Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

No też bym nie chciał fabuły.
 

Chciałbym normalny system stopniowego progresu (bez najebania na dzień dobry miliona aktywności i podobnych do siebie eventów), ze sztywno przypisanymi autami pod dany event, normalne duże mistrzostwa, które można skończyć i potem robić sobie resztę itp. itd.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Chciałbym normalny system stopniowego progresu (bez najebania na dzień dobry miliona aktywności i podobnych do siebie eventów), ze sztywno przypisanymi autami pod dany event, normalne duże mistrzostwa, które można skończyć i potem robić sobie resztę itp. itd.

 

Boomberskie myślenie trochę, dla takich gierek już raczej nie ma miejsca, chociaż sam chętnie bym przygarnął taką samochodówkę.

Odnośnik do komentarza

Fabuła w samochodówce? To nawet wychwalany przez internet pod niebiosa i ciut wyżej NFS Most Wanted z 2005 miał fabułę, przy której żenadometr wywalało poza skalę. Niech zamiast tego zrobią ładne funkcjonalne menu z opcjonalnym wyborem wyścigów z listy tak, żeby nie trzeba było szukać w gąszczu znaczników na mapie akurat jednego wyścigu w którym nie brało się udziału i git.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to wyglądało w FH1 ale w FH4 te wszystkie cutscenki przed wyścigiem i później telefon po wyścigu strasznie mnie irytowały i tylko wybijały z rytmu. Do tego jeszcze losowanie śmieci i 4 ekrany pokazujące progres po wyścigu i okazuje się że wyścig trwa 5 minut a te wszystkie zapychacze 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Boomberskie myślenie trochę, dla takich gierek już raczej nie ma miejsca, chociaż sam chętnie bym przygarnął taką samochodówkę.

No niestety nie łudzę się bardzo:( Z drugiej strony samochodówki dalej mają stopniowy progres, bez dziesiątek eventow na start, duże główne mistrzostwa itp. 
 

Najgorsze, są setki eventow po nic, nawet nie trzeba tam dobrej pozycji zając aby ci odhaczyło.  
 

6 minut temu, łom napisał:

Do tego jeszcze losowanie śmieci i 4 ekrany pokazujące progres po wyścigu i okazuje się że wyścig trwa 5 minut a te wszystkie zapychacze 3 minuty

Oooo o waśnie jeszcze to. 30 klakson i 5 kalosze w kolekcji. 

 

12 minut temu, Donatello1991 napisał:

No i powinni dać jak w trójce budowa festiwali.

Mnie właśnie to odpychało, do tego stopnia, że trójki „nie skończyłem” i porzuciłem po 10h. Lubię jak twórcy przygotują dobry festiwal z narzuconymi sztywno autami, które trzeba wcześniej zdobyć albo kupić. Nie trawię w gierkach żadnych kreatorów itp. 
 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

ale po co się cofać w rozwoju? jakie zalety ma sztywne przypisanie rodzaju samochodów pod dany event?

 

 

Czemu cofać? Dużo serii wyścigowych nadal tak ma.

 

W FH4 przejechałem w 80% eventów Subaru Imprezą i nie miałem po co kasy wydawać.

Od zawsze lubiłem jak przez takie „narzucanie” poznawałem i uczyłem się aut, których nigdy bym nie sprawdził. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ale wiesz że teraz sam możesz sobie "narzucić" jakim samochodami chcesz się ścigać, i nikt nie broni ci poznawać i uczyć się nowych aut? Nie musisz cały czas jeździć Subaru Imprezą,, chociaż wiem że jest to trudne, bo ja też większość czasu w trójce i czwórce spędziłem z Imprezą WRX z 2005 ;D Trochę takie czepianie się na siłę bo twórcy dali wybór i można grać tak jak każdy lubi

 

 

Odnośnik do komentarza
ale po co się cofać w rozwoju? jakie zalety ma sztywne przypisanie rodzaju samochodów pod dany event?
 
 

Jak dla mnie to żadne cofanie, wyścigi na jakiś zasadach są fajniejsze.

Osobiście bym chciał mniej orania buraków, najgorszy typ wyścigów, ale wiadomo, że nie zaoraja tego.
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Też wolę zamkniętą strukturę wyścigów (wciąż za wzór uznaję niedoścignioną kampansię NFS Underground 2), ale Forza oferuje jednak nieco inne doświadczenie - nieskrępowaną niczym wolność, zbieractwo, bogatą eksplorację i mnóstwo trybów gry. Jak dla mnie Godrizon ze swoją formułą to arcade kompletny.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Też wolę zamkniętą strukturę wyścigów (wciąż za wzór uznaję niedoścignioną kampansię NFS Underground 2), ale Forza oferuje jednak nieco inne doświadczenie - nieskrępowaną niczym wolność, zbieractwo, bogatą eksplorację i mnóstwo trybów gry. Jak dla mnie Godrizon ze swoją formułą to arcade kompletny.


No, ale jedno nie wyklucza drugiego. Mogą dać duże, główne mistrzostwa, z kategoriami, wymogami oraz resztę. Tak z tego co pamiętam było w dwójce. 
 

Mnie bardzo irytują te eventy po nic, dla samego exp, nawet bez wymogu top3 aby go odhaczyło. Nie motywuje mnie to w ogóle. W czwórce przejechałem kilka i na tym skończyłem. 

 

16 minut temu, ASX napisał:

Trochę takie czepianie się na siłę bo twórcy dali wybór i można grać tak jak każdy lubi

 

No tak nie do końca, bo co edycję jest mniejszy wybór dla kogoś kto lubi klasyczne eventy.

 

 

Ta gra jest tak ogromna, że spokojnie mogli by dać taki tryb (duże mistrzostwa, kosztem 10 par kaloszków i okularów).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z balonem, dwójka miała najfajniej zrobione wyścigi, robiło to strasznie, sztywno przypisane auto do wyścigu i jazda nie wiem kabrioletami z lat 60 po lazurowym wybrzeżu :fsg:

 

od trójki gram chyba 5 autami na krzyż xd w czwórce polowe gry zrobiłem Ford Fiesta GRC, a druga Mini Cooper Countryman,

widze ze w piątce będą ponownie te samochody wiec zestaw będzie ten sam xd 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie tam fabuła zwisa. Wyścigi, to wyscigi i mogło by tego w ogóle nie być. Luźny dobór samochodów też mi nie przeszkadzał, bo jako fan motoryzacji grałem prawie wszystkim co mi wpadło do garażu. Często powtarzałem ten sam event, tylko zmieniałem sobie auto by przedłużyć i urozmaicić rozgrywkę. 

 

Jedyne co mnie drażniło, to loterie z pedalskimi kieckami w cekiny. To wpierdolić i mamy genialnego arcade racera :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...