Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, second napisał:

Ja wyraźnie odczułem różnice jak zdobyłem sundera, gram czarodziejką na chain lightning z infinity i griffonem z rbf 5/5. Nie jest to może game changer, ale jest łatwiej 

A nie myślałeś nad Nova sorc? Z takim sprzętem to chyba się po prostu wskakuje w tłum i patrzy na loot. Pamiętam jak w poprzednim sezonie często na takiego typa trafiałem w grach z krowami na p8. Tele, Nova + dokokszony fcr i ekipa nawet nie miała co robić, bo gość sam swoją sorcką wszystko zamiatał.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, columbo napisał:

A nie myślałeś nad Nova sorc? Z takim sprzętem to chyba się po prostu wskakuje w tłum i patrzy na loot. Pamiętam jak w poprzednim sezonie często na takiego typa trafiałem w grach z krowami na p8. Tele, Nova + dokokszony fcr i ekipa nawet nie miała co robić, bo gość sam swoją sorcką wszystko zamiatał.

Myślałem i pewnie zrobię jak mi się obecny build znudzi (raczej niezbyt prędko, bo gra mi się świetnie). Problem tylko w tym, że musiałbym zrobić drugie infinity w jakiejś nieeterycznej bazie o małych wymaganiach, obecnie mam u merca eth thresher co wymaga grubo ponad 140 siły i 100 zręczności, więc głupio tylko po to masę punktów ładować zamiast w life (lub mana jeśli es build). Do tego kolejny próg fcr, czyli jakiś dobre crafted/rare ringi zamiast sojów lub fcr ammu zamiast mary, a to sporo kosztuje i resy lecą w dół, oraz perf viper zamiast coha jako zbroję (znowu resy).

Odnośnik do komentarza

U mnie też lipa, żaden nowy nie wypadł.

Co do opisywanego pomysłu na asskę z dwoma sunderami fire plus light - nie mam griffona i mówiąc szczerze nie zauważyłem jakiejś znaczącej poprawy w szybkości ubijania vs wariant z pojedynczym sunderem fire i rzucaniem firebomb.

U mnie w zasadzie po weekendzie jedyny (ale ogromny) plus, to fakt że przepaliłem na hazardzie 8 baniek na amulety - efekty są dwa: highlord's i mara 23 resall.

Za kilka miesięcy jak uzbieram złoto, to wpadam do Gheeda z nadzieją na SoJa :szekle:

Odnośnik do komentarza

Na czarce mam Wealth w zbroi i gold leci jak marzenie, po 3-4 runach mam full i hazarduje. Do tego gheed i edge w łapie i pierścionki po ~37k kupuje. Oczywiście nic nie leci ciekawego.
Trzeba się wziąć za levelowanie horkera. Tylko najpierw chciałem wydropić po 1szt z każdego sundera, no ale nic nie leci.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, columbo napisał:

Co do opisywanego pomysłu na asskę z dwoma sunderami fire plus light - nie mam griffona i mówiąc szczerze nie zauważyłem jakiejś znaczącej poprawy w szybkości ubijania vs wariant z pojedynczym sunderem fire i rzucaniem firebomb.

 

 

Dwa sundery są zbyteczne, dodatkowo mają rację bytu jedynie w przypadku dalszej możliwości zbicia immune'owy tych 95% (np. facet -5, Flickering Flame -15, Phoenix etc.).

 

Na jakim pX tak słabo wam lecą te talizmany? P5 jest optymalny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2023 o 15:33, Sedrak napisał:

Na XSX od czego zależy, że jak się skończą mikstury na pasku to gra dokłada je z inventory? Czasem to działa czasem nie? Nie ogarniam 

Jak masz dokładnie takie mikstury w inv jak na pasku to po zużyciu z paska same się automatycznie uzupełniają do czasu, aż Ci się nie skończą w inv. Czyli mając 10x Mniejszą Miksturę Many w ekwipunku będzie uzupełniać Ci ją na pasku 10 razy, a jak się skończy to w to miejsce już nie wskoczy np. Mikstura Many.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...