Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

dobra, zgłupiałem do reszty. miałem 84 giga na dysku, wywaliło komunikat że forza chce minimum 103. po drodze pobierało 4 giga patcha do avengersów. usunąłem back4blood, miałem jakieś 116 giga wolnego na dysku. kiedy ruszyło pobrało mi tylko 950 mega aktualizacji do forzy, jakby tylko plik instalacyjny. nie chciało nic więcej. parę minut temu włączyłem nadal nic. odinstalowałem ten pierwszy plik preload, niecałe giga. kafelki w sekcji zainstalowane zaczęły migać i skakać i nagle puf, forza 116 giga na dysku leży. brakowało jedynie tylko jednego dodatku to dociągnąłem.

miejsce na dysku nijak się nie zmieniło i nadal ponad 110 wolnego. no kurła magia. konsola w trybie oszczędzania energii więc nie pracowała w tle. chyba że jakimś cudem przez noc ściągała mimo wyłączenia :dunno:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wooyek napisał:

Ja dziś też zakupiłem dodatki premium, także startuje 5 listopada. :obama:

Kiedy kasę pobiera z konta? W dzień premiery? 

 

Co Ty Ficek masz za łącze, że przez całą noc 45GB pobrało?

 

neozdrada do 20mbit/s :rayos: wyciąga do 14 w porywach :/  wróciłem z roboty to brakowało jeszcze 8GB do ściągnięcia

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, marbel007 napisał:

Jakieś wieści jak to ma działać na Xbox One X? 

 

  • Xbox One is 1080p | 30FPS
  • Xbox One X is native 4K | 30FPS

 

Z tym ray tracingiem to moim zdaniem jest tak, że developerzy przez lata uczyli się oszukiwać ludzkie oko tak za pomocą przeróżnych technik, tak żeby  refleksy na masce czy oświetlenie wyglądało jak najbardziej naturalnie. Więc jeśli okazuje się RT tak niewiele zmienia jak w wyglądzie to jest to zasługa przede wszystkim develeperów i ich kunsztu. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, ASX napisał:
  • Xbox One is 1080p | 30FPS
  • Xbox One X is native 4K | 30FPS

 

Z tym ray tracingiem to moim zdaniem jest tak, że developerzy przez lata uczyli się oszukiwać ludzkie oko tak za pomocą przeróżnych technik, tak żeby  refleksy na masce czy oświetlenie wyglądało jak najbardziej naturalnie. Więc jeśli okazuje się RT tak niewiele zmienia jak w wyglądzie to jest to zasługa przede wszystkim develeperów i ich kunsztu. 

30 Fps :( Może da radę zmienić na 60 i 1080p... Kurcze chyba tak gram w FH4. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...