Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No i wiemy co będzie, Horizon stanie się Motorsportem :kaz: Sporo nowych wyścigowych aut, nowa paczka z wyścigowymi autami i sporo nowych elementów do budowy torów wyscigowych w event labie. 

 

I następny sezon może być mocny - Horizon Retrowave, w tym nowa stacja radiowam.

Tymczasem 10 dodające 1 tor i odgrzewane auta raz na miesiąc - :sadkek:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurde ściągnąłem i ja gierkę. Chciałem sobie zrobić przerwę, bo 1-4 pokonałem z marszu, w krótkim odstępie czasu a w 4 spędziłem jakieś 120 godzin (swoją drogą pierwsza gra w życiu, w którą grałem powyżej 100 godzin i szkoda mi było jak kończyłem)

Myślałem że pogram tylko chwilę, ale wsiąkłem na dobre. Ledwo trzeci dzień grania a już 13h na liczniku. Świetna gierka tak samo zresztą jak poprzednie części. DLC oczywiście kupione i szykuje się kolejne ponad 100 godzin grania.

Formuła tak na prawdę nie wiele się zmienia przez lata, ale mimo tego w ogóle mi się to nie nudzi. 
Mogliby już zapowiedzieć szóstkę, najlepiej w  jakichś Japońskich klimatach. 

Odnośnik do komentarza

Zachęcony Waszymi opiniami - odpaliłem sobie Horizona, pojeździłem chwilę, myślę sobie - no fajnie fajnie, jakiś nowy sezonik. Poprzeglądałem nowe samochody, pokręciłem się po menu…

 

A POTEM NASTAŁA NOC!

 

O matko, klimat wylewa się tutaj z ekranu. Nocna jazda + samochód z lat 80’ + Horizon Wave i serio nic lepszego w tej grze spotkać mnie nie mogło. Absolutnie moje klimaty :gachigasm:

 

Jak dla mnie totalne mistrzostwo, będę wracał do tej gry w najbliższym czasie, tylko po to żeby pojeździć sobie przy swojej nowej ulubionej stacji radiowej :) 

 

23f1ab8f-92ac-43f4-8559-4395bb712a13.thumb.png.5ca9c091f802b38a543ad46a33b9bef8.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...