Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bigby napisał:

Każdy kto śledzi to choćby z minimalnym zainteresowaniem wiedział przynajmniej o sytuacji z The Haunting. Ale spoko, wierz dalej w teorie Hasan = Kojima. Ja już oddaje swoją odznakę #TeamReal. :kaz:

Dokładnie, było to już wiadomo w kilka dni po ich sławnym tweecie z literkami S.....L w czerwcu. Ale jednak wiara, że to coś więcej wygrywała bo się jest zawsze trochę głuchym i ślepym :P Tak samo jak przecież mają przypiętego tweeta o tym, że nie mają nic wspólnego z Kojimą, Konami czy Silent Hillem, i co wziąłeś to za pewnik @Jordanensis ? ;)

Ja też wysiadam, było całkiem dynamicznie :D Obserwuje dalej dla funu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2021 o 20:48, PanKamil napisał:

Jak na moje to jeżeli trzymamy się teorii spiskowych to robią to specjalnie. Nie chcieli dać daty 12 sierpnia bo to by było zbyt oczywiste. Zrobili taki chamski myk i pewnie przypadkiem wypadnie 7 rocznica premiery P. T. Metoda chamska ale ludzie o tym na bank zapomną w minutę jak będzie to silent Hill.

I jak pokazali coś 12 sierpnia?

 

No chyba że Kojima wiedział że my wiemy i specjalnie nic nie pokazali w 7 rocznicę premiery P.T. bo byłoby to zbyt oczywiste? <wchodzimy w piątą gęstość kojimacepcji >

Odnośnik do komentarza

Kurwa, osobiście nie śledziłem całej tej intrygi po twitterach i reditach, zaglądałem jedynie do tego tematu, ale ja się pytam: dlaczego dopiero teraz ktoś prześledził historię tego "studia" i wychwycił te dziwne zapowiedzi gier, które nigdy się nie ukazały, wieczne problemy techniczne i opóźnienia? xD

 

Jak ktokolwiek mógł bez sceptycyzmu wierzyć studiu z taką przeszłością?

 

martyniuk.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg.4725fc305dc86de65357e6f2db1b17f6.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, ASX napisał:

I jak pokazali coś 12 sierpnia?

 

No chyba że Kojima wiedział że my wiemy i specjalnie nic nie pokazali w 7 rocznicę premiery P.T. bo byłoby to zbyt oczywiste? <wchodzimy w piątą gęstość kojimacepcji >

Wiem, ze trzymasz kciuki aby to był byle indyk ale na twoim miejscu bym wstrzymał konie. Na pocieszenie powiem, że jak to gra kojimy to nie wyklucza to, że też zrobi gre na xboxa.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, PanKamil napisał:

Wiem, ze trzymasz kciuki aby to był byle indyk ale na twoim miejscu bym wstrzymał konie. Na pocieszenie powiem, że jak to gra kojimy to nie wyklucza to, że też zrobi gre na xboxa.

Za nic nie trzymam kciuków, gra jest mi obojętna ( bo trudno żeby nie była skoro nic o niej do dziś nie wiadomo), po prostu kręcę bekę z teorii spiskowych ;D 

 

i musze przyznać że świetnie się przy tym bawię czytajac te różne teorie fanow i biorąc udział w tej konspiracji, muszę przyznać racje tym którzy pisali że ta akcja jest lepsza niż niejedna bekowa konferencja na E3

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

 

Dla rozsądnej osoby powyższe informacje zamykają temat.

Od 2015 roku mniej wiec co roku zapowiadają grę która nie ujrzała światła dziennego. Schemat jest identyczny. Zapowiedź i porzucenie (abandoned) projektu. Pierwsza zapowiedź w 2016 roku chwile po porzuceniu p.t. przez Konami. Tak jakby to studio szydząc z zachowania Konami robiła to samo co Konami rok do roku. A może Kojimbo sobie szydził z Konami. 
 

No i te nazwy tych porzuconych gier: 

- przewin/cofnij (p.t. tez było swego rodzaju przewijaniem - chodzenie w kółko)

- ostatnia taśma (nagrania głosowe na automatycznej sekretarce)

- szeptacz (był taki motyw szeptania w p.t. gdy odnajdywałes te kawałki podartego zdjęcia)

- niewidzialne twarze (zjawa w p.t.)

- opowiadanie o 6 mieczach (tylko to mi nie pasuje)

- nawiedzony (dom w p.t.)

- porzucony (clue całej akcji)

 

 

Wszystko powyższe z przymrużeniem oka ale można pointerpretować:)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Square napisał:

A jak to się stało, że Geoff hajpował grę, nieistniejące screeny od Hasana i inne, plus wpis na PS Blogu, twity od Shuhei i inne promowanie w oficjalnych kanałach PS.

Może byli tak samo zaintrygowani jak ja i wielu innych, więc wsiedli do pociągu.

Może gdyby ktoś im pokazał te zestawienie gier-widmo, bo najwyraźniej to sposób na życie tego studia, to rozmowa byłaby inna.

 

Zabawne, że powiązań doszukiwano się wszędzie, każdy nieistotny pierd był analizowany pod wszystkimi kątami, a tak ważna i rzucająca się w oczy prawidłowość została przemilczana, albo z rozmysłem pominięta.

 

Zastanawiające, ale jeśli ta tabelka jest prawdziwa (przecież nie chce mi się jej weryfikować) to nasz trud skończony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Kmiot said:

Może byli tak samo zaintrygowani jak ja i wielu innych, więc wsiedli do pociągu.

Może gdyby ktoś im pokazał te zestawienie gier-widmo, bo najwyraźniej to sposób na życie tego studia, to rozmowa byłaby inna.

 

Zabawne, że powiązań doszukiwano się wszędzie, każdy nieistotny pierd był analizowany pod wszystkimi kątami, a tak ważna i rzucająca się w oczy prawidłowość została przemilczana, albo z rozmysłem pominięta.

 

Zastanawiające, ale jeśli ta tabelka jest prawdziwa (przecież nie chce mi się jej weryfikować) to nasz trud skończony.

Tabelka jest prawdziwa, reserchowałem te gry w niej wymienione i wszystko się zgadza niestety. Co wyście myśleli, że taki przystojniak jak Hasan to zdolny dev? Pewnie ucieknie z hajsem i skończy na Onlyfans.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...