Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/channel/UCLERvkmTYCh6jeMt6vD076A

 

Ciekawy kanał. Założony w 2018 roku, od dwóch tygodni wrzuca krótkie, niepokojące filmiki.

 

Zaciekawiły mnie szczególnie te:

 

 

 

Dźwięki płaczącego niemowlęcia dochodzące z łazienki.

 

 

 

 

 

Fajna muzyka. Metaliczne, rytmiczne dźwięki. W 1:17 słychać w tle odgłos, który przypomina mi spowolniony dźwięk tego stwora z więzienia z Silent Hill 2:

 

 

 

Pierwsze 4 sekundy.

 

 

 

 

 

Karuzela  z końmi z parku rozrywki i niepokojąca muzyka.

 

 

 

Nawet jak na końcu Abandoned nie okaże się niczym istotnym, zwyczajną podpuchą pragnącego atencji niezależnego deva, to i tak fajną rozrywkę mam ze śledzenia losów tego projektu i towarzyszącej temu szajby:)

 

Edytowane przez Hal Emmerich
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wojtq napisał:

A filmik o sowie widział? Pewnie nie, więc wrzucę moją pracę zaliczeniową na podyplomówkę wiele lat temu. :D

 

 

 

Bardzo fajny filmik. Teraz nie tylko chcę nowego Silent Hilla, ale Silent Hilla z sową w roli antagonisty :fsg:

 

 

 

 

Tymczasem fascynujący, pięciosekundowy filmik z idącym kolesiem, ma już ponad 700 tysięcy wyświetleń na twitterze. Ależ ten Kahraman ma rozmach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hal Emmerich napisał:

 

Bardzo fajny filmik. Teraz nie tylko chcę nowego Silent Hilla, ale Silent Hilla z sową w roli antagonisty :fsg:

Dzięki. :)

 

Ja chyba chcę ulec temu hype-trainowi, bo przecież wiosną Akira Yamaoka pisał, że już latem dostaniemy newsa, na jakiego czekamy. Mamy środek lata, a powrót Silent Hilla powinien być bardzo głośnym wydarzeniem, więc wszystko wydaje się układać w całość.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, ale on to mógł pisać w odniesieniu do możliwego Silent Hilla od Bloober Teamu. Nie chciałbym by to była prawda. Nie mam nic do Bloobera, ale jednak wolałbym, żeby Silent Hill, jeśli miałby kiedyś powrócić, został stworzony przez japońskiego developera i dostał prawdziwie Triple-A-owe potraktowanie, na jakie zasługuje.

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hal Emmerich napisał:

Zgadza się, ale on to mógł pisać w odniesieniu do możliwego Silent Hilla od Bloober Teamu. Nie chciałbym by to była prawda. Nie mam nic do Bloobera, ale jednak wolałbym, żeby Silent Hill, jeśli miałby kiedyś powrócić, został stworzony przez japońskiego developera i dostał prawdziwie Triple-A-owe potraktowanie, na jakie zasługuje.

Ja tak samo, choć swego czasu oszałamiała mnie możliwość powstania nowego Silent Hilla prawie na moim podwórku. Ale tak - niech Bloober rozwija się po swojemu i życzę im jak najlepiej, ale Silent Hill najlepiej wypadał jako horror stworzony przez schizy Japończyków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

The theory on Reddit/r/ blueboxconspiracy is that this is entirely a tax scam. He has done these exact same steps, for each and every game he’s announced and then not-finished. The idea is that maybe there’s tech tax credits, r&d budgets, or tax write offs if you can prove you’re making a game.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...