Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, schabek napisał:

Chuopaki pewnie juz o tym bylo ale troche mam zapierdolu na glowie i nie wiem nic.

 

Jak pobiore wersje z gp i wykupie ten upgrade do najbardziej wypasionej to mam wtedy jakis wczesniejszy dostep czy wszystkie wersje startuja tego samego dnia? Uszanowanie.

Zaczynasz od 5 listopada. Też tak robię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, iluck85 napisał:

Olewam, dodatków nie ma, pakiet VIP na początek mało potrzebny. Jak wyjdzie wszystko to się kupi komplet za nie dużo więcej. 

Że co? Kolega @Labtec kilka postów wyżej wrzucał:

 

Forza Horizon 5 Store Screenshot

Odnośnik do komentarza

Aaa, że teraz ich nie ma (na rynku), dopiero złapałem. To tak, jeśli nie masz ciśnienia to nie ma co brać, ale już od FH3 nauczyłem się, że nie ma co oszczędzać na tej grze. Dodatki wyjdą, VIP pack w sumie zbędny, ale za to Car Pass to świetna sprawa jeśli ktoś planuje grać w Horizona przez długi czas.

Odnośnik do komentarza

Forza Horizon 5 - opinie. To najpiękniejsza gra wyścigowa świata (spidersweb.pl)

 

Cytat

Być może Microsoft nie posiada najlepszego katalogu gier na wyłączność, ale bez wątpienia robi coś niesamowitego: przesuwa technologiczne i wizualne granice branży gier wideo. Firma najpierw zmieściła do Xboksa Series cały świat, w skali jeden do jednego, serwując konsolową wersję Microsoft Flight Simulatora. Teraz Microsoft idzie za ciosem, wydając Forza Horizon 5, najpiękniejszą grę wyścigową, jaka kiedykolwiek powstała. Miałem już przyjemność zagrać w Forza Horizon 5 i do teraz zbieram szczękę z podłogi. No to jest przełom

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Shago napisał:

"Przełom", no zobaczymy, czy się będzie różnić od czwórki.

 

Swoją drogą - ciekawe, jakie dodatki tym razem dostaniemy. Wszystkie "klimaty" są na mapie. Hot Wheels było, LEGO było. Może teraz wyścigi zabawek po domu XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...