Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Gra się tak samo dobrze jak na premierę dwie dekady temu
Fabułka siedzi, questy siedzą, itemki siedzą, bossy siedzą. To jest topka :cool: ale i tak no jest to siekanie koniec, końców, ale oblane pysznym sosikiem.
Btw. kupno D2:R na Switcha to najlepsza decyzja ever.
Mam na Switchu i serdecznie polecam
Jak chodzę na kibelek to zawsze robię przy tym biegi na Mefista
A tak na serio to można wszędzie zabrać i pyknąć w Diabła aż miło
Polecam

Pisząc to wypadł mi taki skiler
bd4d8561e01236213b698ecda9ff63bd.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja skończyłem na ps5 dosyć niedawno trochę się wynudziłem ale dobrnąłem do końca chyba głównie z braku skomplikowanych wciągających mechanik. Jednak ma coś w sobie i myślę że w głównej mierzę to zasługa nostalgii, przepysznej oprawy jak i  klimatycznego OST-a z którym zdarzało się nie rozstawać nawet za kierownicą.

Za grindem nie przepadam tak tutaj cały zamysł specjalnie nie przeszkadza.Nie wiem co do tego dosypali ? Bo ostatnio mało gram, chęci też małe a wziąłem ponownie na Switcha z myślą o krótkich partyjkach na ekranie oled na krótko przed zaśnięciem i się nie zawiodłem :D 

Odnośnik do komentarza

W takiej grze jak D2R wszystko kręci się wokół przedmiotów. Zdobywanie odpowiedniego dropu do budowy postaci napędza chęć przechodzenia tych samych lokacji w kółko.
Przedmioty których szukamy są z reguły trudne do zdobycia ale ich obecność jak już je zdobędziemy znacząco i odczuwalnie poprawia efektywność danej klasy.
Dlatego można biegać setki razy za Mefista czy Andariel i szukać upragnionego sprzętu.
Ja obecnie gram offline i biegam na Dolne Kurast. Mapa ułożyła mi się idealnie że mam 3 ogniska blisko siebie. Szukam run pod enigme i obiecałem sobie ze że ją złożę.
Na Switchu gram gdzie popadnie i to mi się podoba

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...