Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tyle samo w Brazylii kosztuje, ale tam trzeba bawić się w kody.

 

Generalnie wszystko super, ale wkurwia mnie nadal lenistwo Turn 10/Playgroundu odnośnie detali. Mamy 2021 rok a kierowca ma zakres animacji ruchu kierownicą o 90 stopni w każdą stronę, nic się nie zmieniło w tej kwestii od Forzy Motorsport 3. To samo z felgami, które zmieniają się na model 2D po przekroczeniu 30km/h - też pamiętam to z czasów 360tki.

 

Chyba na kompletnie nową jakość trzeba poczekać do nowej Forzy Motorsport i porzucenia starego bydlaka One. Oby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, MaZZeo said:

Chyba tyle samo w Brazylii kosztuje, ale tam trzeba bawić się w kody.

 

Generalnie wszystko super, ale wkurwia mnie nadal lenistwo Turn 10/Playgroundu odnośnie detali. Mamy 2021 rok a kierowca ma zakres animacji ruchu kierownicą o 90 stopni w każdą stronę, nic się nie zmieniło w tej kwestii od Forzy Motorsport 3. To samo z felgami, które zmieniają się na model 2D po przekroczeniu 30km/h - też pamiętam to z czasów 360tki.

 

Chyba na kompletnie nową jakość trzeba poczekać do nowej Forzy Motorsport i porzucenia starego bydlaka One. Oby.

 

O podpisuje sie rencami, nogami i głowom. Wszystko jest pięknie, gra będzie turbo miodna, pewnie spędze w niej znowu 500 godzin, ale gdzieś tak około 150 godziny właśnie takie detale zaczynają przeszkadzać. Plus ja gram w zasadzie tylko z widokiem z kabiny i chyba już się nie doczekam customizacji wnętrz jak z Midnight Club LA :frog: Chociaż zmiana kierownicy, wymiana foteli na kubełki i ewentualnie akcesoryjny obrotomierz i byłbym szczęśliwy. A potem robisz jakieś dojebane Mini z silnikiem z motocykla, a w środku nadal klimat jak z Jasia Fasoli.

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, krupek said:

Ciekaw jestem, czy złapię bakcyla z nową Forzą, bo już bardzo dawno nie wciągnęło mnie w żadne wyścigi, a te wyglądają jak marzenie.

 

Zrób obowiązkowy prolog, jak tylko dostaniesz dostęp do mapy weź jakieś fajne, ale nie za szybkie auto i zwiedzaj, zajawka gwarantowana ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...