Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, M.Bizon24 napisał:

A bo nie dopisałem, wpłaciłem na schronisko dla psiaków w Bydgoszczy.

Jeszcze nie upadłem całkowicie na łeb aby wpłacać na psiks extreme i typów, którzy nie potrafią ludziom nawet prenumeraty ogarnąć. To byłyby pieniądze wyrzucone całkowicie w błoto. 

Kazdy pomaga komu chce i na czym mu zalezy. Ja wplcilem na psx bo lubie go czytac. Jak nie on to juz nic nie bedzie. 

Nie przepadam za psami a kota swojego wspieram.

Odnośnik do komentarza

@Roger A co to za dyskryminacja na stronie http://psxextreme.pl/halloffame/ ?

 

Napisane jest tam, że dziękujecie za wsparcie na Patronite, że "Dzięki Wam jedziemy wspólnie do przodu", a według progu na Patronite są tam wpisani tylko Ci co wpłacają minimum 50 zł.

 

Ci co mniej wpłacili już nie ciągną tego wózka? Dzięki nim już nie jedziecie do przodu, tylko w bok? Wyjaśnijcie na tej stronie kto tam jest wpisany dokładniej, albo dopiszcie każdego, bo tak to bez sensu trochę :hi:

Odnośnik do komentarza

A tak poważnie to jak się tam dopisać do Hall of Fame po wpłaceniu kasy, rozpoczęciu wsparcia PE? Do kogoś pisać czy jak? 

 

Jak zwykle mam pecha, bo gdy dzieje się rewolucja, to ja nie mam nawet czasu przeczytać tego wątku do końca. A pierwsze strony to beczka śmiechu (plus dużo ciekawych uwag) i np. pan @maciucha tak mnie rozśmieszył że domownicy patrzyli na mnie jak na wariata :) Forumek nigdy nie zginie, bo to coś więcej niż suchy kod, randomy i kilkunastu stałych użytkowników. Forumek to życie, to misja i dar. Będzie trzeba to zapłacimy za hosting. 

 

Co do Psx Extreme to oczywiście wesprę cyklicznie kwotą 100zł, bo kocham to pismo i widzę sens w papierowej prasie. Inne moje uwagi już zostały tutaj omówione (poważne wejście w video serwis, zbudowanie nowego, lepszego PPE) więc nie będę się powtarzał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Bzduras czytałem. Ale Ty przeczytaj mój post ze zrozumieniem. Napis na stronie hall of fame sugeruje, że każdy darczyńca jest tam zamieszczony. Wchodzę na tą stronę i myślę, wtf? Tak mało osób wsparło Szmatławca? A tu się okazuje, że 2/3 nie jest wpisanych bo to od progu jest. W pupce mam to, ale napis na stronie wprowadza w błąd, bo sugeruje co innego.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ze zrozumieniem, ale to Ty nie ogarnąłeś, że wpisik jest dopiero od konkretnego progu. To nie jest jakiś evil zamysł mający wyciągnąć od wpłacających co najmniej pięć dyszek, to jest standard na Patronite i wśród autorów panuje zwyczaj, że wymienianie personalnie wspierającego następuje od progu X.

Odnośnik do komentarza

Typie, jakbym nie ogarnął to bym o tym nie wspominał w swoim poście. Myśl trochę. Pierwszy raz korzystam z Patronite i mam w pupie jakie są zwyczaje. Myślę logicznie a nie zastanawiam się nad zwyczajami. Czytam napis na stronie szmatlawiec.pl, widzę jakąś listę i coś mi się nie zgadza. A co? To już wyjaśniłem. Chodzi mi tylko o głupio sformułowany napis, który wprowadza w błąd osobę, co nie zagląda na Patronite. Tyle w temacie.

 

 

Edit

@łom no i teraz hasło ma sens.

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Już zostałeś uwzględniony jako tragarz wózka w tym źle skleconym i wykluczającym zdaniu, można zamykać dyskusję :lapka:

 

 

Poszedł ode mnie przelew na próg 4000 zł. W kolejnym numerze zamiast reklamy będzie wkładka z dissem na Ciebie oraz rodzinę do 5 pokoleń wstecz :hi:

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu ostatniego ekstrima, pierwszego od bodajże 2011 roku, podtrzymuję że wolałbym kwartalnik z publicystyką, a recenzje wideo. 

 

Recenzje w formie pisanej to już naprawdę mocny przeżytek i ciężko mi się je czytało, a jeszcze ciężej wyobrażało na czym ma polegać gameplay itd. Natomiast np. artykul rozbo o technologiach przyszłości :notbad:/10

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

Jeśli sprawi Ci to radość to go for it - nie moje pieniądze, nie moja urażona zdaniem na stronie w internecie duma :dunno:

 

Wyciągnąłeś tylko jeden bzdurny wniosek z tego co wcześniej napisałem. Myślałem, że można w tym temacie o czymś podyskutować, ale wolisz robić urwę z logiki. No ale skoro tak twierdzisz, to nie mój problem. To i tak lepsze niż twoje wąskie i ograniczone myślenie :hi:

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...