz razie, miejcie na uwadze co tam za designy macie, bo jakakolwiek apelacja praktycznie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...