Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest najlepsza broń dla Nekromanty? Różdżka? Kostur? Biegam teraz z rzadką buławą, ale widzę, że ma bonusy dla Paladyna.

 

No i czy Hrabinę można ponownie zabić jak już posunąłem się z progresem do przodu? Czy jak wrócę do tej wieży, to ona tam będzie?

Odnośnik do komentarza

Rozdzka ktora kupujesz u Akary ktora ma + do skilli takich jak potrzebujesz, na poczatku to powinien byc skill Teeth. W ogole levelujesz w buildzie PnB bo najszybciej. Na 35 lvl robisz wand Dol+Io w 2os ktory kupisz u Drognana w akcie 2, mozesz go resetowac wychodzac przez brame i wracajac i zespawnowac taka rozdzke ktora oprocz 2os bedzie miala przydatne skille. Musi byc szara, nie moze byc niebieska.

Ta gra polega na zabijaniu tego samego bossa setki tysiecy razy, hrabine musisz zabic kilka razy zeby dropnac konieczne runy Tal + Eth i wsadzic je w zbroje ktora bedzie najlepsza az do poznego koszmaru.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sedrak napisał:

Rzuć okiem na YouTube kanał Nadim Wins

Dokładnie to Nadin Wins, ale całkowita racja. Chłopak w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób tłumaczy mechaniki gry, poradniki dla każdej postaci i większość znanych buildów, słowa runiczne które jak pisał Netto są bardzo ważne.

Za rogiem 2 sezon, jeśli ktoś gra na PC to chętnie polatam wspólnie wieczorami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpalam poradniki w tle, nasłucham się i wracam do D2 na Switchu. Kupiłem to na premierę za pełną cenę a pograłem do II aktu :/ to jedna z tych gier gdzie grając miałem wrażenie, że dawno temu w młodości ominąłem w szkole zajęcia z Diablo 2 i nie mam wiedzy, którą powinienem nabyć za dzieciaka. Bo nie grałem :frog: ja w tamtym czasie męczyłem Tonego Hawka, FPSy i Pokemony na emulatorach. W kafejkach internetowych widziałem ludzi przy D2 ale wolałem Quake 3 Arena bo miałem wrażenie, że Diablo to już wtedy bardzo stara gra dla tych nastolatków z długimi włosami, bladą cerą trądzikową i czarnym ubiorem. Dopiero przy D3 i Path of Excile z kuzynem w coopie polubiłem gatunek. Muszę się wkręcić i zatracić w tym to jest ostatnia nadzieja dla mnie jako gracza. Wolę być maniakiem w Diablo niż patrzeć jak wszystkie sprzęty do grania zbierają kurz w domu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Krzysztof93 napisał:

Odpalam poradniki w tle, nasłucham się i wracam do D2 na Switchu. Kupiłem to na premierę za pełną cenę a pograłem do II aktu :/ to jedna z tych gier gdzie grając miałem wrażenie, że dawno temu w młodości ominąłem w szkole zajęcia z Diablo 2 i nie mam wiedzy, którą powinienem nabyć za dzieciaka. Bo nie grałem :frog: ja w tamtym czasie męczyłem Tonego Hawka, FPSy i Pokemony na emulatorach. W kafejkach internetowych widziałem ludzi przy D2 ale wolałem Quake 3 Arena bo miałem wrażenie, że Diablo to już wtedy bardzo stara gra dla tych nastolatków z długimi włosami, bladą cerą trądzikową i czarnym ubiorem. Dopiero przy D3 i Path of Excile z kuzynem w coopie polubiłem gatunek. Muszę się wkręcić i zatracić w tym to jest ostatnia nadzieja dla mnie jako gracza. Wolę być maniakiem w Diablo niż patrzeć jak wszystkie sprzęty do grania zbierają kurz w domu.

Trzymam kciuki, w tym tytule akurat naprawdę można się zatracić jak za dawnych lat. Wiem, co mówię - blisko od miesiąca cisnę po 3h dziennie w nocy na ten 99lvl HC :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam jak jeszcze za gówniarza przepieprzalem kasę w kafejkach internetowych z ziomkami. Ba do dziś pamiętam jak graliśmy z jakimś obcym typem i nas wkręcił że pioruny Krwawej Orlicy zabijają, więc my dzida, a on wszystkie zebrał hahaha albo jak już w domu grałem to raz nam klawiatura padła to tylko na myszce graliśmy, a mój komputer tak działa, że najpierw słyszeliśmy, że zginąłeś, a dopiero później widzieliśmy. Piękne wspomnienia. Jednak to było bardzo kasualowo. Np..w ogóle nie grałem z runicznymi słowami czy na necie bo oczywiście pirat ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no Panowie jednak co bardzo dobra stara gierka to bardzo dobra stara gierka :obama: Przysiadłem wczoraj już późno ale nagle zrobiła się godzina 1:48 stwierdziłem ,, :frog: no i zapowiada się ciężki poranek''. Musiałem skończyć. Ale mam 7 lvl Paladyna i już biegam z aurą święty ogień. Ale to wciąga. No tym razem to dłużej pobiegam po tym zajebistym mrocznym świecie. Tego klimatu nie da się dzisiaj powtórzyć. To trzeba było tworzyć w tamtych czasach, na monitorach z doopą, do pracy trzeba było jechać z walkmanem. Piękna jest to produkcja. Ja się ciesze bo miałem już dosyć gierek ale Diabełek mnie chyba uratował.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2022 o 10:15, Krzysztof93 napisał:

Nie no Panowie jednak co bardzo dobra stara gierka to bardzo dobra stara gierka :obama: Przysiadłem wczoraj już późno ale nagle zrobiła się godzina 1:48 stwierdziłem ,, :frog: no i zapowiada się ciężki poranek''. Musiałem skończyć. Ale mam 7 lvl Paladyna i już biegam z aurą święty ogień. Ale to wciąga. No tym razem to dłużej pobiegam po tym za(pipi)istym mrocznym świecie. Tego klimatu nie da się dzisiaj powtórzyć. To trzeba było tworzyć w tamtych czasach, na monitorach z doopą, do pracy trzeba było jechać z walkmanem. Piękna jest to produkcja. Ja się ciesze bo miałem już dosyć gierek ale Diabełek mnie chyba uratował.

 

Zgadza się a jakby dali kanapowego coopa była by pełnia szczęścia !

Odnośnik do komentarza

@stoodio o kuhwa gość robi ubery na konsoli :O , zdecydowanie giereczki preferuje grać na konsolce ale w diablo 2 nie wyobrażam sobie grać takim hammerem na konsoli. Szacuneczek , to teraz pora polować na klona diabola po annihilusa.

Odnośnik do komentarza



Trzymam kciuki, w tym tytule akurat naprawdę można się zatracić jak za dawnych lat. Wiem, co mówię - blisko od miesiąca cisnę po 3h dziennie w nocy na ten 99lvl HC :banderas:

Dasz jakieś tipy co do levelovania na piekle w HC. Zrobiłem cały normal i koszmar swoim palkiem młotkiem na players8, wczoraj wszedłem na piekło i bum w banie players8 na hellu to już prawdziwy HC, ciężko w ujj i trochę się męczę. zastanawiam się czy nie obniżyć do jakiegoś p3 i tak ukończyć piekło, a dopiero później wrócić do p8 i wbijać expa. Jak sądzisz? Z góry dzięki za jakieś rady ;)
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

@stoodio o kuhwa gość robi ubery na konsoli :O , zdecydowanie giereczki preferuje grać na konsolce ale w diablo 2 nie wyobrażam sobie grać takim hammerem na konsoli. Szacuneczek , to teraz pora polować na klona diabola po annihilusa.

Od ponad 20 lat grałem na PC i powiem szczerze, że niektórymi postaciami lepiej się gra na padzie (szczególnie w zwarciu). Problemem natomiast jest brak precyzji w kierowaniu takim tele czy tornadem, ale jest to do wyćwiczenia. Obecnie nie przesiadłbym się na mysz + klawierę.

 

Ubery na konsoli nie są takie złe - gra smiterem nie wymaga żadnych umiejętności ;)

 

17 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Dasz jakieś tipy co do levelovania na piekle w HC. Zrobiłem cały normal i koszmar swoim palkiem młotkiem na players8, wczoraj wszedłem na piekło i bum w banie emoji16.png players8 na hellu to już prawdziwy HC, ciężko w ujj i trochę się męczę. zastanawiam się czy nie obniżyć do jakiegoś p3 i tak ukończyć piekło, a dopiero później wrócić do p8 i wbijać expa. Jak sądzisz? Z góry dzięki za jakieś rady ;)

 

Tak na szybko:

- przebrnięcie przez hell jedynie p1 (nie ma sensu się mordować i ryzykować podczas eksploracji);

- zadbaj o resy light/fire/cold (talizmany robią robotę);

- max block po rzuceniu Holy Shield z tarczą to mus (elitarna bądź HoZ);

- ubierz się pod defensywę (wszelkie źródła redukcji obrażeń mile widziane np. shako 10% DR);

- w farmieniu/levelowaniu nie ryzykuj niepotrzebnie - unikaj niebezpiecznych miejsc (wybychowe lalki, szybkie potwory z fanatyzmem, łucznicy), biegaj tam, gdzie czujesz się komfortowo;

- nie daj się otoczyć i zawsze miej pas pełny soku z gumijagód :lapka:

 

Nową postacią jak najszybciej dolatuję do Eldritcha (n/nm/h) i tłukę go na p8, dobijając w miarę szybko i bezpiecznie do poziomu kolejno: 45/60/80. Daje sporo expa, jest łatwo dostępny i czasem coś sypnie.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...