Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Thx

 

Też kombinowałem ze smite, ale nie mam guilerma, ani żadnego z tych amu i  mój smite damage jest zbyt mały. Merc ma też wadę w postaci insight w niższym tierze broni, bo wciąż nie mam farta w znalezieniu treschera/mancatchera z 4 os.

No nic, spróbuję jeszcze pofarmić trochę, może coś z twojej listy wypadnie i zrobię smitera przebierańca, który na drugą falę będzie zmieniał łachy :)

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, ale HC gram tylko na singlu. Przy serwerach blizza na konsolowe wersje nie wyobrażam sobie HC po sieci - jeden lag przy podróży między lokacjami i jeśli mobki zespawnuja się koło waypointu to kończy się to zgonem. :)

@stoodio - butów też nie mam. No właśnie brak stuffu z mocnym cb mnie hamuje. Kiedyś musi coś wypaść 

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Post po postem, ale trudno. 

Przez kilka ostatnich dni w wolnych chwilach odpalałem na smartfonie audiobooka i latałem na p7 po lower kurast. Przyjemne z pożytecznym, bo wypadły mi runki dzięki którym mogłem wreszcie złożyć sobie enigmę, a jedną Lo poświęciłem na fortitude dla merca. Nie powiem, od teraz mój HC pal wszedł na zupełnie nowy poziom i rozpierdziela praktycznie 95% towarzystwa na p7. Na krowy p7 jeszcze za słaby DMG, ale wszystko przyjdzie z czasem - teraz cel dlugofalowy to przygotowania pod uberki :spicy:

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby fajnie ale niewiele one zmieniaja w meta. Jedno jest dla druida, nie wiem w sumie nie gralem jeszcze fury ale wydaje sie wprowadzac cos nowego. Jedno dla assassina martial arts, moze wreszcie bedzie sie oplacalo grac tym drzewkiem. A pozostale to early game, glownie dla HC i speedrunnerow, no ewentualnie ten helm z LL zalozylbym na merca zanim znajde Tal Mask albo VG.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za godzine nowy sezon a od 8 rano do popoludnia mam caly dzien zapierdolony jakimis meetingami. Szkoda bo lubie sobie od poczatku pograc z 8 osobowa ekipa na wyscigi. Ostatnio tez zaczelismy o 2 w nocy i jakos kolo 10 skonczylismy hell, fajna sprawa tylko US ma latwiej bo u nich normalnie jest popoludnie albo wieczor.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2023 o 16:52, stoodio napisał:

 

 

Grubo, trzeba będzie przebranżowić trapkę. Ciekawe czy konsola udźwignie tę ferię barw.

 

 

Build wygląda mega atrakcyjnie, szkoda tylko że opiera się na mosaic, więc HC offline nie da rady aktualnie się nim pobawić. Co do wydajności konsoli - ostatnio jadę na HC trapką pod wake od fire i na Baalu średnio co drugą grę wywala mi ten sam błąd ce-34878-0. Czytałem gdzie że nie ja jeden mam takie jazdy i prawdopodobnie jest to jakiś bug który wywala grę jak nawali się za dużo pułapek. Zwykle PS4 co prawda, ale qrwa, po raz kolejny okazuje się że na konsole d2 jest zwyczajnie niedorobione :nosacz2:. Nie chcę nawet domyślać się co się dzieje na switchu.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież mozaikę możesz złożyć offline.

Na PS5 nie miałem problemu z assą, tylko żuki potrafiły całkowicie wywalić grę (zbyt duża ilość smyrana przez pułapki srała dodatkowymi wiązkami i kaplica).

Build idealny dla samotników, bo wybraźcie sobie ze 2-3 takie mozaicsinki na ballrunach - lagi jak ta lala.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...