Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu niespodzianki zaszyte w kodzie D2:R.

Chwaliłem sobie działanie Quick Resume przy graniu postacią offline. Tylko że po kilku dniach coraz bardziej zaczęła mi przycinac animacja. W pewnym momencie już sprawdzałem czy przypadkowo nie przełaczyłem opcji graficznych na tryb 30 fps. No, ale nie. A te skoki animacji zaczęły byc coraz bardziej dostrzegalne.

Dopiero zamknięcie gry z poziomu konsoli i odpalenie na nowo sprawiło, że animacja wróciła do leganckich 60 fps cały czas :kojima:

Ciekawe jakie jeszcze kwiatki powychodzą na wierzch?

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza
Właśnie skończyłem palladynem koszmar. Chciałem zrobić reset i grać młotkami, ale nie mam bazy pod ducha. Gdzie najlepiej to farmic? Krowy na normalu i do larzukae?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka


Jak grasz na plejce, to mogę Ci dać crystal sworda 4s.
U mnie z kolei najgorsza HRka:
MUK2woi.jpg
Też wczoraj krowy podarowały Chama i uj z tym idzie zrobić
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, bisoner napisał:

Jak rozbuduja ta gre to wystaartuje ladder i rzeczy nonladder pewnie straca na wartosci.

 

Jak ktos gra na switch to mam sporo low runek i moze jakis gear. Moge za free podrzucic.

Tak, ale w D2 dużo gra starszych graczy co nie specjalnie ma czas na granie i tworzenie nowych postaci co pół roku to troche słabe.

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bisoner napisał:

Jak rozbuduja ta gre to wystaartuje ladder i rzeczy nonladder pewnie straca na wartosci.

 

Jak ktos gra na switch to mam sporo low runek i moze jakis gear. Moge za free podrzucic.

A mógłbyś pomóc z Ancients i Baal na hell? Gram sorc blizz i z racji immunow sam tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza

Ja wbiłem moim wind druidem do V aktu piekła i odbiłem się boleśnie. Ginę co chwila od dystansowych mobów. Zresztą wcale się nie dziwie jak mam tak tragiczny gear jaki mam. Jednak summon necro z racji ściany szkieletów był łatwiejszy, bo to oni przyjmowali obrażenia. Tutaj jest tylko misiek i najemnik (jednak oboje padają na kilka hitów).

 

Muszę gdzieś podlevelować i pofarmić itemy. Potrzebuje też Monarcha na spirit - ma ktoś może w nadmiarze na PS4/PS5? :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sobies napisał:

Ja wbiłem moim wind druidem do V aktu piekła i odbiłem się boleśnie. Ginę co chwila od dystansowych mobów. Zresztą wcale się nie dziwie jak mam tak tragiczny gear jaki mam. Jednak summon necro z racji ściany szkieletów był łatwiejszy, bo to oni przyjmowali obrażenia. Tutaj jest tylko misiek i najemnik (jednak oboje padają na kilka hitów).

 

Muszę gdzieś podlevelować i pofarmić itemy. Potrzebuje też Monarcha na spirit - ma ktoś może w nadmiarze na PS4/PS5? :) 

 Mam monarchę.

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, zagul said:

Właśnie skończyłem palladynem koszmar. Chciałem zrobić reset i grać młotkami, ale nie mam bazy pod ducha. Gdzie najlepiej to farmic? Krowy na normalu i do larzukae?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka
 

Krowy na nightmare. Dla paladyna jest to o wiele latwiejsze ze kazda ale to kazda tarcza paladin only ma max. 4os. Wiec zawsze u Larzuka to zrobisz ale stosunkowo latwo tez znalezc 4os tarcze na krowach bez marnowania questa. No i nalepsze jest to ze w tych tarczach dla paladyna masz bonusy i mozesz znalezc na koszmarze do +45 all resistances, ktore sie naloza z tymi spiritowymi. Takze ja polecalbym poszukac takiej minimum +30 i ewentualnie uzyc questa na os. Przy okazji znajdz sobie polearm na 4os jak jeszcze nie masz Insight dla merca bo bez tego ten build nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Niesamowite jakim GameChangerem jest runeword Spirit/Duch. Wczoraj podczas kilku runów Chaos Sanctuary na piekle nareszcie wypadł Monarch. +2 do skilla i 35% resistów odmieniły mojego druida o 180*. Jak wcześniej bili mnie w V akcie piekła, tak po zdobyciu Spirit'a skończyłem całą grę komfortowo. Masakra.

 

Po nekromancie i druidzie pora na coś totalnie nowego... postanowiłem po raz 1 w życiu stworzyć Amazonkę :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, zagul napisał:

Jak to jest ze zmianą merca np. na piekle? W akcie wymienilbym sobie na merca z chłodem, jest jakaś różnica w resach albo czymś innym jak wymienię tego, który towarzyszy mi od normala?

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka
 

Merc z aurą zimna jest tylko na koszmarze. Musisz go podlewać bo max są chyba do 60 lvla. Różnic w statach praktycznie nie ma (prowadzony z niskiego lvla normalna miałby minimalnie wyższe ale to nie istotne, lvl aury będzie ten sam na równym poziomie).

Odnośnik do komentarza
Merc z aurą zimna jest tylko na koszmarze. Musisz go podlewać bo max są chyba do 60 lvla. Różnic w statach praktycznie nie ma (prowadzony z niskiego lvla normalna miałby minimalnie wyższe ale to nie istotne, lvl aury będzie ten sam na równym poziomie).
Warto w ogóle zmieniać ta aurę? Czy jak będę grał z mercem z normala to wielkiej różnicy nie zauważe.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...