Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Bez względu na to, czym to Abandoned się końcowo okaże, to już jest legendarny temat, który w branży zostanie zapamiętany na bardzo długo.

 

Podejrzewałem, że ten dzisiejszy patch niczego znaczącego i nowego nie ujawni. Nawet, jeśli przyjmiemy, że za całą sprawą siedzi albo niekompetentny developer spragniony atencji, albo sam Kojima czy Bóg iwe kto, tajemnica będzie ciągnięta jeszcze przez wiele tygodni do krytycznego stanu, by nabrać kolosalnego rozgłosu. Pytanie czy będzie payoff...

 

Dzisiejszy reveal (xD) oraz poziom trollingu przypomniał mi o tej wypowiedzi Hideo sprzed lat (od 8:00):

 

 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, lonek_rwl napisał:

Te menu to formą nawet przypomina menu z MGSów.
Spekulacji ciąg dalszy. Albo małe studio robi sobie z nas jaja albo duże studio robi sobie z nas jaja.
Jedno jest pewne.
Ktoś sobie robi z nas jaja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wydaje mi się, aby jakieś no neimy wypuścili dedykowaną aplikacje do trailerów, którą możesz ściągnąć poprzez konsole, a wszystko za pozwoleniem Sony. Po prostu jakiś Indie developer tak nie robi, bo jest za mały. Możliwe, że te problemy z apką, to tak naprawdę zagrywka developera, żeby sceptyków tylko utwierdzić w przekonaniu, że to jakiś przekręt, wprowadzić jescze więcej zamieszania.

 

Jak już ta apka zadebiutowała, przypomniało mi się, jak Alanah Pearce z jakiś rok temu wspominała, że słyszała z pewnych źródeł, że nowy SH jest w produkcji. W promocji miałaby pomóc specjalna aplikacja, która min. wysyłałaby nam różne dziwne wiadomości itp. Wydaje się, że obecnie służy tylko do trailerów, ale nie zdziwcie się jak wam konsola powie, w co macie na dysku, jak Psycho Mantis, albo włączy się sama o 3 w nocy ;)

 

Chyba, że to serio idnie dev, Hasan z Habibim, którzy stworzyli chyba najbardziej oryginalną kampanie reklamową gry o której nie wiemy zupełnie nic. 

Podsumowując, bawię się wyśmienicie. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i o to chodzi, kolejny trailer pewnie pokaże nam kawałek drzewa i kępkę włosów i zacznie się kolejne porównania i teorie. Developerowi tylko o to chodzi, post za postem, strona za stronami, reddity i fora płoną. Zagrywka w stylu wy już wiecie kogo ;)

 

PS. Pewnie ostatni trailer to będzie ujawnienie czym ta gra jest, albo dopiero jak przejdziemy demo, tak jak było z PT. Do samego końca będą się bawić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Nie wydaje mi się, aby jakieś no neimy wypuścili dedykowaną aplikacje do trailerów, którą możesz ściągnąć poprzez konsole, a wszystko za pozwoleniem Sony. Po prostu jakiś Indie developer tak nie robi, bo jest za mały. Możliwe, że te problemy z apką, to tak naprawdę zagrywka developera, żeby sceptyków tylko utwierdzić w przekonaniu, że to jakiś przekręt, wprowadzić jescze więcej zamieszania.
 
Jak już ta apka zadebiutowała, przypomniało mi się, jak Alanah Pearce z jakiś rok temu wspominała, że słyszała z pewnych źródeł, że nowy SH jest w produkcji. W promocji miałaby pomóc specjalna aplikacja, która min. wysyłałaby nam różne dziwne wiadomości itp. Wydaje się, że obecnie służy tylko do trailerów, ale nie zdziwcie się jak wam konsola powie, w co macie na dysku, jak Psycho Mantis, albo włączy się sama o 3 w nocy 
 
Chyba, że to serio idnie dev, Hasan z Habibim, którzy stworzyli chyba najbardziej oryginalną kampanie reklamową gry o której nie wiemy zupełnie nic. 
Podsumowując, bawię się wyśmienicie. 
 

Ze wszystkich teorii mi również ciężko uwierzyć w to, ze małe indycze studio AŻ TAK robi wszystkich w ciula i bezkarnie sobie wrzuca rozmazany ryj Snejka czy tam robi inne sugestie w stronę SH.
Jestem pogubiony ale znając numery Kojimby to nadal prawdopodobne jest ze to on i to ON pełna gębą czyli pogodził się z KONAMI i szykuje nam zarówno MGSa jak i SH.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Pogodził z Konami? Raczej w to nie uwierzę. Prędzej Sony przejęło prawa do marki, a Konami zostawiło sobie prawa do merchandise'u, albo innego pachinko gówna. Uj wie czy była w ogóle jakaś umowa, może się niedługo dowiemy w końcu.

W sensie ze wszystko jest możliwe. Oczywiście bardziej prawdopodobne jest uzyskanie praw do marki MGS oraz SH przez Sony oraz zaproszenie do współpracy Kojimbe.
Oczywiście nadal równie prawdopodobny jest scenariusz, że to wszystko ściema.
Tak sobie myśle czy ktoś znał i słyszał o Blue Box powiedzmy 5 lat temu? Czy jest możliwe stworzenie fake studia oraz fake gier WSTECZ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Pewnie kłamie i chce nas zmylić, a tak naprawdę wie 

 

OMG Kojima robi to naprawdę - master plan trzymania wielkiej tajemnicy, miareczkowania hype'u gdzie przy okazji pomaga mu całą branżą growa. Jeszcze te wskazówki sprzed kilku lat, on wiedział już wówczas. niesamowity człowiek, WIZJONER :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...