Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Il Brutto napisał:

musisz miec infinity, bez tego ani rusz, ja gram teraz trapsinem i tez mam ten problem, na szczescie mam te ogniste bombki jeszcze. Dzisiaj znalazlem Lo w multiplayerowym runie to sie moglem ubrac porzadnie. Ale jednak ten matchmaking to jest tragedia na konsolach

 

Domyślam się, jednak mam 0/4 run potrzebnych do jego stworzenia :)

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, bisoner said:

Chciales powiedziec, ze praktycznie nie istnieje. Nie czaje dlaczego nie ma listy gier ani nie mozna tworzyc wlasnych o konkretnej nazwie. Mi na switch na 1000x udalo sie trafic na kogos tak z 20.

jedyne co istnieje to baalruny, oczywiscie na hell i musisz wybrac max players number 8. wtedy zawsze jest jakas gra i sa ludzie, zazwyczaj szybki run baal, chaos, cows, problem w tym ze dolaczasz losowo i wystarczy ze po zabiciu baala i diablo jedna osoba pojdzie sobie afk i gra dalej zyje i ludzie moga sie do niej dolaczac. Nic nie stoi na przeszkodzie zebys dolaczyl 10 razy pod rzad do tej samej martwej gry, strasznie to wkurwia. Na lobby nawet juz nie licze ze dodadza, tak samo jak playersX

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zagul napisał:

Kupiłem laskę u Ormusa z ładunkami teleportu, ale nie mogę się teleportować, oczywiście laskę mam jaka aktywna broń. Są jakieś jeszcze wymagania do używania tego?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka
 

A nie kupiłeś przypadkiem laski "+x do Teleport (tylko dla Czarodziejki)"? Musisz szukac takiej z "+1 do Teleport (x/x ładunków).

 

Potem przypisujesz skilla pod hotkey i lecisz. Ładunki uzupełniasz naprawiając item.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, zagul said:

Kupiłem laskę u Ormusa z ładunkami teleportu, ale nie mogę się teleportować, oczywiście laskę mam jaka aktywna broń. Są jakieś jeszcze wymagania do używania tego?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka
 

podejrzewam ze masz ten sam bug co ja, key bindings maja maly glitch, jak zbindujesz skill z dowolnego przedmiotu np. te ladunki teleportu i zmienisz bron przed wyjsciem z gry, to po wejsciu przycisk bedzie dalej widnial jako zbindowany ale nie bedzie dziala, musisz przypiac go jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
podejrzewam ze masz ten sam bug co ja, key bindings maja maly glitch, jak zbindujesz skill z dowolnego przedmiotu np. te ladunki teleportu i zmienisz bron przed wyjsciem z gry, to po wejsciu przycisk bedzie dalej widnial jako zbindowany ale nie bedzie dziala, musisz przypiac go jeszcze raz
Tak, po kolejnym przypisaniu zadziałało. Swoją drogą nie wiedziałem, że to taki drogi biznes z naprawą.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 06:49, GeneralDaimos napisał:

Pomoże ktoś . Co włożyć w hełm nieśmiertelnego króla z dwoma gniazdami ???

 

Jeśli nie zależy Ci na MF to jest tylko i wyłącznie jedna słuszna opcja:

DWIE RUNY ETH

Jedna daje - 25% do obrony celu dwie to aż - 50 %

 

Jak jesteś bardzo bogaty to dwie runy JAH. Jedna dane + 5% do HP

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kufir said:

 

Jeśli nie zależy Ci na MF to jest tylko i wyłącznie jedna słuszna opcja:

DWIE RUNY ETH

Jedna daje - 25% do obrony celu dwie to aż - 50 %

 

Jak jesteś bardzo bogaty to dwie runy JAH. Jedna dane + 5% do HP

juz pomijajac fakt ze -def jest tylko na broni a sama statystyka jest bezuzyteczna, to wkladanie 2 run jah w ten helm jest pomyslem porownywalnym z nasraniem do portu usb w konsoli

moze juz lepiej nie doradzaj

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...