Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, MaZZeo said:

Czy komuś się udało zrobić Weekly forzathon z Porsche 911?

 

trzy razy już zdjęcie zrobiłem i nie wchodzi mi…

Ja na Event Lab znalazlem draga z samymi 911. Zrobilem zdjecie na starcie, dojechalem do konca i zaliczylo. Ale jak zwykle te zadania to loteria.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Arcade driftowy, radość level 99, mimo, że robiliśmy w 9 osób to i tak wpadło dopiero na 20s przed końcem, masakra. 

 

Pewnie rzecz trywialna, ale ja na to nie wpadłem :reggie: - nie lubię robić fotek każdemu autu dla zaliczania progresu, ale znalazłem oczywisty sposób jak to przyspieszyć: na starcie wyścigu można zrobić zdjęcie wszystkich aut na starcie i zaliczyć kilka fotek na raz do listy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

te dniowe challlenge to serio zależy, dosłownie, od dnia. ja to robiłem w czwartek wieczorem jak tylko wyszło i całość z Porsche zrobiłem bez problemu za jednym posiedzeniem. w piątek kumpel robił i wpadło a inny kumpel to robił w sobotę i też miał problem z tą fotką. ta gra jest tak chimeryczna że nie ma tu za grosz logiki :dunno:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MaZZeo napisał:

Czy komuś się udało zrobić Weekly forzathon z Porsche 911?

 

trzy razy już zdjęcie zrobiłem i nie wchodzi mi…

Będąc w innym aucie kliknij z menu aby przeniosło Cie do domu. Zmień auto na porsche i cyknij zdjęcie. Na YouTubie było gdzieś dokładnie nie pamiętam ale da się naprawić 

Edytowane przez Plackus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, minelo troche czasu od premiery. Czas na podsumowanie. Albo raczej rant.

 

Ten kto jest odpowiedzialny za online powinien zgnic w jakims syberyjskim lagrze:

  • brak mozliwosci wybrania klasy, toru, pogody, pory dnia czy rodzaju wyscigu. Kto tam pomyslal ze jebnecie jednego kafelka na 1/3 ekranu to wszystko co jest potrzebne graczom? Chcialem przed chwila zagrac S1 na asfalcie. 7 prob i nic.
  • dolaczanie do trwajacych wyscigow. Czasem trzeba czekac z 10 minut minut bo juz wyscigi sa w trakcie. Po co w ogole chcialbym dolaczac do trwajacego eventu? To nie ma sensu ;/ 
  • dlaczego musze jechac 5 wyscigow???
  • loadingi....dluuuugie loadingi
  • gdzie jest opcja z podjechaniem pod dana trase, wybrania pasujacych nam warunkow i odpalenie wyscigu?
  • znikajacy czlonkowie podczas konwoju
  • randomowe zatrzymania gry, najczesciej jak akurat jestem w trakcie nabijania punktow itd
  • niewidoczni przeciwnicy w eliminatorze
  • zjebane na maxa arcade, nawet juz mi sie nie chce probowac
  • brak regularnych poprawek a ich twitter to chyba trzylatek prowadzi
  • wszystkie tabele, oprocz chyba driftowych sa zdominowane przez cheaterow
  • zbugowane zadania

Wkurza tez brak lepszej wyszukiwarki samochodow, np po rodzaju opon. Ponad 300 aut i jak mam niby zapamietac, ktory samochod ma opony rajdowe, a ktory sportowe? Zamiast tego, moge sobie wybrac czy chce wyszukac auta z zimowymi oponami :reggie: pewnie sie im nawet nie chcialo zmienic po FH4. Przez te ich lenistwo, zaczalem malowac samochody na kolory pod ktore sobie przypisalem dane opony. 2021 rok.....

 

Ta ich kampania to byl najwiekszy festiwal cringu, w jakim mialem okazje uczestniczyc. Papa Fernando i jego Vocho, familia my friend czy race to la biblioteca WTF??? Czy ja gre kupilem czy audiobooka dla uposledzonych, ktorzy sie chca jezyka uczyc? Nawet nie wspomne o tym jak sobie cos robie, a to ciul, i ekran z wyborem ekspedycji :mog:

 

 

 

Wkurwia mnie to, bo gra jest spoko i wciaz mi malo. Model jazdy mi bardziej odpowiada niz w poprzednich czesciach, ale niech serio ogarna dupska. Tak czy inaczej gra na 7+ max w mojej opini na ten moment.

 

 

 

 

Opera S.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też to multi jest równocześnie przekombinowane i zbyt uproszczone. Mogli zrobić po prostu z poziomu menu różne lobby dla konkretnej klasy i typu wyścigu, gdzie lecą kolejne losowe trasy, najlepiej po dwie opcje z głosowaniem, w przerwie możliwość zmiany auta i tyle. Bez ekip, bez botów, bez mistrzostw, po prostu wyścig za wyścigiem, do tego jakieś proste osiągnięcia na zachętę i tyle. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze, ze na razie olewam online i psim swędem wygralem trial i mistrzostwa zespolowe za 1 razem z randomami. Dziś w ogóle pierwszy raz ever (olalem w czwórce) odpalilem eliminatora i nawet fajne to to, ale chyba faktycznie przeciwnicy niewidzialni bo jezdze po mapie, niby 50 graczy a przez pierwsze 5 minut nikogo nie spotkałem :reggie: Leaderboardy driftowe tez cziterzy lekko atakują, chyba ze 2kk punktów top10, przy następnym wyniku rzedu 500k to normalka. Tak jak pisałem w temacie gTa trilogy, cyberpunk przejdzie do historii jako gra, która onieśmieliła absolutnie wszystkich do wypuszczania totalnie zabugowanych gier AAA. Forza to kolejny to przyklad. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bartg said:

Dziś w ogóle pierwszy raz ever (olalem w czwórce) odpalilem eliminatora i nawet fajne to to, ale chyba faktycznie przeciwnicy niewidzialni bo jezdze po mapie, niby 50 graczy a przez pierwsze 5 minut nikogo nie spotkałem

Ja dwa razy tak miałem i na początku nie rozumiałem o co chodzi, założyłem, że teren jest tak ogromny, że mam pecha i z każdym się mijam. Tylko potem do końca nikogo nie było. Imo najlepiej wtedy wyjść, nuda i szkoda czasu, nawet jeśli teoretycznie można wygrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...