Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bartg napisał:

Było chyba nawet na poprzedniej stronie, a jak nie to 2 strony wstecz :kaz:

a to pardon

 

6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Oby dowieźli muzykę w grze.

o to akurat byłbym spokojny, soundtrack w Horizonach zawsze stał na wysokim poziomie, do dziś lubię sobie odpalić soundtrack z 1, 2 lub 3 na spotify. Czwórki na razie nie słucham bo jeszcze jest zbyt świeża dla mnie

Odnośnik do komentarza

Bu nie będzie dema :( Kariera wygląda obiecująco, podoba mi się styl graficzny w karierze. kojarzy mi się z Guacamelee. I chyba fajna meksykańska muzyczna przygrywa w menusach kariery :D

https://forzamotorsport.net/en-us/news/forza-horizon-5-confirmed-car-list

Lista ujawnionych samochodów póki co bardzo rozczarowuje, kopiuj wklej z czwórki. Jedyne naprawdę nowe auta to Bronco, ten buggy i AMG One z okładki. Mam nadzieję, że to nie ostateczna, ale obawiam się, że w ujawnionych już markach zmian na premierę nie będzie tylko dodawanie aut w trakcie sezonów. Najnowsze Ferrari na liście to Pista z 2019, nie ma SF90, nie ma 296GTB, nie ma Romy, nie ma F8 Tributo. Ja wiem, że trzeba zostawić content na dodawanie przez kolejne 2 lata, ale bez przesady... Zawsze lubiłem w każdym kolejnym Horizonie na dzień dobry sprawdzić nowo dodane auta.

Ale czemu, czemu kurwa znowu start wyścigu to jest kamera z adhd dostająca pierdolca JEB GO GO GO START GAZ :whyyy: Jakby zrobienie 3-2-1 było czymś zakazanym.

RealOffbeatAustraliankelpie-size_restric

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

Lista ujawnionych samochodów póki co bardzo rozczarowuje, kopiuj wklej z czwórki. Jedyne naprawdę nowe auta to Bronco, ten buggy i AMG One z okładki.

Z tego co widzę, to jest trochę więcej: Porsche Taycan, nowy Defender, Nissan Pickup Dakar, Ford Super Duty F-450, Jaguar XJR-15. Chyba że chodzi Ci o auta z 2021, to rzeczywiście słabo.

 

 

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...