Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, giger_andrus napisał:


W jakim ?

 

Ze wystarczy mieć poglos u jakiegoś chinczyka i Pana Gueffa żeby wyhajpowac gierke która nie wiadomo czym jest. 

 

Ale chce wierzyć ze jednak to nieprawda i pan hindus jednak nie istnieje, a kojimbo założył sobie fejk konto i robi sobie marketing pod nowe IP. 

 

Ewentualnie wychowanki Hideo z konami ruszyli machine i wracają do branży z przytupem i marką Metal Gear Solid. 

 

 

Kierwa, tyle spekulacji, tak malo informacji :smutas:

Edytowane przez oFi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Mnie już znudził ten marketing Abandoned. Trochę przeciągnęli strunę, a jeszcze jak wyjdzie tak jak się spodziewam tj. zwykły indor z zagrody to niech się pałują:)

Dzisiaj mają ostatnią szanse. Dzisiaj już musiałem się zmuszać, żeby sprawdzić w necie czy pojawiło się coś nowego. Jutro połowa ludzi wypadnie z pociągu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Cytat

Czyli okaże się ze sam Hasan wydymał wszystkich w tym Sony, Kojime, Konami - piekne zaoranie

Sony poza jednym postem na swoim blogu w momencie zapowiedzi, nigdy nie promowało Abandoned. A sam wpis na blogu też o niczym nie świadczy bo PlayStation promuje na nim przeróżne gry, w tym takie o których pewnie nigdy nie słyszeliście:

 

https://blog.playstation.com/2021/07/19/auto-chess-season-13-ocean-voyage-launches-july-22/

 

https://blog.playstation.com/2021/06/03/puzzle-bobble-3d-vacation-odyssey-enters-a-new-dimension-on-ps-vr-ps4-and-ps5/

 

Więc nie ma sensu oskarżać Sony za całą tę sytuację, bo obecnie japońska korporacja nie jest w żaden sposób zaangażowana w promocję tego tytułu ani w żaden sposób go nie sygnuje.

 

Wszystko na to wskazuje że Abandoned jest raczej po prostu jednym z setek indyków które co roku trafiają na konsole PlayStation.

 

.

Odnośnik do komentarza

@ASXsony tez promowało abandoned chyba na state of play jeżeli się nie mylę. 
ogolnie to wyjścia są dwa: 

Albo faktycznie hideo bawi się z nami i dostał bardzo duży kredyt zaufania od Sony ze można tak przeciągać strunę wiecznym przesuwaniem terminów i otrzymamy po prostu zaraz zapowiedzieć nowego silent hilla: abandoned. Wtedy będzie nieważne jak długo nas ciągnęli za nos i tak wszyscy to mu wybacza albo: 

Hasan czy inny Turek który tylko podszywa się pod ta nazwa robi scamowe projekty by dostać dofinansowania i nigdy nie kończy te studio żadnej gierek, korzystał z sytuacji, wiedział doskonale jaka wstawić grafikę i jaki wpis żeby tylko społeczność mu zaufała oraz ciągnęła dalej wszystkie spekulacje. Gra albo nie wyjdzie i koleś zniknie albo wyjdzie i okaże się średniakiem ale gra dostanie taki review hate bombing ze studio już nigdy się z tego nie podniesie. 
najgorsze jest w tym to ze coraz bardziej skłaniam się ku drugiej opcji ale nadzieja umiera ostatnia

Odnośnik do komentarza
[mention=43999]ASX[/mention]
Hasan czy inny Turek który tylko podszywa się pod ta nazwa robi scamowe projekty by dostać dofinansowania i nigdy nie kończy te studio żadnej gierek, korzystał z sytuacji, wiedział doskonale jaka wstawić grafikę i jaki wpis żeby tylko społeczność mu zaufała oraz ciągnęła dalej wszystkie spekulacje. Gra albo nie wyjdzie i koleś zniknie albo wyjdzie i okaże się średniakiem ale gra dostanie taki review hate bombing ze studio już nigdy się z tego nie podniesie. 
najgorsze jest w tym to ze coraz bardziej skłaniam się ku drugiej opcji ale nadzieja umiera ostatnia


A to Ci teoria dopiero. Skąd to się wzięło?

Czysto teoretycznie. Wyobraźcie sobie ze Hasan uruchamia preordery po wrzuceniu grafiki z ryjem snejka. Dorzuca co miesiąc kilka screenów + filmik sugerujący ze to będzie nowy Metal Gear Solid 6: Silent Hills i tak się bawi powiedzmy pół roku
Kurde sam nie wiem czy bym nie łyknął przynęty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Trochę paliwa dla braci foliarzy.

 

 

Parę tygodni temu Norman Reedus, aktor który miał wcielić się w główną rolę w skasowanym Silent Hills od Kojimy, wrzucił na swojego Instagrama takie oto dziwne wideo:

 

 

 

W filmiku tym Normanowi towarzyszy oczywiście znany z niektórych odsłon Silent Hilla króliczek Robbie. Postać tę można napotkać m.in w Silent Hill 3 w parku rozrywki:

 

 

silent-hill-3-1.jpg

 

 

Dodatkowo, dzisiaj rano, w siódmą rocznicę premiery P.T, Hideo Kojima wrzucił na Twittera taką oto notkę. Chwali się w niej, że otrzymał pewną książkę. Jej okładka jest bardzo interesująca i na pewno dodatkowo podsyci spekulacje stronnictwa konspiracyjnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PanKamil napisał:

Zawsze tak się czepiasz pojedynczych slowek/zdań?


Czasami jak coś mocno kłuje w oczy. Według mnie branża ma się co najmniej dobrze a zrobienie zamieszania w internecie (często z zachowaniem anonimowości), które zadziała na wyobraźnię tłumu wcale nie jest dzisiaj takie trudne. Tylko, że to dwie różne sprawy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, giger_andrus napisał:


Czasami jak coś mocno kłuje w oczy. Według mnie branża ma się co najmniej dobrze a zrobienie zamieszania w internecie (często z zachowaniem anonimowości), które zadziała na wyobraźnię tłumu wcale nie jest dzisiaj takie trudne. Tylko, że to dwie różne sprawy. 

Bez hejtu oczywiście. No mnie też właśnie takie czepianie się jakiejs jednej części wypowiedzi często kłuje w oczy i zmuszanie to jakiegoś rozdmuchanego tłumaczenia sie:cool: Ja osobiście martwię się o branże ale z zupełnie innych powodów. Moje odczucia pokrywają się z odczuciami Shawna Laydena. Tutaj jednak cieszmy się wszystkimi spiskami bo są conajmniej ciekawe:cool: Peace 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...