Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Meanthord napisał:

 

Ale gdybyś jednak kiedyś chciał zagrać w multi, to będziesz postacią zaczynał od zera, a tak mógłbyś sobie masterować postać na ew. "przyszłość". Nie musisz grać z innymi, możesz online grać sam :).

 

To chyba największy minus grania offline. Aczkolwiek bardziej myślałem, że kiedyś mnie najdzie by zakupić D2 na Switcha jeszcze i grać równolegle PS5\Switch. Z drugiej strony musiałbym jeszcze zakupić abonamenty online na obie konsole, a to do niczego innego nie będzie mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem respec an druida wind na 35 lvl, jade teraz na nightmare. W sumie szkoda ze nie mozna ta postacia offline pograc w multi ale i tak czekam na ladder.

A i cow level mozna farmic do woli na tym samym poziomie trudnosci zabijajac krola. To nowy feature w remasterze.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stoodio napisał:

25 poziom na HC już wbity - teraz to już z górki do tego 99 :yao:

Armia szkieletorków rośnie w oczach, golem udaje, że coś robi, merc z aurą dźga aż miło - cała ekipa świeci od dwóch aur i wszystko śmiga płynnie. Smoke na plecach, Nadir na głowie więc zero potrzeb zero testosteronu nie muszę z nikim walczyć, jak mawia klasyk.

 

Po pracy czeka mnie całkowicie nowa zawartość - niesławny 3 akt :s159:

 

Ciekawe są opinie nowych graczy - tempo jest wolne to fakt, mały to jednak szkopuł jak na ponad 20 letnią produkcję.

 

 

 

 

Normal to jest nic dla  Nekro, przechodzi się bez problemu ze szkieletami. Ale na piekle padają jak muchy :frog:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shago napisał:

Normal to jest nic dla  Nekro, przechodzi się bez problemu ze szkieletami. Ale na piekle padają jak muchy

 

Mi to na piekle chyba najmniej stresowo grało się nekro właśnie. No ale to było 16 lat temu więc mogę dobrze nie pamiętać. 

10 minut temu, Emtebe napisał:

Pany, bo ja nie w temacie D2. To normalne, że jak mnie ubili to straciłem wszelką broń, rynsztunek oraz całe złoto? Jak tu teraz grać skoro jestem celem na jedno uderzenie?

 

Biegnij do miejsca śmierci po ekwipunek. 

 

 

W sumie takie dwie podstawowe podpowiedzi dla nowych:

 

1. Podczas śmierci tracisz trochę złota więc podczas odwiedzin w obozie dobrze zostawiać je w skrzyni. 

2. Podczas biegu szansa na blok drastycznie spada więc nie biegamy w tłumie tylko chodzimy. Ważne na wyższych poziomach. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sobies napisał:

 

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Właśnie wyczyściłem Cow level z normala, zabiłem bossa i gdy wyłączyłem gre, portal znikł - czyli jest po staremu imo. 

 

Leć po nogę i otwórz ponownie portal. Wcześniej zabicie CK blokowało możliwość otwarcia portalu dla danej postaci (chyba że była poza party).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...