Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2021 o 09:38, zagul napisał:

Warto w ogóle zmieniać ta aurę? Czy jak będę grał z mercem z normala to wielkiej różnicy nie zauważe.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka
 

Aura chłodu jest niesamowita, zwalnia wszystko w dużym promieniu twojego pomocnika. 

Aura obrony (śmiałość) jest świetna gdy masz ogromną wartość bazowej obrony (i nie biegasz!)

Na koszmarze jest jeszcze aurą mocy (+%weapon dmg) świetna dla wszystkich melaków i necro summonera.

Pozostałe dwie prayer (leczenie normal/Hell) oraz blessed AIM (attack rating normal/hell) są o wiele słabsze.

Odnośnik do komentarza




Krowy na nightmare. Przy okazji znajdz sobie polearm na 4os jak jeszcze nie masz Insight dla merca bo bez tego ten build nie ma sensu.


Juz kilka lvl wbiłem a nic nie poleciało, jakbym chciał robić w kostce sloty, albo u Larzuka jaka broń wybrać z tych drzewcowych, żeby były najlepsze, albo żeby Larzuk na pewno zrobił 4 sloty?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
1 hour ago, zagul said:



 

 


Juz kilka lvl wbiłem a nic nie poleciało, jakbym chciał robić w kostce sloty, albo u Larzuka jaka broń wybrać z tych drzewcowych, żeby były najlepsze, albo żeby Larzuk na pewno zrobił 4 sloty?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Na krowach polearmy maja max 3os. Musisz na nightmare poszukac, po prostu graj, bardzo czesto dropia. Najlepszy bedzie eteryczny dla merca, Voulge chyba ma najwiekszy dmg na tym poziomie, ale to nieistotne w sumie, on jest tylko do regeneracji many.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Grałeś na PC lata temu? No ja dock switch nawet z pudełka nie wyjąłem. Only mobil.

Tak, grałem. Teraz jest nieco inaczej, głównie ze względu na brak trade z innymi graczami, brak możliwości tworzenia dowolnych gier, fatalny matchmaking, ale da się grać. Jesli oczekujesz takiego samego doświadczenia jak wtedy, tylko w znacznie lepszej oprawie, to znajdziesz je obecnie jedynie na pc. Chociaż czekam z nadzieją na nowego laddera, może wtedy coś poprawią

Odnośnik do komentarza
Tak, grałem. Teraz jest nieco inaczej, głównie ze względu na brak trade z innymi graczami, brak możliwości tworzenia dowolnych gier, fatalny matchmaking, ale da się grać. Jesli oczekujesz takiego samego doświadczenia jak wtedy, tylko w znacznie lepszej oprawie, to znajdziesz je obecnie jedynie na pc. Chociaż czekam z nadzieją na nowego laddera, może wtedy coś poprawią
Interesuje mnie tylko singiel. Więc Twoje wady mnie nie dotyczą. Bardziej mnie zastanawia czy wersja mobilna wygląda dużo lepiej niż stara wersja pc.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...