Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Figuś napisał:

30FPS jedynie gdzie mi nie przeszkadza to symulatory chodzenia, cała reszta 60>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>osrane30

nawet kosztem grafy

Taaaa

 

Już pomijając responsywność i lepsze sterowanie to normalnie po ludzku mniej oczy/banie męczy granie w 60 ks. 

Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili to o czym wiele osób tu pisało,  czyli klasyczne duże mistrzostwa z podziałem na sztywne klasy/auta to losowania aut k dodatkowych kredytów miałyby dużo większy ciężar gatunkowy. Tak to potem trzeba dawać kaloszki i inne bzdety.

 

Dzięki temu świetna gra byłaby jeszcze lepsza. 

Odnośnik do komentarza

Co do aut sprzed lat, w Meksyku na drogach raczej nowych bryk nie napotkacie, więc to kwestia wczuwy i realizmu :reggie:

5 hours ago, Rozi said:

A losowania pokazywali? Znowu te jebane ciuchy są? Czy dodatkowe zaimki będzie można wylosować?

Ciuchy jeszcze ujdą, ale losowanie yebanych klaksonów?

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć największą nowością będzie przede wszystkim nowa mapa, a ta raczej nie zawiedzie. Design i grafika świata to rewelka... ale owszem, przydałoby trochę nowych, bardziej aktualnych modeli.

Jedyne co kłuje trochę w oczy to wciąż beznadziejnie wykonane lampy w samochodach (szczególnie te w starszych autach), które odstają od świetnie wyglądającej reszty. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał, żeby ten piękny świat był odrobinę mniej statyczny.

Tzn falujące pod wiatr drzewa, trawa, czy jakieś latające listki. 

Jeszcze bym sobie życzył większe koleiny po błotnych trasach jak np w Motorstorm. 

Walić losowane klaksony, niech dadzą np lakiery do aut, albo jakieś do nich wizualne akcesoria. 

Na koniec bym chciał, żeby te wszystkie zniszczalne elementy otoczenia trochę bardziej hamowały samochody po kolizji z nimi. 

Chyba tyle, czekam jak popierdolony, czyszcząc obecnie w Czwórce, co się da.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że zapowiada się naprawdę spoko gra, zmian rzeczywiście nie ma zbyt dużo i ograniczają się w sumie do przebudowanej kampanii, nowej lokalizacji i lepszej grafiki, ale są na tyle znaczące że powinny wystarczyć do tego byśmy kolejny raz dostali świetną grę.

 

Losowania klaksonów i ciuchów są dla mnie obojętne, bo ani razu z nich nie skorzystałem w poprzedniej części i teraz też pewnie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...