Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak coś czułem że nie będzie im się chciało tego ogarnąć, jakby było inaczej to by się pochwalili wcześniej. Ciekawe czy taki Astro Bot i inne znane gierki dostaną konwersje i czy np. ktoś kto kupił pakiet piosenek do Beat Saber będzie musiał to zrobić jeszcze raz jeśli wyjdzie edycja na PSVR2. Wkopali się elegancko.

Odnośnik do komentarza

No trochę przypał. Będzie kocioł, choć z mojej perspektywy to tylko kwestia dosłownie kilku gier i jakoś to przeżyję. Do pozostałych i tak nie miałem zamiaru wracać i pewnie i tak bym ich nie odpalił nawet.

Nie chciało im się różnic w technologiach ogarniać?

12 minut temu, creatinfreak napisał:

Chociaz takie beatsaber nie pograć na psvr2

Pewnie wyjdzie port dość szybko, bo ludzie od Beat Sabera dbają o taki sprawy.

Może będzie jakiś upgrade (darmo/symboliczna kwota). To by ratowało sytuację, bo ludzie którzy zainwestowali w pakiety piosenek mogliby przejść na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Pewnie dla tych powiedzmy 30 gier które sprzedały się w jakiejś sensownej ilości egzemplarzy nie chciało im się robić emulatora/translatora ze światełek na ruch, ale tak szczerze powinni zrobić porty ważniejszych gier wydanych przez Sony (Astro Bot, VR Worlds, Blood & Truth) i udostępnić w Plusie albo w jakimś packu za parę groszy. Jeśli okaże się że taki Astro Bot będzie 'zablokowany' na PSVR1 to to będzie komedia. No chyba że wyjdzie Astro Bot 2 z levelami też z jedynki, wtedy nie ma tematu :rayos:

Odnośnik do komentarza

Z tego co rozumiem to kwestia innej technologii śledzenia ruchu i nie dało się prosto przeportowac całej biblioteki. No ale mogli przynajmniej zapewnić że najlepsze gry z PSVR1 (których nie było przecież dużo) dostaną bezpłatne aktualizacje do nowego sprzętu i wtedy byłby to może nawet wygryw wizerunkowy. 

No ale pewnie znając Sony skończy się na płatnych patchach albo remasterach. 

Odnośnik do komentarza

Przecież to w obecnej formie nie ma szans sprzedażowej. Dosłownie zero zapowiedzianych gier. Wiekszość liczyła na wsteczną jednk a Sony obliczyła pewnie w excelu, że portowanie tylu ilosci gier po prostu się nie opłaca. 

 

Dla mnie PSVR2 źle skończy. Żeby startować z takim produktem trzeba mieć już bibliotekę gier na start. A tu wygląda tak jak pare stron wcześniej wywróżyłem - Sony juz na końcowym etapie drugiej edycji gogli skumało się nagle, że nie da rady wstecznej zrobić mimo założeń w Agailowym Sprincie to pushneli to na produkcje i niech sie dzieje co chce. Byle koszty się zwróciły....

 

A mogli zrobić Vita2 to bym day one zamówił. Nawet w dwóch kolorach :nvmnd:  

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Sama wiadomość tragiczna, i na pewno drugi raz przemyślę zakup, ale szczerze to uważam że kwestia czasu aż najważniejsze gry dostaną łatkę, i licze na darmową łatkę, która tym którzy kupili pozwoli grać dalej, a ludziom którzy mają gogle pierwszy raz kupić w normalnej cenie produkt. Nie sądzę by twórcy Beat Saber stwierdzili że konwersja jest niemożliwa i nieopłacalna, ciężko m iteż sobie wyobrazić by już chyba kultowa gra o astro bocie miała zostać zapomniana, przecież mają gotowy produkt do konwersji, spokojnie dam za grę te 150-200 zł.

Ledwo znajdę miejsce na psvr2, co dopiero kupować jeszcze te stare.

Odnośnik do komentarza

Może jak sprzedaż będzie tragiczna to nagle sobie uświadomią że bez biblioteki 20+ gier na start z poprzedniej generacji nie mają szans na sukces.

Śmieszne w sumie, od miesięcy klikałem w ps plusie "dodaj do biblioteki" gry na psvr  ze świadomością że fajnie będzie je mieć na później, oby się ogarnęli, minęli się z oczekiwaniami o jakieś 2 kilometry.

Odnośnik do komentarza

Do dupy z tą wsteczną kompatybilnością. Liczyłem, że w niektóre zagram na nowym sprzęcie - teraz muszę obejść się smakiem. Ale kitajce zadowolone - pewnie mają plan na konwersję gier i sprzedawanie ich po 30-40$. :reggie: 
DLC z gier pewnie kompatybilne będzie.

Odnośnik do komentarza

Co za banda chuja, naprawdę zaczynają robić taki syf, że ciężko to zaakceptować. Mają monopol na konsolowy VR, więc się niczym nie przejmują. Przecież, to jest absolutna podstawa, tych gier na VR 2, w najwyższej jakości też nie będzie nie wiadomo ile na start, a oni tak lecą w kulki.

Jedyne, co może ich uratować, to poprzenoszenie wersji z VR na VR 2 i wrzucenie tego, do jakiegoś katalogu w abonamencie. Jak nie, to niech spierdalają na szczaw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...