Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Hammerem banalnie się gra na padzie, właśnie skończyłem nim piekło na HC. Jedynie corpse explosion sprawia problemy na padzie, cała reszta jest mega wygodna.

 

Lecę też javką, ależ ta postać jest broken :obama:. Od wbicia 30lvl na /p8 całe ekrany czyszczone na 1 hit aż do hella, a mam tylko improwizowany sprzęt i randomową broń z normala.

Odnośnik do komentarza

Mi w singlu tylko barbarzyncy brakuje to sobie zaczalem w niedziele. Juz tam na niego Grief czeka, wszystkim w sumie mi latwo idzie bo mam pelno gearu. Wczoraj tez postanowilem porobic ubery i zaczalem farmic klucze, planowalem 3x3 i H + D poszly szybko to na hrabinie na jakies 300 runow wypadly mi ledwie dwa. W tym pierwszy chyba po 150 razach, az zaczalem googlowac czy czegos nie zmienili bo to smiech na sali. 

A w nocy ladder start, szukam grupy na szybki hell rush i tez planuje farmic klucze dopoki komplet chodzi po okolo Gul, dzieki temu sie ubiore szybko, no chyba ze bedzie taki drop jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lipert napisał:

Dlaczego? Serio pytam bo już widziałem takie opinie. O jaki aspekt sterowania chodzi? 

Nie grałem w Diablo 2 na konsoli bo jako wychowany na wersji Pc sobie tego nie wyobrażam . Jak chociażby gram właśnie hammerem albo czarką to teleportuje się jak szalony i wydaje mi się że taka precyzja i szybkość jest przynajmniej dla mnie nie do osiągnięcia na konsoli . 

Odnośnik do komentarza
Mi w singlu tylko barbarzyncy brakuje to sobie zaczalem w niedziele. Juz tam na niego Grief czeka, wszystkim w sumie mi latwo idzie bo mam pelno gearu. Wczoraj tez postanowilem porobic ubery i zaczalem farmic klucze, planowalem 3x3 i H + D poszly szybko to na hrabinie na jakies 300 runow wypadly mi ledwie dwa. W tym pierwszy chyba po 150 razach, az zaczalem googlowac czy czegos nie zmienili bo to smiech na sali. 
A w nocy ladder start, szukam grupy na szybki hell rush i tez planuje farmic klucze dopoki komplet chodzi po okolo Gul, dzieki temu sie ubiore szybko, no chyba ze bedzie taki drop jak wczoraj.
Jeśli grasz na pleju i online, to jeśli chcesz to mogę Ci dać klucze, zostało mi trochę tego na starej postaci online. Nawet jakieś torche powinny być. Ja teraz przerzuciłem się na single HC bo tam mam te playersX.
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczalem rowno o 2 z grupa z US i do 7 rano doszlismy na koncowke koszmaru w miedzyczasie farmiac runy. Pod koniec aktu 3 cos mi internet sie spierdolil, dostalem DC i jak wrocilem do gry to mi sie zblokowal quest na Travincal to juz odpuscilem, ubralem sie i poszedlem prosto do roboty gdzie zasypiam na siedzaco :yao:

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2022 o 15:05, smoo napisał:

Mi kompletnie runy nie dropia, same Isty Male i Umy. Wczoraj polecial cham na CS. :sapek:

 

7 godzin temu, zagul napisał:

Ja wróciłem ostatnio na Signla i dalej męczę lower kurast, żeby złożyć Enigme i serce dębu, ale o i ile kiedyś na samym początku dość szybko poleciały 2 sury to teraz jest dramat z dropem. 

 

Od ostatniego LO również nie widziałem nic ponad GULa, także wszyscy jedziemy na tym samym wózku...

Odnośnik do komentarza

Obecnie na nonladder jest jakiś strasznie dziwny cennik. Za zwykłe tytany gość chciał 2xJah gdzie za zaczów klasyka wyrywało się za max PUL-a ale to nic . Dziś gość wymieniał masowo pule na 15pgem-ów , uzyskałem w ten sposób 3xPul następnie wymieniłem 2xPul na Um i PUL+UM poszedł za annihilusa... Gdzie kiedyś był wart krocie , strasznie dziwny cennik 

Odnośnik do komentarza

a wy co biedaki? small charm +5 fire resist?

IMG_0213.thumb.jpg.b01e88fb611a789d118ce3eee987c0d7.jpg

 

Nie wiem jaki jest drop tych charmow ale pierwszy boss pack w 1 podejsciu na terrorized stony field i od razu taki charm. Probowalem farmic jeszcze troche i nic wiecej nie polecialo, za to farmi sie te TZ szybciej niz dowolne 85lvl a tez leci kazdy item w grze. 

Na PSN sporo juz ich lata w obiegu, nie wiem czy tak dropia czy to te zbugowane bo oczywiscie ladder zaczal sie z bugiem hoarkera dajacym 100% dropu sundera dla barbarzyncy.

W sumie to zaraz zrobie respec na hydre i bede farmil wszystko, szkoda ze to tak wyglada, blizzard juz kompletnie nic kurwa nie potrafi i zabija gre swoimi debilnymi pomyslami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2022 o 16:48, Lipert napisał:

Zostaną tak jak wszystko inne z laddera. Teraz pytanie czy i kiedy będzie można to wydropie na nonladderze po zakończeniu sezonu. 

I czy będą na singlu? Te nowe słowa z pierwszego sezonu wleciały na singla?

edit:
Dziwna sprawa, przeszedłem całą lokację kilka razy i nigdzie nie ma punktu nawigacyjnego (Lodowy Trakt, Piekło). Miał ktoś podobną sytuację? Gram na singlu, więc reset nie pomoże. 

Edytowane przez zagul
dodatkowa pytanie
Odnośnik do komentarza

Sundery pewnie trafią po ladderze na SP, czymś chcą tych ludzi skusić do drabinki. Dlatego też chwilowo wstrzymuję swój spacerek do 99lvl. 

 

Różne spotkałem opinie w necie na temat słówek z 2.4, ale jest tak, jak pisze @smoo - działają w SP, świeżo zorbiony:

C3PgUpg.jpg

 

A tu cały urok Baala, nic nie rzuca aż w końcu:

GCkP4Bv.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2022 o 12:07, zagul napisał:

I czy będą na singlu? Te nowe słowa z pierwszego sezonu wleciały na singla?

edit:
Dziwna sprawa, przeszedłem całą lokację kilka razy i nigdzie nie ma punktu nawigacyjnego (Lodowy Trakt, Piekło). Miał ktoś podobną sytuację? Gram na singlu, więc reset nie pomoże. 

Ja na offline miałem kilkukrotnie akcję, że na kamiennym polu nie było w ogóle wejścia do podziemnego tunelu, ale reset mapy przez dwukrotną zmianę poziomu trudności rozwiązał sprawę.  No niestety w dalszym ciągu technicznie d2r to śmiech na sali, ostatnio dzień w dzień na ladderze z każdym dołączaniem się do dowolnej gry znikają mi bindy do umiejętności. Na offline z kolei tego problemu na szczęście brak.

Gra daje tyle samo radochy co lata temu, ale te niedoróbki i bugi są no kurde zwyczajnie wkurzające.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, columbo napisał:

Ja na offline miałem kilkukrotnie akcję, że na kamiennym polu nie było w ogóle wejścia do podziemnego tunelu, ale reset mapy przez dwukrotną zmianę poziomu trudności rozwiązał sprawę.  No niestety w dalszym ciągu technicznie d2r to śmiech na sali, ostatnio dzień w dzień na ladderze z każdym dołączaniem się do dowolnej gry znikają mi bindy do umiejętności. Na offline z kolei tego problemu na szczęście brak.

Gra daje tyle samo radochy co lata temu, ale te niedoróbki i bugi są no kurde zwyczajnie wkurzające.

 

Może latałeś tylko po obrysie planszy a wyjście było usytuowane gdzieś "luzem":

Underground-Passage-entrance-Diablo-2-85

 

Jeszcze nigdy nie miałem wspomnianych przez was błędów - ani w klasycznym Diablo ani w Ressurected. Oprócz skandalu ze znikającymi postaciami czy cofaniem progessu z premiery gra offline jest dopieszczona technicznie. Online rzeczywiście występuje ten bug z resetem przypisanych umiejętności. Także z tym "śmiechem na sali" to chyba jednak przesada ;)

Odnośnik do komentarza

Może trochę tak, ale akurat moja opinia jest mocno subiektywna ;) Ja tłukę na ps4 slim i na ogólną jakość zabawy poza typowymi bugami wpływa też u mnie wydajność działania gry. Przynajmniej raz na 3h zdarza mi się że gra się cała wywali do menu, a loadingi przy tp między różnymi aktami to dramat :)

Tak jak pisałem gra się mega w kontekście nostalgii do samego d2, ale na pewne rzeczy ciężko jest przymknąć oczy. Btw, pomysł z terror zones uważam za ekstra dodatek - zawsze jakieś urozmaicenie od farmienia non stop tych samych lokacji.

Odnośnik do komentarza

Owszem nie działa zarówno na ilości jak i jakość - runa nie jest magicznym przedmiotem (magic/rare/set/unique).

 

Wpływ na drop ma jedynie liczba graczy oraz rodzaj potworka - wiadomo: Hrabianka, Rada + duchowate mobki, roje oraz sępy (nie rzucają zbroi/broni, mniejszy zakres przedmiotów -> większa szansa na runę, talizman czy też biżu).

 

Ogólnie liczy się farcik i masowe mordy dużej ilości mobów (stąd popularność bydła).

 

Są jeszcze te niesławne Lower Kurasty, ale tam albo znajdziesz coś fajnego na podtrzymanie hurtowych runów albo otrzymasz pierdolca...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczkuje w multiplayer więc pare pytań. Czy jesli dołącze do gry gdzie jest juz 7 osób, wszyscy robią np baalruna (nie zaglądając nigdzie wczesniej na danej grze) a ja np uderze prosto na chaos sanctuary, to bede miał tam player 8 (czyli silniejsze moby i większy drop)? Albo np idziemy na krowy i wszyscy idą w jednym kierunku mapy a ja teleportuje sie w przeciwny i klepie jakąś paczke to na jakim playerze będzie drop? No i co jesli w międzyczasie pare osób wychodzi z danej gry a ja zostaje czyszcząc mape? Liczy się wejscie do gry, na daną mape, czy odkrycie jej fragmentów?

Odnośnik do komentarza
Owszem nie działa zarówno na ilości jak i jakość - runa nie jest magicznym przedmiotem (magic/rare/set/unique).
 
Wpływ na drop ma jedynie liczba graczy oraz rodzaj potworka - wiadomo: Hrabianka, Rada + duchowate mobki, roje oraz sępy (nie rzucają zbroi/broni, mniejszy zakres przedmiotów -> większa szansa na runę, talizman czy też biżu).
 
Ogólnie liczy się farcik i masowe mordy dużej ilości mobów (stąd popularność bydła).
 
Są jeszcze te niesławne Lower Kurasty, ale tam albo znajdziesz coś fajnego na podtrzymanie hurtowych runów albo otrzymasz (pipi)ca...
 
Latałem jak debil po tym lower, poleciały łącznie 2 sury, z 3 lo, generalnie Jah by się już złożył, więc jeszcze ber i będzie enigma, ale zacząłem grać inna postacią bo już dość miałem ciągle tego samego. Może poleci z czegoś innego, jak nie to wrócę na te bagna za jakiś czas.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...