Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka muzyką, ale ta grafika. W żadnej grze nie widziałem tak pięknych desek. Model postaci również robi wrażenie. Od razu czuć że to nowa generacja. PS4 by tego na pewno nie pociągnęło (tyle desek). No i jeszcze to ujęcie kamery. Od razu widać że trailer robił ktoś kto zna się na rzeczy. Widać tu rękę mistrza. Wow.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

To było fajne jakieś parę miesięcy temu, a teraz już jest żenujące.
Nawet jeśli to SH/Kojima to ten cały marketing został już zbyt przeciągnięty w czasie i zwyczajnie zabił jakikolwiek hype - BlueBalls Studios.
Oczywiście pod warunkiem, że to nie jest scam, ku któremu coraz bardziej się skłaniam.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba z tych, które przytaczają z kolegą w dwóch kolejnych postach. 

Pamiętam, że coś było na rzeczy, bo ten cały Grubb stękał na twitterze, że BYŁO TAKIE ZAJEBISTE E3, a wszyscy tylko gadają o jakimś Abandoned, upadek gamingu.

Dzisiaj o E3 już wszyscy zapomnieli, a karawana Abandoned jedzie dalej i niezależnie od efektu będzie wspominana długo, to się trollom z Blue Box udało xd

 

Nie no, trzeba przyznać, że było chwilami intrygująco i zajmująco. Info o tym, że nie jest to pierwsza gra widmo twórców studzi mój zapał i już wstałem z siedzenia by wysiąść z pociągu, ale nadal będę zerkał w temat, z tym że już bez oczekiwań. Ot, tak z braku zajęcia i dla ewentualnej beki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z takich. 

 

1 hour ago, PanKamil said:

Odbijając od tego to zwyczajnie wqrwia go, że ludzie dobrze się bawią w rozkminianie tego. Wiadomo, ze jego złość bierze się z tego, że to gra na playstation I robi co może aby gasić hype i nie ma co tutaj owijać w bawełnę bo typ jest fanbojem xboxa. Po e3 to takiej sraczki dostał, że przykro było patrzeć na upadek człowieka ale przynajmniej napisał wprost co go boli.

 

Mi właśnie o to chodziło. Gość się swoimi wpisami kompromitował wtedy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

No chyba z tych, które przytaczają z kolegą w dwóch kolejnych postach. 

Pamiętam, że coś było na rzeczy, bo ten cały Grubb stękał na twitterze, że BYŁO TAKIE ZAJEBISTE E3, a wszyscy tylko gadają o jakimś Abandoned, upadek gamingu.

Dzisiaj o E3 już wszyscy zapomnieli, a karawana Abandoned jedzie dalej i niezależnie od efektu będzie wspominana długo, to się trollom z Blue Box udało xd

 

Chodzi o ten wpis? Nigdzie nie widzę żeby pisał że było "ZAJEBISTE E3" po prostu ostrzegał nas przed tym nadmiernym, niezusadnionym hajpem

 

Trochę glupio oskarżać jednego z najbardziej rzetelnych i wiarygodnych dziennikarzy w branży (https://amp.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/o1yk6t/analyzing_reliability_of_jeff_grubb/) o "ból dupy" tylko za to że w początkowym etapie jako jeden z nielicznych nie wskoczył na hajp train i mówił że Kojima nie jest zaangażowany w projekt. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kmiot napisał:

Dobra, ale jeśli wydźwięk tego tweeta jest dla Ciebie tylko "rzetelnym ostrzeżeniem przed nadmiernym, nieuzasadnionym hajpem" to nawet nie będę się silił na odpowiedź xd

Nigdzie nie napisałem że ten wpis jest rzetelny,  wręcz przeciwnie moim zdaniem wydźwięk tego tweeta był zbyt prowokacyjny (stąd pewnie wzięła się nienawiść fanboyow PlayStation), ale trudno mu jednak odmówić teraz racji: gracze zgłodniali informacji o nowym Silent Hillu zaczęli bezpodstawnie upatrywać w Abandoned nowej gry Kojimy na podstawie różnych tropów i "zbiegów okoliczności" (tak już zbudowany jest ludzki mózg, że potrafi widzieć i kojarzyć rzeczy które nie są ze sobą w żaden sposób powiązane). 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...