Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz zmiany u Caina i loot to cube bardzo się cieszę że dorzucą skrót do szybkiego otwarcia kostki. Niby też WW Barba mają poprawić. Fajnie się składa, bo w sumie zacząłem ostatnio robić sobie jednego i się biję z myślami czy ma to być singer czy właśnie ww. 

Czasowy bonus do MF też uważam że jest niepotrzebną ingerencją w kod gry - jak tak dalej pójdzie, to zrobią z tego drugie D3 :/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Miałem podobnie, ale w oryginalnym Diable Drugim na blaszaku. Duriel w mgnieniu oka załatwiał moja obstawę, a Nekromanta był wręcz bezradny.
Ulepszyłem włócznie z kości i jakoś to poszło. W remasterze raczej gładko przeszedłem (Hammerdin) przez 3 poziomy trudności. Następnie nieco end game.

Barbem i Bowazonką zaliczyłem genialny pierwszy akt raz jeszcze i również podziękowałem za grę. 148 godz. wystarczy.

Tak jak spomniałeś, inne pozycje czekają + piękna pogoda za oknem.

Niemniej jeżeli zdarzy się jakaś promocja na Diablo II na Series X, to się skuszę (wyjściowo na piątej PS ogrywałem Resurrected). :diablo:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@moski81Miał być jakiś patch na konsole usprawniający grę online, ale nie wiem kiedy wychodzi. Na FB masz grupę Diablo2 R, tam na pewno znajdziesz link do discorda, ludzi do gry i oferty pod handel (jest też jakaś apka na telefon do handlu).

 

Ja zacząłem niedawno na PS5 ale wszystko offline na hardkorze - będę celował w platynę, pewnie kilka lat zajmie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
[mention=33596]moski81[/mention]Miał być jakiś patch na konsole usprawniający grę online, ale nie wiem kiedy wychodzi. Na FB masz grupę Diablo2 R, tam na pewno znajdziesz link do discorda, ludzi do gry i oferty pod handel (jest też jakaś apka na telefon do handlu).
 
Ja zacząłem niedawno na PS5 ale wszystko offline na hardkorze - będę celował w platynę, pewnie kilka lat zajmie.
Też celowałem, wywaliłem się na 72 lvl, 2 akt czarodziejka, tv się wyłączył i nie ogarnąłem pauzy.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Na czarodziejce to nie dotykam hella bez odpowiedniego sprzetu, cta to minimum.

 

Robie kilka postaci rownolegle bo i tak wszystkimi trzeba ukonczyc hell, do tego muly i shared stashe wiec nawet jak ktos padnie to nie ma wielkiej straty. No i co jakis czas kopia save do chmury.

HC to jest zupelnie inna gra, trzeba modyfikowac build pod defensywe, korzystac z szerszego wachlarza itemow i RW, a na hell nie wychodzic z miasta bez max resow i solidnego HP.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2022 o 14:55, smoo napisał:

Na czarodziejce to nie dotykam hella bez odpowiedniego sprzetu, cta to minimum.

 

Robie kilka postaci rownolegle bo i tak wszystkimi trzeba ukonczyc hell, do tego muly i shared stashe wiec nawet jak ktos padnie to nie ma wielkiej straty. No i co jakis czas kopia save do chmury.

HC to jest zupelnie inna gra, trzeba modyfikowac build pod defensywe, korzystac z szerszego wachlarza itemow i RW, a na hell nie wychodzic z miasta bez max resow i solidnego HP.

Jak tam progress? Mój Necro HC ma 83lvl, ale raczej Paladynem będę szedł na 99. Masz już jakieś ciekawe fanty offline? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@stoodio
 

Zacząłem Necro summonerem czyli klasyka, potem zrobiłem Czarke i obecnie farmię nią ostro koszmar. Szybko dropnął mi Chromatic Ire, więc czarka niezłego boosta dostała i nie pali się po Monarcha. Mam już kilka ciekawych baz pod itemki, kilka duchów, trochę setów, podstawowe RW, a nawet 2 Gheedy. Powli do przodu. Plan na najbliższe dni to skończyć piekło Necrosem na /P1, bo na koszmarze już nic ciekawego nie wyciagne raczej. W międzyczasie startuje z Trapsinka lub Javka, mam już przyzwoite itemki na start. Normalnie cisnę cały czas na /P3 bo to najlepszy stosunek dropa do trudności/czasochłonności.

 

Jeszcze nie wiem, kim polecę na 99, ale pewnie light sorc lub może FoH pala. Zobaczymy.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar wziąć się za hc, żeby kiedyś tam za x lat dobić tego trofka za 99 lvl. Tak strategicznie to jak optymalnie zacząć (ze względu na chu.owosc konsolowych serwerów Blizzarda gram tylko offline) - blizz sorc i mozolna farma gratów, czy też jest jakaś inna wydajniejsza opcja?

Edit: w sumie walić to, życie jest zbyt krótkie żeby tracić kilkaset h na głupi pucharek za hc :yao:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2022 o 12:00, smoo napisał:

@stoodio
 

Zacząłem Necro summonerem czyli klasyka, potem zrobiłem Czarke i obecnie farmię nią ostro koszmar. Szybko dropnął mi Chromatic Ire, więc czarka niezłego boosta dostała i nie pali się po Monarcha. Mam już kilka ciekawych baz pod itemki, kilka duchów, trochę setów, podstawowe RW, a nawet 2 Gheedy. Powli do przodu. Plan na najbliższe dni to skończyć piekło Necrosem na /P1, bo na koszmarze już nic ciekawego nie wyciagne raczej. W międzyczasie startuje z Trapsinka lub Javka, mam już przyzwoite itemki na start. Normalnie cisnę cały czas na /P3 bo to najlepszy stosunek dropa do trudności/czasochłonności.

 

Jeszcze nie wiem, kim polecę na 99, ale pewnie light sorc lub może FoH pala. Zobaczymy.

 

Ja właśnie lecę Trapką. Normal na 8 jak walec, nightmare przez upartość też na 8, ale trochę wolno szło (zwłaszcza bossowie). Teraz wkraczam na hell i zejdę do optymalnych p3. Już się nie mogę doczekać kurastowania pod runy - stałość map offline daje masę możliwości. Zajebista gierka zarówno w multi jak i w singlu :diablo:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

88lvl - hell Trapką skończony. Nie było tak źle, zgona uniknąłem - to najważniejsze. Niezwykle fartowana postać, przez cały cykl znalazła 2xVex, Jah (arcane sanctuary). Już mentalnie szykowałem się na długotrwałe intensywne poszukiwania Bera, aż tu nagle podczas przemierzania Frozen Tundry:

https://i.imgur.com/ncCL0rH.mp4

W ten sposób w trzy dni skompletowałem Hoto oraz Eni :)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.